6:5
0:0
- : -

Florbal Kuřim - Florbal Židenice 8:5
6. Vítězslav Lazar, 7. Tadeáš Kundera, 16. Martin Parimucha, 21. Michal Bernát, 22. Michal Šembera, 22. Jáchym Navrátil, 28. Jáchym Navrátil, 28. Martin Parimucha - 18. Jiří Picka, 21. Petr Bednář, 24. Petr Bednář, 29. David Brouček, 30. Tomasz Sikora; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - Filip Gotschim ?; po třetinách: 2:0, 6:5, 0:0;
45:00
40:58
Vyloučen hráč Jiří Picka družstva Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:04
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Tomasz Sikora, asistoval Jan Duda (8:5).
28:54
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil David Brouček z trestného střílení (8:4).
27:50
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Martin Parimucha, asistoval Michal Bernát (8:3).
27:03
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Jáchym Navrátil, asistoval Petr Čermák (7:3).
23:25
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Aleš Dokládal (6:3).
21:32
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Jáchym Navrátil, asistoval Filip Svoboda (6:2).
21:28
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Šembera, asistoval Michal Bernát (5:2).
20:34
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář z trestného střílení (4:2).
20:01
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát z trestného střílení (4:1).
17:50
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Jiří Picka, asistoval Filip Juřica (3:1).
15:12
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Martin Parimucha, asistoval Michal Šoustar (3:0).
15:00
15:00
09:51
Vyloučen hráč Mojmír Pruch družstva Florbal Židenice na 2 minuty za nesportovní chování.
06:48
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Tadeáš Kundera, asistoval Michal Šembera (2:0).
05:07
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Vítězslav Lazar, asistoval Tomáš Sklář (1:0).