1:2
1:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:5
3. Michal Klápa, 5. Jakub Pecha, 14. Matěj Svatek, 19. Jan Běloch, 21. Michal Klápa, 51. Michal Klápa - 14. Daniel Eremiáš, 33. Adam Kulík, 39. Josef Tůma, 48. Jiří Lebeda, 52. Jiří Lebeda; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 232; zásahy brankářů: Václav Zavadil 29 - Martin Petr 4, Martin Spišák 19; po třetinách: 4:1, 1:2, 1:2;
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Po skvělé první třetině, kdy jsme kontrolovali hru a zaslouženě vedli přišel útlum, možná sebeuspokojení. Od druhé třetiny hrál Start na hraně důrazu, nasazení a zaslouženě se vrátil zpět do zápasu. Jsme vděční za první bod v sérii, zítra navážeme na první třetinu a pro naše skvělé fanoušky vybojujeme druhou výhru.
60:01
Komentář trenéra Start98 (Adam Havránek): "Hezký zápas, který bohužel rozhodla třetí třetina a naše produktivita. Nemůže se si s takovým týmem dovolit takovou třetinu a neproměnit tolik šancí. Jsem však rád, že jsme se do zápasu dokázali vrátit a bojovali až do úplného konce o první bod v sérii.
52:28
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
51:53
Domácí opět propadli, Start se dostal do přečíslení, Lebeda to vzal na sebe a opět je to jen o gól
51:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda bez asistence (6:5).
50:11
Konečně se domácím zadařilo, Strachota našel Klápu a ten ze své oblíbené pozice kompletuje hattrick
50:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (6:4).
48:53
Vypadá to na drama, Varům se teď nic nedaří a Start už ztrácí pouze gól
47:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Daniel Eremiáš (5:4).
38:46
Tůma vypálil z poloviny a Zavadil jelikož měl zakrytý výhled několika hráči, tak neměl šanci reagovat
38:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Josef Tůma, asistoval Martin Fenik (5:3).
37:39
Lebeda ze vzduchu střílí vysoko nad
36:18
Pěkná přihrávka Bělocha na Nusharta, ten míček špatně trefil
34:55
Hra byla přerušena, protože jeden z hostujících hráčů zůstal ležet za mantinelem, už je však na nohou a pomalu odchází na svou střídačku
33:04
Dnešní utkání sleduje 232 skvělých diváků
32:16
Velký zmatek v karlovarském brankovišti končí brankou Kulíka
32:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Ivan Pergler (5:2).
31:30
Start obléhá karlovarskou branku
30:21
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
22:20
Zatím sledujeme velmi atraktivní duel plný branek a osobních soubojů. Fanoušci v hale rovněž fandí naplno, prostě play off jak má být
20:59
Domácí nezastavují ani ve druhé třetině, Strachota našel na pravém křídle Klápu a ten z první střely prostřeluje nového gólmana Startu
20:58
20:01
První buly pro domácí
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Spišák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
18:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Běloch, asistoval Tomáš Nushart (4:1).
18:08
Kalaš našel na pravém křídle Strachotu, toho však vykryl fantastickým zákrokem Petr
16:51
Strachota střílel pouze do rohu
15:33
Svatek se jako první zmocnil míčku ve svém rohu, přestože k němu měl výrazně dále než hostující útočník
14:25
fantastický zákrok teď předvedl Zavadil
13:46
Vašíček nejprve zabránil jistému gólu, bylo to však s faulem a Eremiáš dostal k dispozici trestné střílení, které proměnil
13:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Eremiáš z trestného střílení (3:1).
13:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jan Zavadil (3:0).