2:0
1:2
- : -

FbK Horní Suchá - Aligators Klobouky Teamstore.cz 3:4
34. Jiří Mráček, 37. Milan Mašurka, 54. Jiří Třinecký - 4. Pavel Zbořil, 19. Adam Klimeš, 50. Pavel Zbořil, 50. Pavel Zbořil; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Plíhal 21 - Patrik Rychlý 26; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:2;
60:00
Střely v třetí třetině: Horní Suchá-10 Klobouky-9.
60:00
Komentář trenéra hostů: Další bojovný zápas hodný play off. Dnes to dle mého mělo horší kvalitu jako včera. Jsem rád, že prakticky celý zápas držíme ve hře kompletní tři formace a každá si odpracuje svoje. Vezeme do Křenovic celý víkend a budeme zase nachystaní, stav série je 1:1. Pozdravuji fanoušky doma a soupeři děkuji za dobrý zápas. Cesta je dlouhá...
60:00
Komentář trenéra domácích: Dvě chyby v třetí třetině, nás bohužel stály vítězství. Nevadí, doladíme zbytek, příští týden budeme zase o něco silnější. Jinak to byl opět vyrovnaný zápas, prostě play-off jak má být. Děkuji soupeřům za zápas.
55:42
Czyž se objevil v gólové situaci, ale nahrával ještě Třineckému, který branku netrefil.
53:35
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Václav Večeřa (3:4).
52:00
Domácí měli standartní situaci 4 metry od brány, ale trefili opět tělo bránícího hráče.
50:54
Domácí se chtějí přiblížit na rozdíl jediné branky.
49:53
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (2:4).
49:13
49:13
Gregr nahrával z rohu Zbořilovi a ten se nemýlil.
47:45
Domácí se snaží usadil na útočné polovině, to se jim však nedaří.
44:46
Z aktivity obou celků vzniklo už mnoho faulů a dva z nich byli odměněni 2 minutami.
44:45
Vyloučen hráč Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za vražení zády.
44:21
Večeřovi střela nevyšla a skončila za mantinelem.
42:40
Domácí si vybojovali v oslabení míček a drží ho pod kontrolou.
40:46
Vyloučen hráč Martin Czyž družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Horní Suchá-9 Klobouky-8.
40:00
39:58
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil Milan Mašurka.
38:15
Šimek zkusil zasunout míček z poza branky, tyčku si však pohlídal Rychlý.
36:39
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Milan Mašurka, asistoval Martin Czyž (2:2).
35:33
Kuruc zachytil míček a nahrával nabíhajícímu Mráčkovi. Mráčkovi míček sjel z čepele.
33:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Mráček, asistoval Lukáš Kuruc (1:2).
31:54
Štěstí domácím nechybělo. Prvně se do prázdné brány netrefil hráč hostů a ani po několika dorážkách nepadl gól.
30:52
Czyž nahrával na teč Třineckému, ale balónek zachytil hráč hostů.
29:15
Fila se probojoval přes tři hráče a vystřelil. Plíhal střelu zpacifikoval.
27:55
Zbořil nahrával Zouharovi před bránou, Plíhal se skvěle přesunul a míček zachytil.
25:33
Hensler dostal skvělou nahrávku, ale míček se tu zaplantal mezi nohama.
22:21
Fila si projel celé hřiště, avšak bránu netrefil.
20:34
Šimek se prodral před bránu, ale bránící hráč se stihl vrátit.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Horní Suchá-10 Klobouky-8.
20:00
18:06
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Adam Klimeš, asistoval Lukáš Gregr (0:2).
17:29
Domácí nyní předvádí pěkné kombinace.
16:33
Hra je opět jako včera vyrovnaná.
13:44
11:49
Hosté vzali domácímu týmu balónek a vznikla situace 2 na 1, kterou se štěstím chytil gólman Plíhal.
10:05
Suchá i po skončení přesilové hry hraje v útočné třetině.
08:42
Klobouky si vybojovali míček a chvíli jej drželi na útočné polovině. Následně o míček přišli.
07:26
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za vražení zády.
06:04
Hensler střílel ze standartky, trefil pouze tělo protihráče.
05:41
Domácí se snaží zaútočit, ale hosté je nepustili.
03:50
03:02
Svoboda vypálil a Plíhal v čas zakročil.
02:07
Hosté začínají útok z vlastní poloviny.
01:18
Czyž vystřelil z půlky, ale brankář Rychlý si střelu pohlídal.
00:01
První buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Viktor Kejík, Roman Svoboda, Dominik Král, Radim Fila, Tomáš Líznar
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Petr Šimek, Lukáš Kraina, Václav Večeřa, Tomáš Kasinec, Filip Krajíček