0:2
4:1
- : -

OLYMP FLORBAL - TJ Sokol Koberovy 6:6
13. Václav Lauda, 13. Antonín Háček, 33. Matyáš Prchlík, 39. Matyáš Pechar, 42. Matyáš Pechar, 44. Dalibor Thoma - 4. Michal Slavík, 9. Lukáš Hlava, 11. Václav Hartl, 19. Jan Haloun, 27. Lukáš Hlava, 40. Dominik Reczai; rozhodčí: Lukáš Baloun - Daniel Přibil; vyloučení: 5:2; využití: 2:3; zásahy brankářů: Jan Dvořák ? - Lukáš Pfeiffer ?; po třetinách: 2:3, 0:2, 4:1;
45:00
44:31
Timeout TJ Sokol Koberovy
43:24
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dalibor Thoma, asistoval Přemysl Machek (6:6).
43:22
Vyloučen hráč Lukáš Pfeiffer družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za držení.
41:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Pechar, asistoval Matyáš Prchlík (5:6).
39:30
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (4:6).
38:08
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Pechar, asistoval Antonín Háček (4:5).
36:20
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:30
Vyloučen hráč Michal Karban družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra rukou.
32:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Matyáš Prchlík, asistoval Matyáš Pechar (3:5).
30:00
30:00
26:57
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Jan Haloun (2:5).
25:01
Vyloučen hráč Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
18:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Haloun, asistoval Lukáš Hlava (2:4).
17:47
Vyloučen hráč Antonín Háček družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:28
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Antonín Háček, asistoval Přemysl Machek (2:3).
12:01
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval Michal Karban (1:3).
10:36
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Václav Hartl bez asistence (0:3).
08:57
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (0:2).
07:52
Vyloučen hráč Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
03:40
Vyloučen hráč Michal Švec družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:22
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Tomáš Jiránek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Adam Buriánek, Jakub Čejchan, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Tadeáš Hradil