1:4
3:6
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - SK BIVOJKY LITVÍNOV 5:12
15. Pavlína Nejedlá, 33. Eliška Dvořáková, 41. Jana Prokšanová, 42. Lucie Köhlerová, 56. Kateřina Hamplová - 6. Kristýnka Otcovská, 19. Karolína Slavíková, 22. Laura Vytrhlíková, 23. Natálie Janouchová, 27. Lenka Svobodová, 30. Kristýnka Otcovská, 41. Kristýnka Otcovská, 46. Jana Arazimová, 54. Kristýnka Otcovská, 54. Anna Rumlová, 58. Natálie Janouchová, 59. Karolína Slavíková; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1 + Eliška Dvořáková 5:4; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 38 - Tereza Soukupová 22; po třetinách: 1:2, 1:4, 3:6;
60:00
Komentář trenéra hostí: Podle dnešního emailu nemám psát komentář, ale kdybych ho nenapsal, tak bych měl asi taky pokutu. Věřím, že to bylo od unie nedorozumění, takže píšu o aspektech hry. Navázali jsme na výkon z prvního utkání. Válec. Aspekty hry z pohledu týmu. " Bylo to úžasný " Díky moc za zážitek za tohle je radost se být a trénovat. Kája slaví gól ? Vše je poprvé.Díky moc soupeři a trenérovi.
60:00
Komentář trenéra domácích: Na to, abychom mohli pomýšlet na vítězství jsme vyrobili strašně moc chyb. Celkově nám hra ve všech směrech drhla. Soupeř byl lepší v této sérii a po zásluze vyhrál. Přejeme šťastnou cestu domů v nevlídném počasí. Děkujeme Nehvizdům za skvělé přijetí a servis, který jsme celou sezónu dostávali a fantastickým divákům za podporu.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetiny PT 11 I Bivojky 14
59:06
Vyloučen hráč Jana Arazimová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
58:57
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková bez asistence (5:12).
58:48
Dvořáková trefuje břevno
58:00
Poslední dvě minuty tohoto utkání
57:01
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Kristýnka Otcovská (5:11).
56:17
Tigers v šesti!
55:48
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová, asistoval Jana Prokšanová (5:10).
54:29
Tigers v plném počtu
53:33
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Anna Rumlová, asistoval Natálie Janouchová (4:10).
53:24
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Jana Arazimová (4:9).
49:16
Vyloučen hráč Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 5 minut za sekání.
47:36
Bivojky bohužel odskakují opět o čtyři branky. Střelu z poloviny hřiště uklidila chladnokrevně hostující Arazimová!
45:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová, asistoval Laura Vytrhlíková (4:8).
45:16
Bivojky se dvakrát dostaly do zakončení, ale naštěstí tam byla značná nekvalita
43:47
Domácí střídačka žije, nechce dopustit poslední třetinu v této sezóně!
42:56
Domácí kotel se probouzí a bubnuje jako o život
42:38
Voštiarová mimo branku
41:51
Tygřice mačkají Bivojky jako přezrále pomeranče, tak uvídíme, jestli to bude stačit na obrat
41:02
Lucie Kohlerová prokličkovala po mantinelu hostující obranou a snižuje krásnou šibenicí na 4:7!
41:00
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Köhlerová bez asistence (4:7).
40:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Michaela Poštová (3:7).
40:07
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Jana Prokšanová bez asistence (3:6).
40:07
Džajna zavřela oči a poslala na branku střelu alias padající list a Tygr tu jásá jak malej
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině Prague Tigers 10 - SK Bivojky Litvínov 11 I Průběžný stav: 16:25
39:21
Přesilovka nedopadla, tak to holky zkusí znovu v pěti
38:33
Přesilovka Tigers je zatím bez nějakého nápadu, bohužel
37:06
Vyloučen hráč Natálie Janouchová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:06
Máme tu další emoce, trenér Litvínova rozporuje vyloučení, ale bylo jasný jako facka
35:21
Vladimír Jambor si šteluje ze střídačky své přesilovkové komando, ale zatím je na hokejce Litvínov
34:55
Přesilová hra, dokáží holky snížit?
34:28
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:58
Pilšáková nyní v permanenci, ale drží akcie Tigers
32:50
Prokšanová dlouho číhala v rohu a našla Nejedlou, která se nabídla náběhem na střed a pak zazvonila tyčka
32:06
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Martina Pilšáková (2:6).
32:06
Pafka by byl nadšen! Pilšáková hází balonek na Dvořákovou, která trefuje nad nohu a máme tu skoro kontaktní branku!
30:47
Standardní situaci do tygřice, bohužel končí mimo tři tyče
30:00
Jsme v polovině utkání, zatím to na velkolepý obrat nevypadá, ale všichni doufáme, že se zázrak a holky zápas otočí na svou stranu
29:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská bez asistence (1:6).
28:49
Dvořáková přestřeluje z úhlu branku Bivojek
27:17
Tygr mi na časomíře připomíná Karocha ve studiu fotbal, má to kvalitu
26:28
Domácí lodivod si bere oddechový čas, kde se zřejmě pokusí srovnat hlavy svých hráček
26:27
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
26:27
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová bez asistence (1:5).
25:53
Útoky se nyní tříští ve středním pásmu
23:00
Kohlerová zkusila stěstí z poloviny, ale hostující brankářka byla pozorná a odmítla snížení
22:27
Pilšákové bohužel propadl nebezpečný projektil od poloviny hřiště a máme ještě větší problém
22:13
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová bez asistence (1:4).
21:55
Houstone, máme problém! zcela volná hráčka Bivojek na středu trefuje nad nohu Pilšákové
21:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýna Střihavková (1:3).
19:38
Hamplová si dlouho natahovala střelu přes osu hřiště, ale nakonec nepřesně a stav zůstává stejný
18:11
Bivojky dávají branku v oslabení, kdy trestají chybu domácí obrany.
18:01
17:03
pilšáková nyní vytáhla v oslabení Bivojek neskutečný monster-save!
16:54
Vyloučen hráč Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:46
Eliška Dvořáková trefuje prsa hostující brankářky
14:35
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Pavlína Nejedlá, asistoval Kateřina Hamplová (1:1).
14:35
Nejedlá dostala přihárvku zpoza na střed brankoviště a trefuje pod ruku hostující brankářky, máme tedy vyrovnáno!
13:30
Lálová sama na branku, ale zakončuje zcela mimo
11:57
Tigers se zatím úspěšně brání, Lálová dobře podržela za brankou soupeřek
10:43
Vyloučen hráč Nikola Červená družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
09:56
Zimina se snažila probít po mantinelu, ale dostala tři kvalitní sekery a standardní situaci poté nevyřešila úplně optimálně, skončila totiž v rohu
09:13
Lálová před brankou míjí ...
08:00
Tygřice se dostávají pod tlak, Litvínov dobře kombinuje po mantinelech, ale k ohrožení branky se protatím nedostává
05:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Lenka Svobodová (0:1).
05:04
Pěkná rozehra z rohu končí na středu, kde se hostující hráčky prosazují a máme tu první změnu skóre
02:58
Dvořáková střílí po výběhu do bloku
01:41
Červená měla výhodu standardní situace, ale nesmyslně nahrála přes ruku na Ziminu
00:38
Hostující trenér hned na začátku pořvává na domácí hráčky, aby hrály férově
00:11
hnedka po buly tu máme první útočnou akci Litvínova, ale Pilšáková kryje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Jana Arazimová, Markéta Bártová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Lucie Köhlerová, Kristýna Andrlová, Nikola Červená, Gabriela Lálová, Mariia Zimina