3:0
- : -
FbC Plzeň B

SPORT CLUB Klatovy - FbC Plzeň B 6:3
5. Jan Holý, 27. Jaroslav Jiřík, 29. Jan Holý, 36. Ondřej Kužel, 42. Václav Liška, 45. Jan Holý - 10. Jan Táborský, 17. Jiří Varta, 22. Tomáš Wolf; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Michal Liška 15 - Dominik Votava 16; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:0;
45:00
44:49
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý z trestného střílení (6:3).
43:27
Timeout SPORT CLUB Klatovy
43:27
Vyloučen hráč Jakub Mikoláš družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:33
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jan Holý (5:3).
35:25
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Ondřej Kužel, asistoval Jakub Turek (4:3).
30:00
30:00
29:35
Vyloučen hráč Vojtěch Karban družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
28:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Ondřej Kužel (3:3).
26:41
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jaroslav Jiřík, asistoval Matyáš Hájek (2:3).
26:00
Timeout FbC Plzeň B
21:30
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Tomáš Wolf, asistoval Jiří Varta (1:3).
16:46
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jiří Varta, asistoval Jan Táborský (1:2).
15:00
15:00
13:39
Vyloučen hráč Matyáš Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:04
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Jan Táborský, asistoval Tomáš Wolf (1:1).
04:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Václav Liška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň B:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Ondřej Kužel, Jakub Turek, Jan Holý, Lukáš Joachimsthaler, Václav Liška