1:2
1:3
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - K1 Florbal Židenice 4:5
7. Eliška Trojánková, 12. Kristýna Vejvodová, 23. Iveta Hyršlová, 60. Kateřina Kovaříková - 31. Natálie Janečková, 34. Jitka Drápalová, 50. Kamila Pravcová, 53. Eva Urbášková, 58. Lucie Romančáková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3 + Nikol Pekárková (TIG) 5:0; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Martina Franková 17 - Lenka Remešová 18; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Tigers - 5, Židenice - 6
59:59
Střely celkem: Tigers - 21, Židenice 22
59:59
Komentář trenéra hostů Jiřího Starého - Dnes z obou stran mnohem opatrnější zápas, úvod nám opět nevyšel i když naše hra nebyla špatná. Po vstřelení prvního gólu jsme se chytli a dovedli zápas k výhře. Díky za zápas a zveme diváky na domácí zápasy.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Netrefy - Dnes zlepšený výkon oproti včerejšku, bohužel závěr zápasu jsme opět nedotáhli do vítězného konce. Na výkon navážeme, tím dokážeme sérii otočit. Na viděnou v Brně.
59:49
Po vstřelené brance se Tigers ještě snaží dostat na polovinu soupeřek, bohužel ale již neúspěšně.
59:38
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
59:38
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Iveta Hyršlová (4:5).
59:38
Tlak byl přetaven v gól a Kovaříková snižuje!
58:46
Rozdíl je již sice dvoubrankový, Tigers to ale nevzdávají a i nadále to zkouší s odvolanou brankářkou.
57:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Eva Urbášková (3:5).
57:55
Střela Indrové šla sice pouze do mantinelu, nešťastným odrazem od jedné z domácích hráček ale balónek končí v síti.
57:26
Přesilovka končí a Tigers to okamžitě zkouší v šesti hráčkách v poli.
56:19
Tvrdou přízemní střelu Indrové Franková chytila a přesilovka je již téměř u konce.
54:52
Chybu v rozehrávce Chudá a do brejku vyslala Trojánkovou. Její střela šla již ale z příliš ostrého úhlu a golmanka Remešová ji lapila.
53:46
Židenice v přesilovce kombinují, nedaří se jim ale vystřelit na branku domácích.
52:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Urbášková, asistoval Kamila Pravcová (3:4).
52:32
Pekárková byla vyloučena na 5 minut a hned po několika sekundách se střelou od mantinelu prosazuje Urbášková.
52:13
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 5 minut za hrubost.
50:46
Zápas tedy v podstatě začíná nanovo a schyluje se k velkému dramatu. Jednu brněnských šancí neproměnila ze středu hřiště Sedláčková.
49:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Barbora Sedláčková (3:3).
49:46
Ze souboje u mantinelu vyvezla míček hostující Pravcová a se štěstím teče od gólmanky srovnává stav zápasu.
48:55
Židenické hráčky brání rozehrávku Tigers velmi osobně a domácím se nedaří efektivně rozehrát.
47:16
Chudá našla před brankou osamocenou Trojánkovou, ta však nebyla dostatečně připravená a její pokus končí těsně mimo.
47:07
Hra se z obou stran přiostřuje a tvrdých zákroků u mantinelu přibývá.
45:29
Pokus Pravcové ze vzduchu končí jen v rohu hřiště.
45:17
Chudá nabrala rychlost po mantinelu, skákavou přihrávku před branku ale zastavila hostující obránkyně.
43:57
Do branky se nyní tlačila brněnská Romančáková, zdvojení domácích hráček se jí ale nepodařilo překonat.
43:12
Ostrý atak u mantinelu nyní neustála Hermanová a získala rozehrávku z poloviny hřiště.
41:57
U mantinelu další z dnešních častých soubojů Pekárková - Hubáčková.
40:01
Začala poslední perioda prozatím vyrovnaného zápasu - uvidíme, zda se Tigers podaří znovu náskok navýšit nebo se Židenice dotáhnou.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Tigers - 9, Židenice - 8.
39:03
Před židenickou gólmankou osamocená Trojánková nedokázala balónek vhodněumístit a velká šance Tigers končí rozehrávkou Židenic.
38:28
Domácím se nyní nedaří dobře rozehrát z vlastní poloviny, jelikož Židenice dobře vykrývají prostory.
36:20
Nahození hostující Staňkové brankářka Tigers lapila a výhozem okamžitě posílá do brejku spoluhráčky
33:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Lucie Romančáková (3:2).
33:41
Romančáková dostala balónek před prázdnou branku, Franková ji sice vychytala, ale z následné šance se Židenice prosazují.
32:04
Zakončení brněnské útočnice ze vzduchu Franková lapila.
30:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Kamila Pravcová (3:1).
30:04
Z šance na středu hřiště se nyní prosazuje Janečková a Židenice snižují.
27:49
Šnajberková se pěkně opřela do míčku, ale bohužel letěl příliš vysoko.
26:08
Dernerová od mantinelu, ale Franková likviduje.
25:55
Balejová pěkně zkoušela z první, ale minula.
24:37
Slušná pozice pro Romančákovou, ale míjí tři tyče.
24:01
Další táhlá střela od Hermannové, ale stále seřizuje mířidla.
22:31
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Kristýna Vejvodová (3:0).
22:31
Chyba v rozehrávce Židenic, výborná práce a nahrávka Vejvodové a chladnokrevné zakončení tváří v tvář gólmance od Hyršlové.
21:36
Trojánková hýří aktivitou a hostující hráčky jí často zastavují jen za cenu faulu.
20:37
První střídání domácích a hned dvojité ohrožení Remešové.
19:59
První třetina končí a domácí vedou o dvě branky, nesmí však polevit jako včera.
19:35
Franková pěkným zákrokem podržela svůj tým.
17:56
Domácí v plném počtu.
17:33
Hostující hráčky nedokáží využít početní výhody.
16:48
Chudá se dostala do pěkné šance i ve třech.
15:56
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:56
Souboj u mantinelu a domácí jdou do tří.
15:05
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
15:05
Útočný faul Kovaříkové oceněn menším trestem a Tigers jdou podruhé do čtyř.
11:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Iveta Hyršlová (2:0).
11:06
Výborně postavená Kristýna Vejvodová tečuje míček po střílené nahrávce Hyršlové a zvyšuje vedení domácích.
09:43
Domácí hráčky přežily oslabení bez problému.
09:09
Náznak šance pro hosty, ale bez nebezpečného zakončení.
07:43
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
07:43
První vyloučení na straně domácích, kapitánka Hyršlová inkasuje menší trest za sekání.
06:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (1:0).
06:07
Mladá úderná letka opět boduje. Trojánková ze středu zužitkovala nabídku Chudé.
05:47
Hubáčková prozkoušela Frankovou přízemní střelou.
04:15
Agilní Hubáčková zaměstnává domácí obranu.