3:0
0:1
- : -

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Dobruška 4:1
12. Klára Jahodová, 23. Petra Ondráčková, 27. Petra Drápalová, 29. Veronika Martincová - 47. Sandra Peterová; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 27 - Dominika Flídrová 19; po třetinách: 1:0, 3:0, 0:1;
60:00
Nejlepší hráčkou hostí se stává Sandra Peterová
60:00
A na domácí straně Barbora Sadílková, dnes neuvěřitelný výkon!
60:00
Střely ve třetí třetině Aligators 5:12 Dobruška
60:00
Komentář trenéra hostů J. Černého: Dnešní zápas jsme si prohráli sami. Soupeř potrestal chyby ve druhé třetině a to rozhodlo zápas. Díky našim fanouškům.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Komínka: Zápas byl velmi důrazný, což by nám dřív dělalo problém, ale dnes už né. Výkon do obrany, už tradičnvě zodpovědný s podporou super výkonu golmanky. Ve předu už to nebyla taková hitparáda, ale naše florbalovost se projevila ve správné momenty. Díky všem za účast a extra díky super divákům
57:10
Sadílková předvádí jeden krásný zákrok za druhým! Díky ní domácí drží tak vysoký náskok
54:57
Monika Jahodová po vzoru své sestry zkusila backhandovou střelu, ale neuspěla.
46:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Sandra Peterová, asistoval Magdaléna Bašová (4:1).
46:25
Bohužel Sadílková kapitulovala po zmatku v brankovišti
45:20
Monika Jahodová po individuální akci trefuje tyč!
40:12
Vyloučen hráč Petra Drápalová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
40:12
Jak skončila třetina druhá, tak začíná i ta třetí. Domácí si zahrají další oslabení
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině Aligators 10:9 Dobruška
40:00
Přestávkovou soutěž ovládla Zuzana a vyhrává tak týmovou láhev Aligators. Na druhém místě se umístil Franta a třetí místo bere Kristýna.
40:00
39:44
Domácí zvládli první oslabení a stále vedou o 4 branky
39:09
Domácí kvarteto skvěle brání a nepouští Dobrušku do žádných šancí
37:44
Vyloučen hráč Martina Horáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
37:44
Hostující hráčky mají větší šanci skórovat po fauluu Horákové, kterým byl rozhodčími oceněn dvouminutovým trestem
37:03
Hráčky Dobrušky nemohou přijít na způsob, jak překonat skvělou Sadílkovou
36:22
Ti z vás co se dnes nedostali do haly, dostavte se příště, budou též probíhat přestávkové soutěže!
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží v hale skvělých 63 diváků! Děkujeme!
33:41
Horáková předvedla skvělý blok proti střele hostující hráčky
32:30
Domácí hráčky dnes hrají skvělé utkání
31:03
Hostující hráčky po dlouhé době zaměstnaly Sadílkovou, ta je ale stále skvěle koncentrovaná
30:15
Králová se proletěla za mantinel, ale pokračuje se dál.
28:43
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Tereza Baranová (4:0).
28:43
Baranová po krásné kličce na polovině našla svojí přihrávkou Martincovou a ta se nemýlí.
27:57
Sadílková opět podržela svůj tým
26:08
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Tereza Baranová (3:0).
26:08
V praxi jsme viděli tzv. "nedáš, dostaneš". Skvělý zákrok Sadílkové stvrdila Drápalová a domácí vedou o tři branky.
25:57
Sadílková tygřím skokem zachraňuje domácí.
24:41
Začíná se přiostřovat v osobních soubojích
23:53
Baranová v úniku sama na brankářku, ale hosté šanci opět uhasili
22:29
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková bez asistence (2:0).
22:29
Petra Ondráčková střelou k tyči navyšuje náskok domácích
20:39
Domácí v šanci hned na začátku třetiny, ale míček jen proskákal brankoviště.
20:01
Tentokrát jde úvodní buly na stranu domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině Aligátors 8:7 Dobruška.
20:00
19:57
V závěru třetiny hosté ohrozily domácí svatyni, ale Sadílková stále stoprocentní.
17:50
Drápalová skákavou nahrávkou pobídla Baranovou, ta ale o kousek míjí.
16:51
Hanusová se u mantinelu prala jako správný aligátor a míček nakonec vybojovala.
14:41
Hosté obstřelují domácí branku, ale domácí hrají skvěle.
13:03
Hosté se dostaly opět do golové šance, ale Sadílková je neomylná.
11:31
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Barbora Sadílková (1:0).
11:31
Klára Jahodová neuvěřitelným backhandem posílá domácí do vedení!
10:06
Drápalová od poloviny hříště běžela sama na bránu, ale v poslední chvíli netrefila míček a z šance tak opět nic nebylo.
08:50
Kohoutková je ofensivně naladěna. Dvakrát prověřila hostující brankářku, ta ale obstála.
08:27
Baranová se ocitla sama na polovině soupeře, ale obránkyně hostů se stihla vrátit a šanci uhasit.
07:27
Kohoutková se tlačila k míčku, ale byla odstavena dvojicí obránkyň.
05:42
Domácí hráčky se dostaly do lehkého tlaku, ale ke gólu to nevedlo
03:48
Hosté se dostaly do vyložené šance, ale Sadílková perfektním zákrokem svůj tým podržela
02:41
Ani jeden tým se zatím nedokáže usadit na míčku
01:48
K první střele se dostala hráčka hostí, ale Klára Jahodová střelu zablokovala.
00:01
Úvodní buly jde na stranu hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Veronika Muselíková, Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová, Tereza Baranová
00:00
Vážení diváci, rádi bychom Vás přivítali na 1. osmifinále PLAY – OFF 1. ligy žen , ve kterém se představí domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators a hosté FBC Dobruška
00:00
Dnešní zápas nebude vysílán živě, ale můžete zítra zhlédnout Záznam zápasu na Tvcom
00:00
Vážení diváci, děkujeme, že jste si našli cestu na online z dnešního utkání. Vítejte a užijte si dnešní zápas!