3:1
3:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 8:5
3. Magdaléna Plášková, 16. Nela Jiráková, 29. Nela Jiráková, 37. Kristína Belicová, 39. Kristína Belicová, 43. Tereza Hanzlíková, 45. Jana Vávrová, 50. Hana Chaloupková - 21. Kristýna Kellovská, 44. Adéla Bočanová, 53. Kristýna Kellovská, 58. Hana Poláková, 60. Hana Poláková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Jana Christianová 13 - Daniela Kreisingerová 18, Martina Lerchová 5; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:4;
60:00
Střely ve třetí třetině Chodov 11 Bohemians 8, střely celkem Chodov 31 Bohemians 18.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Procházky: Potrénovali jsme hru v oslabení, to se bude hodit, spokojení s ní můžeme být tak napůl, ve hře 5-5 jsme zápas odehrály vcelku solidně, myslím ale, že bychom mohli být ještě produktivnější, škoda laxnějšího bránění na konci zápasu. Chválím i nače juniorky, nebylo jich málo, které odehrály svůj první zápas v play-off a vedly si moc dobře.
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Grigara: Mrzí nás laciné góly, které jsme inkasovali z nedůrazu a chvilkovému výpadku koncentrace. 5 vstřelených gólů nás těší a teď musíme zregenerovat, protože tohle byl první zápas a minimálně 3 pčed námi.
60:00
59:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eliška Vrátná (8:5).
59:12
Poláková se prosazuje ještě po rozehrávce Bohemians od mantinelu.
57:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (8:4).
57:32
Poláková trefuje 20 cm nad hrací plochou a prostřeluje Christianovou.
56:21
Řepková připravila tutovku pro Suchou, ta z metru přestřeluje.
56:03
Střela Jirákové vysoko nad.
55:01
Poláková prošla po mantinelu a ze středu vystřelila. Christianová chytá.
54:12
Po nezaviněném souboji leží na zemi Jůzová. Doufejme, že bude v pořádku.
53:42
Plášková po výběhu od mantinelu, netrefuje branku.
52:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Kellovská, asistoval Eliška Vrátná (8:3).
51:12
Šance se střídají na obou stranách, Bohemians se však nedaří je proměňovat.
50:05
Císařová vybojovala balon na Řepkové a posunuje na Bartošovou, ta v úniku pouze do domácí gólmanky.
49:37
Gól Chaloupkové vyhnal z branky Kreisingerovou.
49:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (8:2).
49:36
Střídání brankáře. Nový brankář Martina Lerchová družstva FbŠ Bohemians
49:36
Souhru mladých hráček Chodova zakončuje Chaloupková střelou kolem nohy golmanky hostů.
47:39
Kadidlová před Christianovou, golmanka domácích chytá.
44:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Monika Škorpová (7:2).
44:42
Škorpová získala balon na mantinelu a posunuje na Vávrovou, ta trefuje levý horní roh branky Kreisingerové. Monika Škorpová má první bod v prvním startu v extralize žen.
43:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (6:2).
43:11
Nepřehlednou akci hostujících zakončuje gólem Bočanová.
42:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Adéla Jůzová (6:1).
42:27
Ze závaru před brankou se prosazuje Hanzlíková.
40:16
Přesilovku Boheminas zužitkovala Kristýna Kellovská a snižuje.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov 10 Bohemians 6.
40:00
38:41
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
38:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Johana Vrbová (5:1).
36:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Jana Christianová (4:1).
36:19
Christianová viděla Belicovou, ta perfektně obešla poslední obránkyni a střílí gól.
32:37
Kristýna Kellovská od mantinelu do rohu brány. Stav 3:1.
31:29
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:22
Střeu Minářové vyráží Christianová.
29:32
Zlímalová ze středu do růžku branky, Christianová chytá.
28:54
Po střele Jirákové z výběhu zvoní tyč.
28:18
Perfektní pas Vrbové na Belicovou, ta balonek netrefuje.
28:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Karolína Suchá (3:1).
27:49
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
27:29
Řepková trefuje z bezprostřední blízkosti golmanku.
26:52
Chodov rozehrává z rohu.
25:54
Bohemians drží balon na svých hokejkách a hledá cestu k chodovské brance.
24:13
Střelu Suché blokuje Loudová.
23:32
Vrbová před brankou trefuje Kreiisingerovou.
22:55
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
20:59
Těsně před koncem přesilovky Kristýna Kellovská z Bohemians z malého brankoviště vysoko nad.
20:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Kellovská, asistoval Adéla Bočanová (2:1).
20:05
Bohemians drží Chodov na obranné půlce a připravuje přesilovkovou šanci.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 10 Bohemians 4
20:00
19:01
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
18:07
Eliška Vrátná prošla kolem dvou chodovských hráček kličkou a vystřelila, branku Chodova však netrefuje.
17:20
Loudová trefuje Christianovou.
15:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Martina Řepková (2:0).
15:37
Jiráková trefuje z poloviny k tyči 20 cm nad hrací plochou.
14:27
Žurková přihrává Hanzlíkové, ta netrefuje míček, jinak by střílela do prázdné branky.
13:09
Střelu Jirákové blokuje Císařová.
12:43
Pěknou střelu Vrbové Christianová vyráží.
11:35
Přízemní střelu Řepkové chytá Kreisingerová.
10:45
Poláková ve 100% šanci netrefuje balonek.
10:25
Bohemians drží míček, Loudová zahnána k mantinelu bránící Suchou.
09:55
Míček drží Chodov. Po souboji Řepkové a Polákové, zůstává Poláková ležet na zemi.
09:25
Vyloučen hráč Karolína Kellovská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
09:25
Bohemians si zahrají přesilovku, Kellovská prohrála souboj s Polákovou a pak jí faulovala.
08:37
Po faulu Reischlové má Chodov rozehrávku z poloviny hřisti.
07:53
Bočanová promáchla na středu před Christianovou.
07:00
Vrátná kličkuje na polovině hřiště. Posouvá na Polákovou, její střelu chytá Christianová.
03:55
Osobní souboj na mantinelu prohrává Kellovská, Vatahová posouvá na Minářovou. Její střelu Christianová chytá.
02:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Karolína Suchá (1:0).
02:50
Plášková zachytila rozehrávku Bohemians a otevírá skóre zápasu.
02:12
Z rozehrávky Bohemians trefuje Vrátná zeď.
00:16
Řepková sama před Kreisingerovou, ta chytá.
00:05
Buly vyhrály domácí hráčky, ale těžily z toho hráčky FBŠ. Střelu Bočanové blokuje chodovská obrana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Gabriela Vaníčková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková