1:1
2:3
1:0

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 7:6p
3. Michal Strachota, 16. Matěj Korbel, 17. Jan Zavadil, 22. Daniel Nicklas, 43. Tomáš Nushart, 48. Jakub Pecha, 66. Daniel Nicklas - 17. Daniel Eremiáš, 20. Ivan Pergler, 32. Daniel Eremiáš, 45. Vojtěch Plaček, 52. Vojtěch Plaček, 55. Ivan Pergler; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 241; zásahy brankářů: Daniel Váradi 29 - Vojtěch Šimůnek 25; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:3, 1:0;
65:54
65:55
Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Neuvěřitelné se stává skutečností, druhý zápas po sobě jsme úžasně vstoupili do zápasu a nechali jsme soupeře, aby se znovu vrátil do utkání. Děkuji klukům ze Startu, že nám ukázali, že je před námi ještě spousta práce včetně pilování čisté hry, jelikož poměr vyloučení 0:7 v náš neprospěch bije do očí. Děkuji fantastickým fanouškům a zvu je na třetí zápas série do Kunratic."
65:55
Komentář trenéra Start98 Praha (Adam Havránek): " Zápas v podobné režii jako včera. Znovu nám uteče začátek,znovu celý zápas dotahujem a znovu nás zradí produktivita. Poučíme se z toho a porveme se o další bod doma.
65:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (7:6).
54:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Tomáš Boubelík (6:6).
52:26
Pěkný zákrok Šimůnka
51:06
Stejně jako včera nás čeká drama, Plaček nádhernou ranou trefuje přesně růžek, Váradi nic neviděl a neměl tak šanci zasáhnout
51:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Jiří Lebeda (6:5).
47:09
Hráč Startu překazil rodící se akci vysokou holí za což bylo nařízeno trestného střílení, kterého se ujal Pecha a kličkou do backhendu překonává Šimůnka
47:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha z trestného střílení (6:4).
44:55
Plaček se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a je to opět jen o gól
44:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček bez asistence (5:4).
44:25
Minuta pryč a Start se nedostal ke střele
43:28
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
42:56
Zavadilovu ránu vyrazil Šimůnek pouze k Nushartovi a ten z dorážky zvyšuje na 5:3
42:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Zavadil (5:3).
34:45
Koubkovi ujel míček a nabídl samostatný únik Chládkovi, ten naštěstí nezakončil úspěšně
32:45
Chládek sám před Váradim neuspěl
31:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Eremiáš bez asistence (4:3).
31:06
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
27:24
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
21:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Běloch (4:2).
19:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Adam Kulík (3:2).
19:40
Nushart se Zavadilem v oslabení pořádně zaměstnali gólmana
18:31
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
17:08
Strachota teď dostal pořádně naloženo a v bolestech odchází na střídačku
16:08
16:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Daniel Nicklas (3:0).
15:28
Korbel nechytatelnou bombou pod břevno zvyšuje na 2:0
15:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Michal Strachota (2:0).