2:3
0:3
- : -

Fbc Strakonice - Florbalová škola Plzeň A 3:8
20. Lukáš Pluskal, 22. Jan Völfl, 35. Jiří Křesák - 5. Matěj Petrović, 16. Jan Šobotník, 26. Ondřej Budek, 29. Jan Šobotník, 40. Kryštof Lehečka, 47. Bořek Ozom, 49. Václav Kaše, 54. Matěj Petrović; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 2 + Daniel Novák OS + Karel Šavrda 5 + ČK1 + 5:2 + Filip Tábořík 5; využití: 2:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jan Vaníček 17 - Ondřej Motl 21; po třetinách: 1:2, 2:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkuji fanouškům, že nás přišli podpořit v takovém počtu. Pivo levnější nebude, chleba taky ne a my se jdeme vykašit jak démoni. Příští rok se těším na PlzeŇ v Divizi.
60:00
Komentář trenéra hostů: Jsme rádi, že jsme ukončili serii už dnes! Musíme poděkovat klukům za soustředěný výkon a týmového ducha. Děkujěme našim FANS, kteří nám připravili domácí prostředí a těšíme se na další zápasy s Hradcem. Fajn večer FŠEM !!!
60:00
59:59
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice do konce utkání.
59:59
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 5 minut za hrubost.
59:59
Máme tu konec zápasu a PlzeŇ postupuje do dalšího kola
59:36
Vyloučen hráč Filip Tábořík družstva Florbalová škola Plzeň A na 5 minut za vysoká hokejka.
59:00
Běží poslední minuta zápasu a poslední minuta plzeňské přesilovky
58:00
Máme tu poslední dvě minuty zápasu a pro domácí hráče to jsou bohužel i poslední dvě minuty této, nutno podotknout jinak velmi úspěšné, sezony
57:07
Ozom přidal svůj dnešní druhý zásah ale jeho radost nevydržela dlouho, gól neplatí
56:16
Křesák teď v samostatném úniko stíhán Lehečkou trefuje pouze brankáře hostů, škoda..
55:04
O vývoji dnešního zápasu je zřejmě rozhodnuto, neboť po faulu Šavrdy dohrají hosté zápas v přesilovce
54:49
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 5 minut za sekání.
53:52
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović bez asistence (3:8).
53:52
Petrovič vypíchl balonek na půlce a i přes snahu domácí ch hráčů trefuje opuštěnou klec
48:19
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše bez asistence (3:7).
48:19
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva Fbc Strakonice - osobní trest.
48:19
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:13
Domácím nelze upřít snaha ale hosté jsou dnes o chlup lepším týmem
46:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Bořek Ozom, asistoval Václav Kaše (3:6).
45:43
Domácí ubránili oslabení a je čas se vrhnout do útoku
44:45
minuta přesilovky je pryč
43:43
Vyloučen hráč Jan Völfl družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
39:24
Domácí zahráli trefují tyčku po střele Housky a následující brejk Plzně končí zákrokem Vaníčka
39:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Ondřej Budek (3:5).
34:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (3:4).
33:59
Šobotník zahrál rukou, domácí budou hrají přesilovku a mají tak velkou šanci zkorigovat stav utkání
33:58
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra rukou.
32:53
Dnešní zápas sleduje 125 diváků! Děkujeme!
28:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jan Šobotník bez asistence (2:4).
28:43
Šobotník si na půlce vybojoval balonek a měl dostatek času a prostoru na přesné zakončení
28:20
Další šanci domácích likviduje včasným zákrokem Motl
27:06
Marek Harman trefuje břevno
25:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (2:3).
25:49
Hosté vystihly domácí přihrávku a střelou k tyči strhavá vedení na plzeňskou stranu Budek
24:53
Harmana ted překvapilo jak snadno přišel k balonku před brankou a nezakončil přesně
24:28
Kdyby se teď dostala přihrávka až k Volflovi...
23:30
Domácí po vyrovnání výrazně ožili
22:15
Budek netrefil prázdnou branku
21:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Völfl, asistoval Vojtěch Houska (2:2).
21:51
Volfl věší pod břevno vyrovnání
21:36
Křesák teď všemi možnými i nemořnými způsoby nakonec zastavil únik hostujího hráče
20:01
úvodní buly druhé třetiny vyhrála Plzen a zakládá tak první útok
20:00
20:00
19:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Lukáš Pluskal, asistoval Karel Šavrda (1:2).
19:55
Domácí využívají přesilovku, když před brankou tečuje střílenou přihrávku Šavrdy Pluskal
19:18
Střelu Křesáka kryje hostující brankář
18:51
Střela Tomáše Housky od mantinelu jen těsně minula branku
18:14
Vyloučen hráč Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za špatné střídání.
18:13
Hosté špatně střídají a uvidíme přesilovku domácích
17:40
Domácí rozehráli rychlou standartku z rohu, bohužel střela Vojty Housky nemířila mezi tři tyče
15:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jan Šobotník, asistoval Václav Kaše (0:2).
15:34
Domácí obrana zapomněla na Šobotníka, který schovaný za jejich obranou šťastně zvyšuje na 2:0
14:48
Rychlou kombinaci domácích zakončil Pluskal střelou do masky hostujícího brankáře