2:3
1:7
- : -

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:15
26. Marek Fryš, 27. Lukáš Staněk, 55. Tomáš Čáslava - 5. Jan Horák, 7. Jiří Kratina, 8. Filip Folauf, 16. Vojtěch Bílek, 19. Jiří Kratina, 33. Erik Papež, 39. Lukáš Blaszczyk, 40. Jiří Kratina, 41. Erik Papež, 43. Jan Malič, 45. Jiří Kratina, 48. Jiří Kratina, 49. Adam Kopal, 51. Adam Kopal, 58. Lukáš Blaszczyk; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:5 + Jakub Zavřel OS + Tomáš Folauf OS; využití: 3:2; diváků: 101; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 24, Šimon Zídek 1 - Jakub Zavřel 13, Jan Linhart 19; po třetinách: 0:5, 2:3, 1:7;
60:01
Komentář trenéra domácích: Bohužel jsme do zápasu vstoupili bez náboje a již předem odevzdaní. Následující bramboračku jsme v hlavách nezvládli. Sérii rozhodlo řešení útočných situací. Omlouvám se všem našim divákům, co tohle utkání museli sledovat. Děkujeme za sérii.
60:00
Komentář trenéra hostí: Trochu neurovnaný zápas. Za výhru i postup jsme rádi. Děkujeme soupeři za zápas a divákům.
60:00
57:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Blaszczyk, asistoval Jiří Kratina (3:15).
55:06
Je vidět, že je to utkání dvou týmů, které se moc nemusí.
54:39
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Martin Kadlec.
54:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Marek Fryš (3:14).
53:47
Fryš se pokoušel o svůj třetí kanadský bod v utkání, ale Linhart byl nemilosrdný.
52:52
Vyloučen hráč Dominik Kmoch družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
51:51
Vyloučen hráč Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Kopal, asistoval Jan Nachtmann (2:14).
50:32
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
48:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Kopal, asistoval Filip Folauf (2:13).
47:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Tomáš Otcovský (2:12).
45:48
Utkání je rozhodnuté a Linhart se v brance dost nudí.
44:57
44:49
Chudák Zídek dostává další gól.
44:27
Mullerova střela mimo branku.
43:11
Vyloučen hráč Martin Surový družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:11
Surového nebezpečný gól končí trestem.
42:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Folauf (2:10).
42:13
Malič dává s velkým štěstím desátý gól hostí.
40:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Jan Linhart (2:9).
39:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Jan Malič (2:8).
38:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Blaszczyk bez asistence (2:7).
37:07
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
35:51
Bohemka v přesilovce tlačí, ale Erneé skvělý.
34:49
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Tomáš Otcovský (2:6).
32:11
Hezké individuální akce Šimáněho, ale následné zakončení zblokováno.
31:40
Erneé vychytal v tutovce Kratinu.
31:09
Zblokována střela jednoho z hráčů hostí.
30:39
Utkání je zbytečně vyhrocené.
29:39
Michálkova střela mimo branku.
28:59
Domácí se snaží vytvořit tlak na Linharta.
26:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk, asistoval Marek Fryš (2:5).
26:34
Staněk dává gól v přesilové hře stav utkání 2:5
25:33
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Linhart družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
25:33
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
25:33
Vyloučen hráč Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
25:33
Vyloučen hráč Jakub Zavřel družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest.
25:33
Vyloučen vedoucí Tomáš Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest.
25:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Jan Muller (1:5).
25:32
Fryš snižuje střelou k tyči na 1:5
24:55
Vyloučen hráč Jiří Kratina družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:20
Mišík nezpracoval nahrávku Staňka.
23:47
Čáslavovu nahrávku nemohl Heřmanský zpracovat i kdyby měl kvality Jaromíra Jágra.
19:56
Střela Staňka blokovaná na poslední chvíli.
19:22
Otcovský se pokusil před brankou tečovat střelu Papeže.
18:56
Sůva sebral z hokejky balonek Papežovi.
18:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Filip Folauf (0:5).
17:49
Standartka domácích skončila jen na betonech zavřela.
17:42
Domácí si vybojovali nadějnou standartku.
16:00
Erneé zakročil na brankové čáře.
15:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Filip Folauf (0:4).
15:21
Další gól v domácí síťi.
13:37
Rozhodčí mají utkání momentálně pod kontrolou.
12:33
Diváci Bohemians dělají klasické problémy.