1:0
2:6
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L B - Florbal Ústí C 3:7
29. Michal Rott, 40. Jan Urban, 42. Zdeněk Hájek - 9. Lukáš Bittner, 35. Michal Arnold, 37. Jiří Strnad, 39. Tadeáš Hejný, 40. Martin Stejskal, 42. Karel Hais, 43. Karel Hais; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Ondřej Hrubý; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 27 - Radek Syrový 18; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:6;
45:00
43:01
Vyloučen hráč Filip Šifalda družstva Florbal Ústí C na 2 minuty za sekání.
42:20
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Karel Hais z trestného střílení (3:7).
41:59
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Karel Hais, asistoval Jiří Chvojka (3:6).
41:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Zdeněk Hájek, asistoval Ondra Kára (3:5).
39:37
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Martin Stejskal, asistoval Jiří Chvojka (2:5).
39:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Jan Urban, asistoval Michal Rott (2:4).
38:53
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Tadeáš Hejný, asistoval Václav Myslivec (1:4).
37:42
Vyloučen hráč Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za špatné střídání.
36:44
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Jiří Strnad, asistoval Jiří Chvojka (1:3).
34:05
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil Michal Arnold bez asistence (1:2).
30:00
30:00
29:56
Timeout Florbal Ústí C
29:56
Vyloučen hráč Jan Vajgl družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za hrubost.
28:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Michal Rott, asistoval Zdeněk Hájek (1:1).
15:00
15:00
13:40
Vyloučen hráč Ondřej Večeř družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za hra rukou.
08:36
Vlastní branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil Lukáš Bittner (0:1).
02:53
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí C: brankář: Radek Syrový; hráči v poli: Jaroslav Folk, Tadeáš Hejný, Filip Šifalda, Michal Arnold, Václav Myslivec
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L B: brankář: Dominik Whitehead; hráči v poli: Zdeněk Hájek, Lukáš Bittner, Ondra Kára, Ondřej Večeř, Ondřej Cvekl