2:1
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Torpedo Havířov 8:6
14. Daniel Drobiš, 19. Jan Procházka, 20. Jan Procházka, 28. Jan Králík, 29. Jan Procházka, 44. Jan Procházka, 46. Jan Králík, 54. Jan Procházka - 11. Jakub Vilím, 14. Adam Klimeš, 18. Jakub Vilím, 33. Martin Kutáček, 52. Richard Kraus, 56. Richard Kraus; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Josef Macek 31 - Martin Zapletálek 35; po třetinách: 3:3, 2:1, 3:2;
60:00
59:59
59:59
Hráči utkání - Štíři: Jan Procházka; Torpedo: Richard Kraus
58:37
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
57:14
Timeout Florbal Torpedo Havířov
55:22
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Adam Feber (8:6).
53:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Daniel Drobiš (8:5).
51:34
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Daniel Matloch (7:5).
49:17
Drobiš má dnes střeleckou smůlu.
46:56
Domácí obstřelují soupeřovu branku, zatím marně.
45:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík bez asistence (7:4).
44:15
Domácí jsou opět lepší a potvrzuje to i stav utkání.
43:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Hanák (6:4).
42:45
Havířov je lepším týmem a tlačí domácí.
40:00
40:00
36:22
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
33:32
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za vražení zády.
32:12
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Marián Kloza (5:4).
30:14
Domácí soupeře k ničemu nepouštějí.
28:51
27:58
25:22
Hra odpovídá stavu utkání, hra je velice vyrovnaná.
22:19
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:22
Buly vyhrál tým hostí.
20:00
20:00
19:59
19:44
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
18:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Brožek (2:3).
17:58
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Richard Kraus (1:3).
17:12
Hosté jsou lepším týmem.
16:25
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
13:48
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Kamil Peřka (1:2).
13:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (1:1).
10:55
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Erik Šochman (0:1).