5:0
6:0
- : -

Technology Florbal MB - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:3
8. Jakub Bína, 14. Milan Tichý, 22. Tomáš Chroust, 29. Jan Natov, 30. Jan Natov, 32. Tadeáš Chroust, 34. Tadeáš Chroust, 42. Milan Tichý, 54. Tadeáš Chroust, 56. Tomáš Chroust, 58. Milan Tomašík, 59. Jakub Bína, 60. Milan Tomašík - 12. Jan Linhart, 14. Lukáš Gregor, 20. Martin Skřivánek; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 328; zásahy brankářů: Petr Musil 10 - Martin Dejmal 18; po třetinách: 2:3, 5:0, 6:0;
60:00
Střely ve třetí třetině 14:3
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Kotlase: Dnes jsme měli výbornou první třetinu. Bohužel nám díky zrychlené hře s balónkem Boleslavi od druhé třetiny ubývaly postupně síly. V druhé třetině se rozhodlo o vítězi. Boleslav nás jednoznačně přehrála. Ve třetí třetině škoda několika neproměněných šancí. Kosmeticky mohl alespoň výsledek vypadat lépe. Děkujeme soupeři a těšíme se na domácí zápasy."
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Novotného: "Hodně podobný zápas jako včera. Myslím, že Vinohradům v půlce zápasu došla energie, od té doby jsme jen přidávali góly. Tento způsob hry si potřebujeme přenést i do zápasů na Vinohradech. Děkuji rozhodčím, soupeři a jako vždy skvělým boleslavským divákům."
60:00
59:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Daniel Šebek (13:3).
59:35
Přeci jen se podařilo, tak jako včera i dnes domácí zvládli 13 gólů. V signalizované výhodě se o to zasloužil Tomašík.
59:03
Tokošův bekhend se štěstím zastavil Dejmal.
58:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (12:3).
58:47
Bína u tyčky převzal míček, namířil si to do brankoviště a drze zakončil do jeslí Dejmala.
58:29
Domácí vysunuli napadání a zle zatápí rozehrávce soupeře.
57:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Filip Zakonov (11:3).
57:09
K dorovnání včerejšího výsledku zbývají jen dva góly, Tomašík si to zleva namířil na střed a švihem prostřelil Dejmala pod rukou.
56:42
Útočný faul Gregora.
56:12
Gregor trefuje Krzyžanka.
55:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Mikuláš Komárek (10:3).
55:29
Třetí lajna domácích připisuje další gólový úspěch, Komárek posunul pod sebe na Chrousta, který zatáhl a posadil míček přesně do růžku.
55:06
Tokoš z rohu nabil Suchánkovi, který mířil těsně mimo bránu.
54:20
Gregor si stáhl míček pod sebe, střela se mu ale hrubě nevyvedla.
53:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Mikuláš Komárek (9:3).
53:51
Komárek ukázal vynikající herní přehled a zprava nahrál na levé křídlo Chroustovi, který měl snadnou práci, odkrytou branku trefil a završil hattrick.
53:28
Tichého ránu od levého hrazení Dejmal se štěstím vytěsnil.
52:32
Na opačné straně předvedl další vynikající zákrok Musil.
52:23
Šebek v brejku nahrál za Tomašíka.
51:51
Musil se dobře postavil a zneškodnil střelu Svobody.
50:51
Stuchlík nastartoval na pravém mantinelu Hartmana, který ale pálí výrazně mimo.
50:04
Šebek předvedl elegantní otočku a přenesl hru doprava na Tomašíka, jehož rána o kousek minula zadní štangli.
49:36
Defenziva hostí si ale s rozehrávkou volného úderu z velkého čtverce poradila.
49:30
Jelínek přizvedl balonek nad vinohradskou branku vysokou holí a je z toho standardka z velmi nebezpečné pozice.
48:29
Jelínkova rána neprošla přes blok domácí obrany.
48:01
Komárkův dravý forčekink donutil Dejmala k zákroku.
47:37
Höffer na středu hrací plochy fauloval Hanáka.
46:55
Krásná akce, Suchánek zleva sklepl před branku na Šebka, ten ale ani nadvakrát nepřekonal Dejmala, jenž vytasil famózní dvojzákrok.
45:44
Krzyžanek našel na teč hůl Bíny, jenže jeho zakončení bylo slabé.
44:58
Natovova bomba se zastavila o boční siťku.
44:20
Gregorova rána byla zablokována a končí za mantinelem.
44:03
Höfferův projektil zazvonil na horní tyč.
43:29
Suchánek se snažil zastavit Skřivánka, povedlo se mu to jen za užití nedovolených prostředků.
42:50
Skvělý Musilův zákrok proti razantní ráně Hanáka.
42:24
Curney hledal vlevo Natova, tomu ale koncovka nevyšla ideálně.
41:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tichý, asistoval Mikuláš Komárek (8:3).
41:42
Komárek nahrál zpoza branky na osu na Tichého, který překvapil Dejmala přízemní ranou.
40:58
Domácí se zahnali až k Musilově brance a po nepřesném pasu Grubera chvilku hráli i hráči Vinohrad.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 10:1
40:00
39:56
Hartman se hnal na bránu, Musil si pro míček došel.
39:08
Bínovu rozehrávku vystihl Svoboda, ale potom míček jen odevzdal zpátky soupeři.
38:30
Domácí rozehrávají od vlastní brány.
37:55
Skřivánek se tlačil před branku, k zakončení se ale nedostal.
35:21
Vyloučen hráč Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
34:59
Domácí druhá lajna se úspěšně ubránila a hra se vrací k bráně Vinohrad.
34:12
Gruberovu ránu z levé strany usměrnil Richtr mimo tři tyče.
33:28
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
33:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (7:3).
33:28
Opět bratrská spolupráce, ale v opačném gardu. Přihrával Tomáš, do horního růžku zakončoval Tadeáš.
32:51
Hosté se dostali pod tlak, Lanc místo rozehrávky jen odpálil míček do zámezí.
31:33
Bínovi nesedla střela a do protiakce se hnali hosté, Suchánek ale nebezpečí včas zastavil.
31:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jakub Gruber (6:3).
31:00
Chroust vydoloval míček zpod sedícího Stuchlíka a zblízka ho poslal pod zábradlí.
30:17
Táhlý pokus Šebka letí mimo.
29:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jakub Bína (5:3).
29:37
Domácí už jsou o dva napřed, nádhernou souhru vyšperkoval Bína pasem před prázdnou branku na Natova.
29:21
Suchánkovu ránu lapil Dejmal.
28:55
Hartman faulovaný, standardka pro hosty.
28:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (4:3).
28:16
Dlouhé obléhání bylo úspěšné, Natov si odskočil mezi obránce a po přistrčení od Curneyho napálil míček po zemi do sítě.
26:26
Zakonov se šikovně protáhl před branku, ale nezakončil.
25:26
Natov nejprve trefil clonícího Skřivánka a napodruhé se opřel do letícího míčku, ale napálil jen postoj Dejmala.
24:54
Zakonov byl faulován, domácí mají balonek.
23:49
Stuchlík strážil Tokoše velmi důsledně a oba po jeho aktivitě skončili na vinohradské střídačce.
23:20
Šebkovu bombu vyráží Dejmal.
22:59
Dlouhá rozehrávka domácích, Šebek nakonec vyhnal Grubera až k vlastní brance.
21:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Tadeáš Chroust (3:3).
21:40
Krásná bratrská souhra a je to 3:3! Tadeáš Chroust vymyslel parádní bekhendový kros na pravou stranu, odkud neomylně zavěsil Tomáš Chroust.
21:18
Po Šebkově akci střílel Tomašík, kterého ale zablokoval Stuchlík.
19:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Milan Bína (2:3).
19:05
Po Bínově ráně Musil nezkrotil balonek a Skřivánek dostal do domácí obrany dost času na dorážku, nakonec se mu povedlo protlačit míček do sítě.
18:53
Dobře postavený Šebek zastavil ránu Lance.
18:08
Gregor vystihl Gruberovu rozehrávku.
17:39
Fantastický Dejmal si poradil proti střele z dálky a zlikvidoval i dorážku.
16:40
Bína hledal před bránou Skřivánka, nahrávku zablokoval Zakonov.
15:41
I mistr tesař... Curney dostal nabito na své místo na pravé straně, z voleje ale zamířil jen do mantinelu před střídačkou hostů.
14:26
Höfferovu dělovku vykopl obránce Záň.
13:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Jan Linhart (2:2).
13:53
Dvě sekundy zbývaly z trestu Krzyžanka, když přesilovku zužitkoval Gregor. Znovu platí rovnovážný stav.
13:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tichý, asistoval Jakub Gruber (2:1).
13:28
Krásný gól Tichého, který si míček zprava potáhl na střed a vypustil nechytatelnou ránu. Domácí gól dali při hře ve třech, čtvrtý hráč do počtu Natov přepadl v předcházejícím souboji se Stuchlíkem za mantinel a dokonce musel být ošetřen.
12:56
Znovu v akci Tokoš, který se tentokrát dostal až k brance, ale přehodil ji.
12:25
Tokoš vypíchl balonek a hnal se za ním, ve sprinterském souboji ale na Gregora nestačil.
11:55
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení.
11:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Zbyněk Stuchlík (1:1).
11:23
Máme vyrovnáno, to byla florbalová paráda! Svobodovu žabičku skrz brankoviště převzal Stuchlík a sklepl za sebe na Linharta, který po otočce propálil Musila.
10:33
Šebek si pomohl faulem, balonek putuje na hole Pražanů.
09:35
Rychlá kombinace hostí, kterou zakončoval z pravého mantinelu Svoboda, jeho rána se ale mezi tyče nevešla.
08:48
Suchánek špatnou rozehrávkou odevzdal míček soupeři a hned pálil Hartman, bránu ale minul.
07:59
Tokoš vyslal prudký pas napříč brankovištěm na Tomašíka, který pálil do odkryté brány, do střely si ale stoupl Lanc.
07:39
07:39
Bína se u mantinelu zmocnil volného balonku, přešel přes dva hráče a tváří v tvář Dejmalovi nezaváhal.
07:31
Gruberovu střelu zablokoval Stuchlík.
06:42
Svoboda faulovaný před boleslavskou střídačku, nadále hrají s balonkem hosté.
06:29
Vnukovo skákavé nahození lapil Musil.
06:15
Rozehrávka pro Vinohrady.
04:51
Richtr se zjevil před brankou a pohotově pálil, Musil si připsal skvělý zákrok levou rukou.
04:12
Útočný faul Svobody u Musilovy klece, volný úder pro Bolku.
03:28
Svižná rána Tichého nadělala Dejmalovi trable, hostující gólman nakonec míček našel pod sebou.
03:23
Lanc u mantinelu zpracoval Tokoše, hrát budou domácí.
02:31
Gruber si nerozuměl s Krzyžankem a následoval brejk Vinohrad, rána Hanáka skončila po teči mimo.
01:57
Komárek si seběhl před brankoviště, pohotovou ranou ale minul odkrytou část vinohradské brány.
01:38
Dalekonosný pokus Höffera kryje pozorný Dejmal.
01:14
Tomašík po otočce sehrál dolů na Šebka, jeho ránu zastavil Lanc.
00:40
Domácí rozjeli typickou dlouhou kombinaci, která končí ztrátou Krzyžanka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Marian Jelínek, Ondřej Richtr, Martin Entlicher, Jan Hanák, Lukáš Gregor
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov