1:2
3:1
- : -

TJ Centropen Dačice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:5
12. Radovan Kubek, 15. Jiří Sedláček, 19. Oldřich Pecha, 21. Oldřich Pecha, 43. Daniel Holeček, 54. Radovan Kubek, 60. Filip Šlápota - 10. Maxim Kubelka, 14. Jiří Doleček, 26. Vojtěch Náhlík, 37. Jiří Skalický, 42. Petr Doleček; rozhodčí: Josef Pařízek - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2 + Jan Pecha 5:0; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 22 - Daniel Jiruška 5, Roman Doleček 9; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra Domácíh: Vyrovnané utkání. Soupeř na nás byl dobře připraven, Ubráněné 5minutové oslabení nám psychiky pomohlo do posledních minut kdy jsme dali vítězný gól. Děkuji soupeři za hru a přeji štastnou cestu domu.
60:00
59:59
POČET STŘEL 7:14.
59:49
Filip Šlápota trefuje prázdnou branku.
59:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Miloš Procházka (7:5).
53:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jiří Sedláček (6:5).
52:20
Fantazie. Dačice ubránili 5minutovou přesilovku.
51:20
Šimánek se dostal do zakončení, ale nevyzrál na Dolečka.
50:21
Hosté stále nic nevymysleli a když se odhodlají ke střele tak trefí Vacušku.
49:45
Šlápota odpaluje.
48:56
Hosté pouze napálili Vacušku a Radovan Kubek se už chystá do brejku.
48:20
První minutu se Hosté nedostali k zakončení.
47:21
Těžké chvíle pro Dačice.
47:20
Vyloučen hráč Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za vražení zády.
45:38
Dačice předvádějí krásné kombinační akce.
42:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (5:5).
41:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Marek Švec (4:5).
38:40
Výbuch emocí u Radovana Kubka, Rozhodčí se ho pokusí uklidnit.
36:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval Vojtěch Náhlík (4:4).
34:19
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
34:19
Za nebezpečný faul Petra Novotného je potrestán Jiří Sedláček.
31:45
Jan Pecha se rychle mohl vrátit na trestou lavici. Rozhodčí tentokrát jeho faul potrestali standartkou.
31:36
Dačice v plném počtu.
29:36
Vyloučen hráč Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
25:47
Právě odstarovala kariéra Petra Novotného v Divizi.
25:46
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Jan Skalický (4:3).
22:00
Skvělou práci na střídačce odvádí Pavel Stejskal.
20:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jan Morávek (4:2).
20:10
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
20:10
Oldřich Pecha dává svůj druhý gól z vlastní poloviny.
20:00
20:00
19:59
POČET STŘEL 8:5
18:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jiří Sedláček (3:2).
18:58
Přihrávka Oldy Pechy skončila v brance.
14:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Radovan Kubek (2:2).
14:38
I tahem umí Jiří Sedláček dát gól a krásně vymetá pravý růžek,
13:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Doleček, asistoval Tomáš Kulhánek (1:2).
11:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jan Morávek (1:1).
11:56
Smolný gól si dal Jiruška a je srovnáno.
09:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Petr Doleček (0:1).
09:55
Hostům se povedl brejk a ujímají se vedení. Když Kubelka chladnokrevně trefil horní růžek.
09:18
Jan Pecha zachárnil Dačice před jistým inkasovaným gólem.
08:12
Jan Morávek se odhodlal k zakončení. Jiruška musel předvést těžký zákrok.
05:58
První střelu zápasu vyslal Radovan Kubek, ale neměla gólová parametry.
05:38
Oba týmy předvádějí dobrou práci v defenzivě.
04:47
Standartka Dačic, Pecha pálí mimo hrací plochu.
04:12
Šanci Hostů zastavuje faulem Miloš Procházka.