0:2
0:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:7
2. Adam Zubek, 2. Tomáš Hanzlík, 12. Vojtěch Vandrol, 23. Martin Gattnar, 40. Ondřej Čech, 43. Adam Choma, 59. Tomáš Hanzlík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Jakub Flek 25 - Petr Maláč 18; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 5-13
60:00
Vyjádření trenéra domácích pana Romana Jandy: Výsledek utkání podle mého názoru neodpovída jeho průběhu, kdy největší rozdíl byl v proměňování šancí, což jde i vidět. Dále soupeř dominoval na ose hřiště, což nám dělalo po většinu utkání velké problémy. Děkuji soupeři za sérii, přeji mu hodně štěstí v playoff a poklidnou cestu domů.
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Tomáše Sladkého: Jsme rádi za postup do čtvrfinále. Na hře je ale pořád co zlepšovat. Díky Gulliverům za sérii a přeji hodně štěstí dál..
60:00
59:37
Dvořák L. prověřil brankáře na přední tyči, ten zatím drží nulu.
58:32
Velkou šanci domácích zakončil Ruč pouze do brankáře.
58:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Matyáš Gryz (0:7).
57:25
Další šance domácích končí útočným faulem.
56:12
Akce domácích zakončená ze středu mimo.
55:17
Dobrý výhoz Fleka na nabíhajícího hráče domácích. Vybojovaná standartka pro domácí.
53:50
Hráči Vítkovic trošku začínají vypadat, že už je na ně moc pozdě večer.
52:54
Tempo zápasu nyní trošku opadlo.
48:11
Menší zmatky ohledně hry v šest vyřešeny neutrálně - nic zvláštního se nestalo.
46:31
Domácí mají aktuálně více ze hry a je na nich vidět, že se stavem utkání chtějí ještě něco udělat.
45:45
Domácí prošli obranu hostů jako kdyby byla namalovaná, šance byla ovšem zakončena střelou do brankáře.
43:47
Gulls si v početní výhodě nevytvořili žádnou vážnější šanci.
42:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Martin Gattnar (0:6).
42:28
Po vystihnutém krosu v přesilové hře domácích z protiútoku šťastně zvyšují hosté.
41:47
Vyloučen hráč Jan Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
40:27
První velká šance domácích, bohužel pro ně skončila mimo branku, zakončující hráč byl sražen zezadu k zemi, bez povšimnutí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 9-14
40:00
39:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Adam Zubek (0:5).
39:09
Domácí se po nějaké době dostali také na míček, ale dlouho to netrvalo.
37:16
Hosté více na míčku v posledních dvou minutách.
35:20
Obrana domácích ustála přesilovkový nápor Vítkovic.
34:14
Vyloučen hráč Vojtěch Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
33:50
Zápas nyní vypadá na pohled na 0:0, ale realita na světelné tabuli je bohužel pro domácí jiná.
32:53
Kos se ocitl sám před brankářem, ale backhandovou kličku nedotáhl.
32:07
Flek se opět připomenul s dobrým zákrokem.
31:07
Domácí v přečíslení tři na jednoho zakončeném pouze pokusem trefit vzdušný míček do prázdné.
30:10
Rychlá souhra domácích zakončená střelou, kterou vyrazil brankář a následná dorážka skončila pouze na tyčce.
29:28
Flek se předvedl s výborným zákrokem.
28:38
Domácí zavřeli hosty v pásmu a následovala i nebezpečná střela, kterou ovšem brankář hostů tak, tak chytnul.
26:03
Kos přečetl rozehrávku hostů, ale nedokázal pod tlakem přesně nahrát.
25:07
Teď jsou aktivnější zase hosté.
23:54
Gulls nyní na chvíli zavřeli Vítkovice u nich na půlce.
22:54
Další šance domácích, kdy Malý po signálu trefuje brankáře.
22:31
Indruch ve slušné střelecké pozici na středu těžký skákavý míček trefuje do bloku
22:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (0:4).
22:00
Gól ze standartky z rohu, ale trefený po zemi a se štěstím.
21:38
Kozák vypadá, že už už naskočí.
20:23
A začíná se stejně zostra jako první třetinu.
17:35
Domácí po nějaké době pohrozili střelou.
16:38
Chvilková pasáž nahoru - dolů, zatím..
15:25
Dobrá akce Gulls končí po střele Konstanta pouze na tyči.
13:57
Placírkou, jak od Thierryho Henryho se do kombinace domácích zapojil i brankář Flek.
12:58
Z brejku domácích vyplynula standartka z rohu.
11:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Vandrol, asistoval Adam Palčinský (0:3).
11:48
Obrana domácích překonána dloouhou přihrávkou, od oka tak přes 2/3 hřiště a pak do kuchyně až do trouby - 0:3.
10:30
Náznak zámku ze strany hostujícího celku vydržel jen několik sekund poté se domácí dokázali z tohoto sevření vymanit a teď tvoří oni.
07:43
Poctivá obrana od obou týmů nyní přerušila sekvenci šancí.
05:31
Oba týmy se střídají na rozehrávce a snaží se překvapit koncentrovaně bránícího soupeře.
05:06
Dvojitá šance hostů, Flek s přehledem chytá.
04:18
Další hezká kombinace domácích zakončená střelou do bloku od Indrucha.
03:18
Nadějná šance Gulls, kdy Kos tečoval mimo. Následovala jedovka z čepele Kouřila, kterou protáhl brankáře hostů.
02:41
Vyloučen hráč Adam Choma družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:41
Hráč Vítkovic byl dotěrný až, přespříliš.
02:26
Domácí po nějaké odmlce opět na balonku.
01:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Vojtěch Šimík (0:2).
01:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (0:1).
00:14
Domácí začínají na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Ondřej Čech, Štěpán Kaleta, Martin Gattnar, Adam Choma, Adam Zubek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Alex Dokládal, Martin Malý, Štěpán Kouřil, Ondřej Kos, Michal Konrád
00:00
Vážení čtenáři vítáme Vás u druhého kola osmifinále CE ligy juniorů. Domácí mají hostům, co vracet, konkrétně včerejší těsnou prohru 6:7 na hřišti soupeře a to po prodloužení.