2:3
5:1
- : -

Technology Florbal MB - Sokoli Pardubice 10:4
5. Zdeněk Vyhnánek, 10. Jakub Pařízek, 13. Zdeněk Vyhnánek, 29. Radovan Kohút, 34. Štepán Švejda, 41. Jakub Pařízek, 45. Radovan Kohút, 45. Jan Zoufalý, 47. Štepán Švejda, 51. Jakub Seibert - 30. Vojtěch Rusin, 35. Marek Weinelt, 39. Marek Weinelt, 52. Stefano Petric; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 84; zásahy brankářů: Marek Macík 15 - Matěj Denemark 17; po třetinách: 3:0, 2:3, 5:1;
60:00
Střely v 3. třetině (celkem): domácí 8 (27); hosté 6 (19)
60:00
Nejlepší hráči zápasu: domácí 44 Radovan Kohút; hosté 73 Marek Weinelt
60:00
Komentář domácího trenéra pana Šáchy: Potvrdilo se, že série s Pardubicemi pro nás nebude jednoduchá. Dvě třetiny se hrál vyrovnaný zápas se spoustou neproměněných šancí na obou stranách. Zítra musíme být preciznější v rozhodujících věcech. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář hostujícího trenéra pana Randy: Dvě třetiny jsme se drželi na dostřel domácích, bohužel v první polovině třetí třetiny přišel blackout a soupeř si již vedení pohlídal. Pokud chceme pomýšlet na vrácení série zpět do Boleslavi, musíme hrát celých šedesát minut.
60:00
59:30
Pařízkovi hattrick asi dnes nevyjde, tentokrát rozvlnil pouze boční síť.
58:47
Zoufalého pokus končí mimo hrací plochu.
57:50
Seibert skoro z nulového úhlu pálí, překvapivě, pouze do boční síťky.
56:26
Kohút už je zpět na hřišti, tentokrát to Pardubicím nevyšlo.
55:05
Korych vypíchl míček a dostal se do obrovské šance v početní nevýhodě, ale Denemark dokázal zasáhnout.
54:18
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:18
Kohút, také bývalý hokejista, trefil protihráče u mantinelu a jde si odpočinout.
53:32
Sebevědomí domácím hráčům rozhodně nechybí, vidíme spoustu kreativních kliček a akcí, které ale většinou nekončí úspěchem.
52:44
Pařízek by rád zkompletoval hattrick, ale jeho střela skončila pouze na noze hostujícího beka.
51:42
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Adam Kučera (10:4).
51:42
Ukázková souhra Pardubic, na jejímž konci je Petric. Macík byl bez šance.
50:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Adam Hájek (10:3).
50:45
Máme tu desítku, o kterou se přičinil Seibert po skvělém krosu Hájka.
49:56
Korych získal míček a uklidňuje hru.
48:45
Hraje se nyní ze strany na stranu a vidíme spoustu nepřesností.
46:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (9:3).
46:58
Švejda přidává devátou branku Technology a už to vypadá, že máme o dnešním vítězi rozhodnuto.
46:52
Zoufalý uzmul balónek v souboji, prošel přes dva hráče, ale netrefil ideálně.
45:13
Korych dostal housle a neodpustil si pár ostřejších slov.
44:09
Timeout Sokoli Pardubice
44:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Daniel Martínek (8:3).
44:09
Je až neuvěřitelné, jak je florbal rychlý sport. Čtyři vteřiny po Kohútovi se prosazuje Zoufalý a hosté si poté berou oddechový čas.
44:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Jakub Seibert (7:3).
44:05
I Kohút přidává dnes druhý gól, v signalizované výhodě.
43:55
Hájek se zamotal v rohu a naštěstí pro něj byl faulován.
41:34
Kučera zakončil přečíslení, ale pálil pouze do bloku.
40:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Jan Zoufalý (6:3).
40:52
Pařízek si také připisuje druhou branku a využívá přesilovku.
40:08
Domácí vyhráli buly, a tak se rovnou mohou pustit do útočení v přesilové hře.
40:00
40:00
Pardubice předvedly daleko lepší výkon než v první části a celkově snížily náskok Technology na dvě branky. Čeká nás ještě zajímavá třetí třetina.
40:00
Střely v 2. třetině (celkem): 10 (19); 7 (13)
40:00
39:57
Vyloučen hráč Jiří Kohoutek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
39:57
Velkou většinu početní výhody si Bolka bere do třetí dvacetiminutovky.
39:22
Signalizovaná výhoda, tentokrát pro domácí celek.
38:46
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Michal Smola (5:3).
38:46
Osvědčená přesilovková souhra a Weineltova druhá branka znamená snížení na dvoubrankový rozdíl.
38:17
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Marek Korych.
38:17
Po faulu ve vlastní přesilovce jel nájezd Korych, ale neporadil si s Denemarkem, který se nenechal nachytat jeho bekhendem.
37:47
Vyloučen hráč Filip Hložek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:47
Hložek už je opět u nás a uvidíme třetí přesilovku hostí.
37:07
Macek šel sám na Macíka, ale nevyzrál na něj.
35:58
Druhá třetina je mnohem více akční.
34:37
34:37
A už je to opět o 3 branky, když dokázal přesilovku rychle využít Weinelt.
34:22
Vyloučen hráč Filip Hložek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
34:22
Hložek ukázal svou hokejovou minulost a sestřelil útočníka Pardubic.
34:02
Seibert faulován v rohu a jeho lajna odchází střídat.
33:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Michal Fišera (5:1).
33:13
Teď už se mu to ale povedlo a přidává pátý gól svého týmu!
32:35
Švejda vyběhl z rohu do palebné pozice, ale nedokázal trefit mezi tři tyče.
31:59
Hostující tým gól nabudil, ale domácí jsou na míčku dnes o jednu úroveň výše.
30:46
Seibert nedokázal prostřelit Denemarka po skvělé průnikové nahrávce od Pužmana.
29:05
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Marek Macek (4:1).
29:05
Rychlá odpověď na Kohútovu trefu v podání Rusina, a tak to máme opět o 3 branky.
28:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Ondřej Pužman (4:0).
28:52
Kohút ukázkově trefil růžek branky.
28:39
Vyhnánek se prosmýkl mezi třemi hráči, ale jeho parádní akci zkazila nepovedená střela.
28:01
Pařízek přečíslení 2 na 1 zakončil sám, což bylo dobré řešení, ale bek Bolky netrefil branku.
27:32
Domácí brání velmi spolehlivě a na Macíka toho moc nepouští.
26:24
Rusin před odkrytou klecí pálí vedle.
25:03
Pardubice z přesilovky nevytěžily vůbec nic, na míčku byly pouhých prvních 10 sekund.
24:02
Pařízek dobrých 30 vteřin motal protihráče za brankou Macíka. Poté předal míček Vyhnánkovi, který v činnosti pokračuje.
23:01
Přesilovku si vyzkouší i hostující tým.
22:56
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
22:43
Tyčka nyní zachránila Macíka!
22:13
Ani Kohút neseřídil svá mířidla.
21:26
Těsně po konci početní výhody se do šance dostal Seibert, ale netrefil zařízení.
20:53
Denemark lvím skokem kryje střelu Zoufalého.
20:23
Pardubicím se daří dobře bránit domácí snipery.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 9; hosté 6
20:00
Do druhé třetiny si domácí po dvou gólech Vyhnánka a jedné trefě Pařízka berou třígólový náskok.
20:00
19:48
Pardubický Kučera se dostal do brejku ve vlastním oslabení, ale zakončil pouze do boční síťky.
19:23
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
19:23
Denemark vyráží střelu Švejdy.
18:44
Fišera se fantasticky vymotal s míčkem a během toho byl několikrát faulován. Signalizované vyloučení.
17:28
Hložek se protlačil do střely na středu, ale jeho pokus končí na bloku hostujícího beka.
16:01
Pěkná akce na jeden dotyk od Pardubic, která však končí střelou mimo.
15:05
Vyhnánek je při chuti a rád by co nejdříve vsítil třetí branku.
13:53
Kučera vyběhl zpoza branky, ale Denemark byl připraven zakročit.
12:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jan Zoufalý (3:0).
12:39
Ještě v přesilovce se nakonec dokázal prosadit Vyhnánek, který si střelou na přední tyč připisuje svou druhou dnešní branku.
12:19
Hostům se podařilo získat míček a šetří vteřinky.
11:33
Ke střele se dostal po krosu od Korycha Pařízek, ale tentokrát nezamířil přesně.
10:49
Vyloučen hráč Stefano Petric družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
10:49
Bolka bude mít k dispozici první početní výhodu zápasu.
09:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Štepán Švejda (2:0).
09:37
Pařízek natáhl na půlce hřiště ke své oblíbené střele tahem a vymetá šibenici.
09:17
Gollovi v brejku sjel míček z hole a akce končí neúspěchem.
08:29
Skvělý zákrok Denemarka proti střele po individuální akci Pužmana.
07:41
Korych pasem přes celé hřiště našel před brankou Vyhnánka, který ale nedokázal nasměrovat míček do klece.
06:40
Boleslavský Kučera sestřelil v souboji pardubického Kučeru.
05:55
Macík za obětavé pomoci Hájka zvládl ubránit situaci před svou brankou.
04:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Marek Korych (1:0).
04:25
Vyhnánek se dostal do palebné pozice na středu hřiště a otevírá skóre dnešního utkání!
03:36
Hložek při napadání podklouzl.
02:48
Domácí drží míček a snaží se něco vymyslet.
01:39
Vyhnánek v obrovské šanci netrefil čistě balónek a jeho pokus míří vedle.
00:38
Goll si připisuje první úspěšný blok.
00:01
Úvodní buly pro hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Marek Macek, Michal Smola, Marek Weinelt, Vojtěch Rusin, Petr Křinka
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Filip Kučera, Jan Zoufalý, Filip Hložek
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi juniory Mladé Boleslavi a Pardubic. Jedná se o úvodní zápas play-off série, tak uvidíme, kdo si v ní připíše první bod. Přeji příjemnou zábavu!