2:0
4:2
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Jirkov 8:3
3. Jakub Vosyka, 6. Aleš Rubín, 16. Daniel Pilař, 25. Adam Alexandr Šeps, 43. Aleš Rubín, 44. Petr Maxa, 45. Bilguun Ariunbuyan, 45. Daniel Pilař - 12. Jakub Kosnar, 33. Marek Brzokoupil, 40. Filip Neumaier; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jan Vacín; vyloučení: 1 + Jan Vajgl ČK1 + 5:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Kajzr 10 - Martin Tonka 22; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:2;
45:00
44:34
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Matyáš Tvrzník (8:3).
44:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bilguun Ariunbuyan, asistoval Aleš Rubín (7:3).
43:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Petr Maxa, asistoval Ondra Kára (6:3).
42:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Aleš Rubín, asistoval Matyáš Tvrzník (5:3).
39:14
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier, asistoval Jakub Kosnar (4:3).
32:17
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Marek Brzokoupil, asistoval Martin Košťálek (4:2).
30:58
Timeout Florbal Jirkov
30:54
Vyloučen hráč Jan Vajgl družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání.
30:54
Vyloučen hráč Jan Vajgl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minut za hrubost.
30:00
30:00
24:28
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Adam Alexandr Šeps, asistoval Daniel Pilař (4:1).
19:27
Vyloučen hráč Josef Černý družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za držení.
15:56
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař bez asistence (3:1).
15:00
15:00
12:52
Vyloučen hráč Josef Černý družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za hrubost.
12:52
Vyloučen hráč Matyáš Tvrzník družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
11:00
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kosnar, asistoval Martin Košťálek (2:1).
05:42
02:31
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jakub Vosyka, asistoval Ondra Kára (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Martin Tonka; hráči v poli: Josef Černý, Marek Brzokoupil, Martin Košťálek, Filip Neumaier, Jakub Kosnar