2:2
4:0
- : -

FbK TJ Svitavy - Snipers Třebíč 7:3
15. Ondřej Pakosta, 25. Jan Kulhavý, 40. Ladislav Vašák, 44. David Říha, 45. Ondřej Pakosta, 57. Jiří Beneš, 58. Vít Sauer - 13. Martin Žák, 28. Adam Benáček, 35. Matěj Kuželka; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 145; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 21 - Jan Bazala 25; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:0;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: 8 - 7 Celkový počet střel: 32 - 24
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Pazderníka: "Věděli jsem, že to bude o tom, kdo dá čtvrtou branku. Tu dal soupeř, který si pak utkání ohlídal."
60:00
Komentář trenéra domacích: Nastoupili jsme opět vlažní a trvalo nám ,než jsme se dostali do tempa. Zápas jsme mohli rozhodnout už ve druhé třetině. Na konec jsme zápas vzali do vlastních rukou. Díky soupeři a divákům.
58:22
Rozehrávka domácích za brankou hostů končí úrazem Bláhy.
57:29
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Josef Prudil (7:3).
56:55
Bazala zpět v brance.
56:30
Hosté zkouší štěstí při hře bez gólmana.
56:06
Timeout Snipers Třebíč
56:06
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Beneš, asistoval Josef Prudil (6:3).
56:06
Beneš našel malou skulinku mezi Bazalou a tyčí.
55:15
Domácí nechali volného Mátla přímo před Skácelíkem si jen tak dorážet, naštěstí druhá dorážka šla ven z hřiště.
53:34
Oba týmy hrají rychlý a zmatený florbal. Lítají ze strany na stranu a sem tam vystřelí.
51:10
Říha dlouhým náhozem na Sauera, který posílá na Prudila, ten sekl chytajícího Bazalu přes prsty.
49:52
Domácí hrají v plném počtu.
49:04
Skácelíkův výhoz šel na jednu stranu hřiště a nabíhající Prudil na druhou.
47:52
Vyloučen hráč Tomáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zdržování hry.
47:52
Hosté si zahrají další přesilovou hru.
47:21
Hráči se začali sekat v každém souboji.
46:32
46:13
Žák v zápalu hry dostrkává Doseděla ven z hřiště, rozhodčí zakročili.
45:11
Zranění přibývají, Žák si drží zátylek po souboji s Říhou.
44:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta bez asistence (5:3).
44:59
Pakosta se uvolnil s míčkem a vstřelil gól při kterém zakopl o Bazalu a poranil si rameno.
44:32
Vyloučen hráč Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
43:57
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Vít Sauer (4:3).
43:57
Sauer krosovou nahrávkou nachází volného Říhu, který jde sám na Bazalu.
43:19
Oba týmy se snaží založit útok ale nedaří se.
41:02
Rozehrávka domácích vypadala opravdu zábavně, vypadá to že domácí pauza zmohla.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: 18 - 9 Celkový počet střel: 24 - 17
40:00
39:49
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ladislav Vašák, asistoval Ondřej Pakosta (3:3).
39:49
Vašák dopinkl Pakostovu střelu za záda Bazaly.
39:00
Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:02
Oba týmy se dostali do gólových šancí, ale ani jeden se neprosadil.
36:50
Bazala na poslední chvíli chytá skákající míček, v dnešním zápase oba gólmani předvádí výbornou práci.
35:48
Situace se na hřišti uklidnila a rozehrávají hosté.
34:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Zdeněk Malich (2:3).
34:55
Nedostatečný důraz před Skácelíkem uvádí hosty do vedení.
34:24
Skácelík předvádí jeden úžasný zákrok za druhým a hasí tím šance hostů.
33:08
Žákova střela pěkně zaskočila Skácelíka, ale naštěstí ho Žák trefil.
31:54
Machálek střílel do prázdné brány, ale Skácelík na poslední chvíli natáhl ruku a míček vyrazil.
30:18
Vašák v obrovské šanci sám před brankou, dvakrát vystřelil, ale míček ne a ne procpat za záda Bazaly.
30:00
Dnešní utkání sleduje 145 diváků, děkujeme!
28:24
Domácí začínají chybovat ve svým rozehrávkách, naštěstí pro ně, hosté nevyužívají chyb.
27:17
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Zdeněk Malich (2:2).
27:17
Duo Malich a Benáček opět řádí.
27:05
Podobná situace jako u Bazaly, ale míček doskákal jen ke Skácelíkově tyčce.
26:18
Prudilův backheand těsně nad.
25:51
Domácí si vyhrávají s rozehrávkou, hosté zatím jen přihlíží.
24:25
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Lukáš Brýdl (2:1).
24:25
Nához od Kulhavého na poslední chvíli přeskočil nohu Bazaly a doskákal až za brankovou čáru.
22:30
Ostřejší zákrok na Zacha vyvolal reakci rozhodčích.
22:12
Hosté si v klidu rozehrávají.
21:55
Hosté hrají v plném počtu.
21:14
První střela od Zacha, Bazala připravený míček chytá.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny si vyhráli domácí a pokračují v přesilové hře.
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: 6 - 8
20:00
19:55
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
18:08
Hosté aktivně napadají rozehrávku domácích, kteří si to užívají a nahrávají si mezi nimi.
16:58
Pešlův důraz v brankovém prostoru Bazaly byl už moc důrazný, hosté tedy rozehrávají po odpískané výhodě.
15:25
Týmy přitvrdili při soubojích jeden na jednoho.
14:24
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Vojtěch Kužela (1:1).
14:24
Domácí hrají v plném počtu. A Kužela zvládl poslat míček na Pakostu ze vzniklého hloučku před brankou.
13:40
Hosté i přes početní výhodu a první gól moc nestřílí, spíše čekají na správný moment.
12:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Michal Machálek (0:1).
12:15
Domácí hrají ve čtyřech.
12:03
Skácelíkův elegantní zákrok hlavou .
11:14
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
11:14
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:14
Hosté si zahrají 5 na 3.
10:45
První střela v přesilové hře hostů po pěkné kombinaci nahrávek, končí mimo hřiště.
10:15
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:15
Hosté si zahrají první přesilovou hru.
08:46
Domácí měli rozehrávku na polovině hřiště po odpískaném faulu, ale šanci zahodili a odpálili míček do rohu, kde čekali hosté.
07:37
Domácí začali trochu riskovat v rozehrávce, hosté zareagovali a útočí teď oni.
06:17
Hosté teď měli několik rychlých šancí, ale trefili buďto obránce nebo mantinel.
05:36
Pešl nestihl dorazit nához od Brýdla, Bazala hned zakročil.
04:42
Hosté právě zblokovali dvě střely od domácích.
03:33
První fauly od hostů. Domácí mohou rozehrát ale hned vzápětí ztrácí míček a útočí hosté.
02:06
První náznak zakončení u Vašák, byl ale zblokován dřív než vystřelil.
01:50
Oba týmy si opatrně nahrávají.
00:55
Oba týmy se snaží rozehrát,ale ani jeden se ještě nedopracoval k zakončení.
00:01
Úvodní buly se ujali hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Lukáš Mátl, Filip Salák, Martin Žák
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Jiří Beneš, Tomáš Zach, Ladislav Vašák, Vladislav Doseděl, Ondřej Pakosta