2:3
1:3
- : -

Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice 3:9
24. Karel Petrák, 31. Tomáš Mánek, 55. Jan Martinek - 4. Ondřej Papoušek, 11. Ivan Tomčo, 14. Tomáš Navrátil, 24. Jan Pojar, 34. Matěj Vavroušek, 37. Vojtěch Panuška, 52. Vojtěch Panuška, 55. Matěj Moravec, 59. Michael Kočandrle; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 24 - Tomáš Jurco 43; po třetinách: 0:3, 2:3, 1:3;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-15 Tatran-10
60:00
Střely na bránu celkem Panthers-46 Tatran-32
60:00
Komentář trenéra hostí J. Menhart: "Dnes o level nižší intenzita zápasu. Jsem rád, že jsme utkání měli po celou dobu pod kontrolou a nepustili jako včera soupeře do hry. Děkuji soupeři za férovou sérii."
60:00
Komentář trenéra domácích M. Mattes: " Dnes byl soupeř lépe připravený a nám dnes vázla efektivita. V každém případě se kluci určitě nemají za co stydět. Nechali na hřišti úplně všechno (někteří doslova). Gratulujeme soupeři k postupu a děkujeme opět fantastickým divákům, kteří vytvořili opět fantastickou atmosféru."
60:00
59:21
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
59:21
Další dvouminutový trest do sbírky Zdeňka Prokůpka.
58:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Ondřej Papoušek (3:9).
57:34
Timeout Panthers Praha
57:34
Panthers v šesti.
57:11
Mattes převzal míček na své polovině, prosvištěl kolem obrany a z velkého brankoviště vystřelil. Bohužel netrefil bránu
54:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Moravec, asistoval Adam Kučera (3:8).
54:28
Další rychlá odpověď Střešovic. Pro Panthers to nevypadá nadějně.
54:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek, asistoval David Mašát (3:7).
54:08
Martinek z první vymetává pavučinky.
53:27
Chyběly milimetry. J. Petrák z první vystřelil jen do spojnice
51:32
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Tomáš Navrátil (2:7).
51:27
Panuška proběhl brankovištěm a zakončil přesně k levé tyči.
49:58
Waldhauser poslal K. Petráka do úniku, tomu se nepodařilo Jurca prostřelit.
48:37
Domácí se ubránili. Nepustli Tatran k jediné střele na bránu.
46:37
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:37
Prokůpek si u mantinelu počínal příliš agresivně. Poslal protihráče k zemi a rozhodčí jeho zákrok ohodnotil dvouminutovým trestem.
45:11
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Ivan Tomčo.
45:11
Ulrych si počkal na kličku Tomča a s klidem chytá.
45:10
Mašát fauloval Panušku v úniku. Následovat bude samostatný nájezd.
43:24
Šebek netrefil přihrávku do prázdné brány.
42:44
Tomčo odpadnul od Prokůpka v souboji u mantinelu. Doporučujeme mu navštívit posilovnu
39:36
J. Petrák utekl obraně. míček mu bohužel sjel z čepele.
39:01
Novotný se skvěle vrátil do obrany a zabránil protiútoku Tatranu.
36:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Matěj Vavroušek (2:6).
36:34
Panuškova střela z výběhu končí síti.
34:45
Tomčovu tvrdou střelu pod břevno na poslední chvíli vyrazil Ulrych.
33:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Ivan Tomčo (2:5).
33:11
Krásný ťukec do prázdné brány a Tatran znovu odskakuje na rozdíl tří branek.
32:51
Vyloučen hráč Jan Kšír družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jan Waldhauser (2:4).
30:14
Davy šílí. Mánek dorážel a dorážel, až nakonec dorazil.
27:52
Papouškova pumelice proletěla těsně nad břevnem.
25:49
Hajžman poslal Pojara na párek. Jurco si s jeho střelou ale poradil.
23:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Pojar, asistoval Matěj Moravec (1:4).
23:37
Radost domácích netrvala dlouho. Pojar vrací Tatranu třígólový náskok.
23:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Kšír (1:3).
23:16
Jedním slovem nádhera. Petrák se zády k bráně trefuje backhandem ze vzduchu do víka.
21:22
Jurco skvěle zneškodnil střelu Petráka i následnou dorážku Waldhausera.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-14 Tatran-11
20:00
19:33
Vyloučen hráč Tomáš Jančík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
19:33
První přesilovka Panthers. Povede se jim ji zužitkovat?
18:19
Mašát z půlky vyslal jedovatou střelu. Jurco chvíli nevěděl kde se míček nachází, povedlo se mu ho však zalehnout.
17:08
Domácí si začínají vytvářet víc a víc šancí. Stále však bez gólu.
16:31
Tohle Jurcovi nevyšlo. Jeho výhoz letí vzduchem daleko na polovinu Panthers
13:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil bez asistence (0:3).
13:26
Navrátil potrestal chybu v rozehrávce domácích. Zachytil přihrávku před bránou a prostřelil nepřipraveného Ulrycha ránou na přední tyč.
11:35
Kočandrle v samostatném úniku kličkoval jak mohl, jenže následná střela z bezprostřední blízkosti letí mimo.
10:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Tomáš Navrátil (0:2).
10:44
Tomčo v úniku nezaváhal. Trefil se přesně pod břevno.
09:14
Wojnar vyslal ze středu nebezpečnou střelu, která těsně minula branku.
08:26
Vyloučen hráč Filip Hajžman družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
06:31
Kočandrle v úniku trefuje brankáře.
03:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Vojtěch Wojnar (0:1).
03:56
Papoušek dostal na brankovišti až moc prostoru. S tím Ulrych nemohl nic dělat.
03:03
Tatran se na polovinu domácích dostává velmi snadno. Po dvou rychlých přihrávkách byl na středu sám Navrátil. Jeho projektil netrefil bránu.
00:53
První velká šance Tatranu. Střelu Vavrouška zblokoval Kšír, k odraženému míčku se dostal Tomčo, ale Ulrych skvěle zasáhnul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jan Pojar, Matěj Švarc, Vojtěch Wojnar, Matěj Moravec, Vojtěch Klápa
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, Jan Kšír, Karel Petrák, Tomáš Mánek, Jan Waldhauser