3:1
1:0
- : -

Prague Tigers - Panthers Praha B 5:2
1. Čeněk Kašpar, 27. Radim Tůma, 32. Vilém Kavan, 38. Tomáš Ureš, 43. Ivan Petr - 20. Matěj Dopita, 26. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Šimon Kořínek - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Pavel Dundr 21 - Pavel Chlup 34; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:0;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Tigers 11:4 Panthers. Střely celkem: Tigers 39:23 Panthers.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dobrý vstup do sezóny, kde jsme získali první tři body do tabulky. Stále je co zlepšovat, hlavně přesilovky, které jsme nevyužily. Konec zápasu se odvíjel ve velkých emocích, kde Panteři neunesli prohru. Děkuji za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenérky hostů: Věděli jsme, že první utkání sezony bude náročné. Bohužel jsme si nedokázali vytvořit dostatek šancí a proměnit je. Máme dost věcí, které je třeba zlepšit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:00
Tigers v plném počtu.
57:39
Domácí brání dobře a Panteři se k ničemu nemohou dostat.
56:56
Lubenského střela z první proletěla vedle levé tyče.
56:41
Hosté kombinují, ale ke střele se nemohou dostat.
55:59
Vyloučen hráč Dominik Vorlíček družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
55:22
Panteři hrají na jednu kartu a jsou vysunutí až u branky Tigers.
54:44
Petr se ocitl na zemi a bude v pořádku.
54:04
Janouškova rána letěla těsně vedle.
53:29
Vorlíček dostal pěknou nahrávku před branku, ale Chlup předvedl další parádní zákrok!
53:03
Boušek běžel sám na branku a kličkou do forhendu na Chlupa nevyzrál.
52:09
Střela Tlapy byla přizvednuta nad branku.
51:45
Navrátil běhal s míčkem za brankou Tigers, ale ke střele se nedostal.
51:04
Utkání je přerušeno, protože Dundr potřebuje ošetření.
50:59
Šindelář vystřelil z levé strany a jeho rána skončila v rukavicích Chlupa.
50:25
Hosté se ubránili a hrají v plném počtu.
48:57
Kavan vyzval Svatoše ke skórování, ale ten jeho nabídku odmítl! Chlup předvedl neskutečný přesun a kapitána domácích vychytal!
47:51
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
47:33
Vorlíček hledal Ureše, který byl tentokrát pokrytý a jeho rána sražena.
46:53
Lubenský vystřelil z otočky do tyčky!
46:36
Navrátil přepadl přes branku a chvíli zůstal ležet. Naštěstí odchází po svých a snad to nebude nic vážného.
45:42
Hosté pálí ze všech pozic a Dundr se ve třetí třetině rozhodně nenudí.
45:02
Petr vystřelil z levé strany a Chlup musel zasahovat.
44:13
Domácí jsou opět u míčku a kombinují.
43:31
Z rychlého brejku se hosté dostali k zakončení, ale Dundr v klidu zasáhl.
42:01
Napodruhé už to vyšlo a Petr se konečně prosazuje a dodává klid na čepele Tigers.
42:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ivan Petr, asistoval Vilém Kavan (5:2).
41:35
Petr poslal nahrávku na Kavana, kterému zbývalo už jen překonat nohu Chlupa! Ke smůle domácích Kavan trefil brankáře.
40:57
Tůma byl u mantinelu zastaven nedovoleně a domácí zůstanou u míčku. Oba celky střídají.
40:15
Vorlíček dostal luxusní nahrávku před branku, ale jeho bekhendový pokus skončil vedle!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers 14:10 Panthers. Střely celkem: Tigers 28:19 Panthers.
40:00
39:40
Jedovku Šindeláře pokryl Chlup.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:25
Svatošovi uskočil míček a málem z toho byl brejk Panterů.
37:42
Panteři vysunuli napadání a pokoušejí se dostat beky Tigers pod tlak.
37:02
Ureš odstoupil od obránce, dostal nahrávku od Bouška a vymetl šibenici.
37:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Martin Boušek (4:2).
36:20
Ureš se dostal pod tlak a se štěstím dokázal míček udržet.
35:33
Jeden z hostů střílel z ostrého úhlu pouze do nohy brankáře.
35:09
Faul na Kašpara zastavuje hru.
34:43
Janoušek pálil tvrdě ze středu hřiště a Dundr musel zasahovat.
34:00
Domácí hrají v plném počtu.
33:10
Tůma vyhazuje a našetřil tak pár vteřin.
32:20
Boušek s Vorlíčkem běželi do brejku, který skončil sraženou nahrávkou.
31:42
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
31:11
Domácí si berou zpět své vedení! V brejku dva na jednoho poslal Kašpar nahrávku na Kavana, který se nemýlil a propálil Chlupa do teploměru.
31:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vilém Kavan, asistoval Čeněk Kašpar (3:2).
30:21
Svatoš pálil z výběhu na střed, ale jeho rána byla opět zablokována. Panteři hrají velmi dobře v obraně a spoustu střel dokáží zablokovat.
29:15
Tigers opět kombinují.
28:34
Hostům se nepovedla rozehrávka a míček skončil za mantinelem.
27:46
Panteři jsou pod velkým tlakem, ale drží stále vyrovnaný stav.
27:10
Kavan se dostal v jednom střídání ke dvěma střeleckým pokusům, které Chlup s přehledem zneškodnil.
26:01
První střelu po nahrávce zpoza branky ještě Chlup stačil vytěsnit, ale na dorážku Tůmy už nestačil. Je opět srovnáno!
26:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (2:2).
25:39
Opět tu máme branku hostů! Z pravé strany vystřelil Janoušek a míček končí v síti.
25:38
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Vojtěch Šafránek (1:2).
25:12
Útočný faul Tigers zastavuje dobývání branky Panterů.
24:48
Svatoš natáhl ke střele a jeho dělovka prosvištěla těsně vedle branky.
24:14
Boušek kombinoval s Tůmou a první zmiňovaný vystřelil těsně vedle pravé tyče.
23:25
Boušek zkoušel nahrát zpoza brány před branku, ale Chlup mu tuhle myšlenku překazil.
22:25
Dlouhá nahrávka na Šindeláře byla pokryta posledním obráncem Panterů.
21:42
Kašparova nahrávka na Petra byla sražena. Velká škoda pro Tigers, protože Petr byl sám před prázdnou brankou.
20:41
Vorlíček hledal Tůmu před brankou, ale míček proskákal brankovištěm bez teče.
20:12
Panteři začali aktivně a odstřelují branku domácích.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Tigers 14:9 Panthers.
20:00
19:26
Z ničeho nic máme srovnáno! Střela Dopity končí v síti a začíná se od znova.
19:25
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dopita, asistoval Jan Tvrdek (1:1).
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:44
Panteři se dostali ke kombinaci, která ke střele zatím nevedla.
18:00
Ureš z velké šance přestřeluje branku!
17:26
Vorlíček dobře získal míček na středu a domácí opět kombinují.
16:24
Tigers se opět dostávají do tlaku a kombinují na útočné polovině.
15:57
Další pokus Petra, který byl tentokrát zablokovaný.
15:15
Mánek ze vzduchu pálil těsně vedle branky.
15:08
Stránský to zkusil z ostrého úhlu a trefil rameno brankáře.
14:32
Kříž vyslal ránu z půlky, která prověřila Dundra.
13:20
Tlapa se zkoušel obtočit kolem branky a zasunout míček po zemi k tyči, ale Chlup byl připraven a i tento pokus kryje.
12:49
Další pokus Ivana Petra, který skončil opět na výstroji brankáře.
11:55
Tůmova nahrávka na střed byla zablokována a hosté se po vlažném začátku dostávají do tempa.
10:25
Koudelka pálil na bližší tyč a Chlup musel zasahovat.
10:00
Tigers nedokázali využít přesilovou hru a hosté se dostali do brejku tři na jednoho. Kombinace nebyla nijak oslnivá a Dundr předvedl poklidný zákrok.
09:05
Hosté se ve vlastním oslabení vydali do útoku a našetřili cenné vteřinky.
08:28
Tigers kombinují na útočné polovině.
07:40
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:09
Aktivní napadání Tigers dělá zatím velké problémy v rozehrávce Panterů.
06:31
První zákrok Dundra proti střele z pravé strany.
06:12
Petr vystřelil z ostrého úhlu pouze do helmy brankáře.
05:22
Stránský se dostal do dobré pozice před brankou, ale jeho střelu dokázal zablokovat obránce.
04:40
Šindelář velmi dobře napadá a zdržuje rozehrávku hráčů v červených.
03:12
Domácí jsou i nadále aktivnější a Panteři se ještě nedostali ke střele.
02:27
Bouškova rána mířila pod víko, ale brankář hostujícího celku stihl zareagovat.
01:27
Tigers střídají a hosty ještě nepustili k míčku.
00:30
Kašpar vyslal střelu tahem z ostrého úhlu a o tyč dostal míček do branky!
00:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Ivan Petr (1:0).
00:10
Boušek se hned v úvodu utkání tlačil do zakončení, ale obrana Panterů ho pohlídala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Vojtěch Šafránek, Matěj Lubenský, Štěpán Hanzl, Daniel Škvor, Jaroslav Janoušek
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Miloslav Stránský, Tomáš Ureš, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek