0:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FBC Vikings Kopřivnice 4:6
17. Ondřej Borik, 28. Petr Velech, 32. Vladimír Blažek, 33. Ondřej Dobeš - 21. Ondřej Kubátko, 27. Ondřej Kubátko, 29. Lukáš Soukal, 30. Lukáš Vávra, 36. Vojtěch Zátopek, 53. Adam Lichnovský; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Petr Holčík 17 - Jan Klinka 25; po třetinách: 1:0, 3:5, 0:1;
60:00
komentář trenéra hostí Libora Fojtíka: Důležitý bod, zápas byl vyrovnaný, soupeř hrál dobře, no uvidíme zítra.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Hlocha: Super začátek, 2. třetina opět naše klasika, třetí třetina dobrá. Soupeř trestal každé naše zaváhání, my jsme se naopak nadřeli na každý gól. Šance na branky jsme měli spoustu. 1. zápas, nepoložíme se, zítra budeme chtít vyrovnat. Děkuji soupeřům a divákům.
60:00
57:56
Timeout FBC Hranice
55:05
Vyloučen hráč Mojmír Jahoda družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Lukáš Vávra (4:6).
42:22
Vyloučen hráč Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
42:22
Vyloučen hráč Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
36:11
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
35:40
Zmatek před hranickou bránou, oba obránci se přisáli na hostujícího hráče ale ten nahrál svému spoluhráči který míček ťukl do prázdné
35:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vojtěch Zátopek, asistoval Lukáš Vávra (4:5).
32:42
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Štěpán Potsch (4:4).
31:12
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Ondřej Souček (3:4).
29:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (2:4).
28:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal, asistoval Lukáš Vávra (2:3).
27:52
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech bez asistence (2:2).
27:52
V hranické hale Naparia se dneska nepískají vysoké hole. Milí soupeři tady můžete odpalovat míčky i na úrovni hlavy.
26:38
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
26:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Lukáš Vávra (1:2).
26:13
Hranická obrana trochu naivně vystoupila proti sprintujícímu soupeři který si po podělal jednoduchou kličkou a kombinačně pak vsítil míček do Holčíkovy brány
24:12
Potschův skvělý obranný zákrok!
21:09
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Jakub Kostelník.
21:09
Hostující hráč sice nešel sám na bránu ale byl faulován, každopádně Holčík odvedl skvělou práci ve svém teritoriu a nedovolil Kostelníkovi vstřelit gól z nájezdu.
20:38
Po pěkné kombinaci Hranic se z gólu radují Vikings kteří skórují z rychlého protiútoku
20:32
20:00
20:00
16:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Borik, asistoval Vladimír Blažek (1:0).
16:23
Dlouhé čekání na první gól po vyrovnané hře....před bránou hostujícího golmana se nejlépe zorientoval Ondra Borik který po několika dorážkách jeho i spoluhráčů vstřelil gól
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Ondřej Kubátko, Tadeáš Strnad, Vojtěch Zátopek, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: René Mikel, Jiří Vraj, Marek Vraj, Petr Velech, Lukáš Novosad