4:5
1:0
- : -

BLACK ANGELS - Prague Tigers 9:5
4. Tomáš Čáslava, 13. Thomas Heřmanský, 16. Lukáš Staněk, 19. Jakub Žiška, 29. Lukáš Staněk, 34. Lukáš Staněk, 35. Marek Čejka, 38. Lukáš Staněk, 57. Marek Fryš - 23. Jakub Škrdla, 23. David Koudelka, 24. David Sgall, 30. Jakub Škrdla, 40. David Sgall; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2 + David Koudelka 5; využití: 1:1; diváků: 161; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 23 - Jiří Kuchař 36; po třetinách: 4:0, 4:5, 1:0;
60:02
Komentář trenéra domácích p. Romana Janeby: V druhé třetině jsme byli zbytečně nervozní. Od druhé třetiny dobrý výkon. Bohužel jsme udělali moc individuálních chyb a hlavně ve třetí třetině neproměnili šance. Zítra jdeme vyhrát.
60:01
Komentář asistenta trenéra domácích p. Jana Slámy: Výborně zahájené utkání z naší strany, velice koncentrovaný výkon v první třetině, který vystřídal klasický black out na začátku druhé části. Obdobným situacím se musíme v dalším průběhu play off vyhnout. Děkuji soupeři za férový zápas a těšíme se na zítřejší druhý zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 15, PT - 13.
60:00
59:57
Vyloučen hráč David Koudelka družstva Prague Tigers na 5 minut za hrubost.
56:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Michal Derevlanyj (9:5).
56:22
Žiškovu střelu zachytil Řádek, následně zachytil přihrávku Řádkovu Bouček.
54:18
Nebřenský netrefil branku.
53:56
Fryš na Staňka, ten vystřelili do brankáře. Muller vystřelil do brankáře, dorážka o koleno mimo.
53:40
Řádek za bránil šanci hostům.
51:20
Stránský se pokusil ohrozit branku soupeře.
51:01
Ondřej Kasan vybojoval teď skvěle míček, ale byl mu odebrán ihned obranou hostů.
48:10
Ani Škrdla si nepřišel na odkrytou svatyni andělů
47:30
Jako bych to zakřikl a v situaci face2face proti Koudelkovi Erné zazářil
46:48
Erné protzatím bez práce. Tigři mají co dělat, aby se udrželi s míčkem na půlce BA
46:10
Bílí se zdají býti bez potřebné energie, která by případně mohla pramenit ve zdramatizování utkání
45:12
Standartní situace pro BA končí v rohu ziskem tigrů
44:19
Pik s Boučkem v superligové spolupráci přehrávají ´´hosty´´ ve vlastním oslabení
42:49
Tigers dostávajé šanci. Odhodlá se trenér hostí k power play?
42:36
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
40:01
Vstupujeme do třetího dějství čakovického derby. Na našem insta účtu můžete hlasovat o vítězi tohoto utkání
40:00
40:00
39:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall bez asistence (8:5).
39:34
Heřmanského fatál a Sgall využívá nabídnutou šanci.
39:15
Žiška, se ukličkoval
38:12
Vaňkova střela mimo.
37:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Jan Muller (8:4).
37:03
Vyloučen hráč Jakub Vaněk družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
35:36
Sledujeme třetinu v krásném tempu. Emotivní florbal, jenž je vyplňován adrenalinem a slabšími herními dovednostmi
34:31
Sůva obral o balónek Navrátila, nahrál do prázdný branky a Marek Čejka si s Kuchařem mohl udělat, co chce.
34:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Lukáš Sůva (7:4).
33:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Adam Bouček (6:4).
33:31
Boučkův extraligový pas na Staňka, který z první dává gól.
33:08
Řádkův gól neuznán pro vysokou hokejku Sgalla.
32:12
Štěpán Kostrhún zastavil Štellnera v rodící se šanci.
31:27
Sůva po přihrávce Markose, dvakrát střílel , ale dvakrát jenom do golmana.
29:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla z trestného střílení (5:4).
29:37
Veverka vytáhl míček s brankové čáry, ale bohužel jen zásluhou trestného nájezdu pro Prague Tigers.
28:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Marek Fryš (5:3).
24:14
Blaci mají velké problémy ve druhé třetině. Tigers jednoznačně lepší.
23:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Sgall, asistoval Vojtěch Řádek (4:3).
22:57
Vyloučen hráč Martin Surový družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Miloslav Stránský (4:2).
22:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla z trestného střílení (4:1).
22:33
Müllerova střela jenom do bloku
21:49
Tigers rozehrávali standartku na jejímž konci byl Řádek, který nedokázal trefit branku.
21:37
Čáslavova střela byla tečována vedle branky.
20:30
Koudelka si dokázal obhodit Boučka. Poté mu však střela nesedla.
20:00
20:00
Střely BA - 18, PT - 4.
20:00
19:20
Tigers měli šanci na skórování, ale netrefují branku.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Žiška, asistoval Štěpán Kostrhún (4:0).
18:13
Kosthrún přehrál dva obránce Tigers a poté nahrával cros přes celé hřiště a Žižka dává na 4:0
15:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Tomáš Čáslava (3:0).
15:43
Z první ze vzduchu trefil Staněk bassebolově balonek a upravuje skóre na 3:0
15:10
Blaci s protiútoku mohli zahrozit, ale Kuchař zahrozil.
12:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Lukáš Staněk (2:0).
12:05
Staněk billiardovým způsobem na zadní mantinel a Heřmanský připraven a upravuje skóre na 2:0
11:55
Stránský nahrál přímo na hokejku Derevlanymu ten nahrál Žižkovi, ale Žižka mimo brána.
10:33
Na hřišti se nic moc neděje utkání je vyrovnané, ale Zaluova parta vysoko napadá.
09:33
Koudelka jen do Boučka.
08:47
Domácí si v přesilové hře žádnou šanci nevytvořili. Tigers bránili přesilovou hru Blacků velmi dobře.
07:30
Kuchař kryl skvěle střelu Surového.
06:38
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:00
Kdyby teď Čáslava nechal míček Staňkovi, tak Blaci mohli vést 2:0
05:30
Staněk oběhl branku, ale jen do golmana.
04:55
Kuchař fantasticky lapil střelu Heřmanského
04:07
Individuální šance Marka ´´Markose´´Fryše, které ale nekončí v brance. Střela mířila těsně vedle
03:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (1:0).
03:17
Bouček na Staňka ten prvním dotykem hned na Čáslavu, který se nemílel. Kuchař neměl šanci.