5:3
5:3
- : -

Kralupy Wolves - TBC Horoměřice 12:6
11. Jakub Manek, 14. Vladislav Kučera, 18. Kristián Malík, 22. Kristián Malík, 24. Jan Suk, 25. Petr Husťák, 30. Adam Kozel, 34. Kristián Malík, 35. Petr Husťák, 35. Jakub Manek, 44. Kristián Malík, 45. Jakub Manek - 24. Michal Pánek, 26. Tomáš Podskalský, 29. Jan Hloušek, 35. Jan Hloušek, 36. Martin Hrycej, 38. Jan Hloušek; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 0:5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Kocián ? - Martin Král ?; po třetinách: 2:0, 5:3, 5:3;
45:00
44:23
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Kristián Malík (12:6).
43:59
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Lukáš Carvan (11:6).
39:48
Vyloučen hráč Pavel Knol družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:45
Vyloučen hráč Michal Kovář družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:38
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Jan Hloušek bez asistence (10:6).
35:44
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Martin Hrycej, asistoval Štěpán Farář (10:5).
35:30
Vyloučen hráč Jan Hloušek družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za sekání.
34:49
34:41
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Kristián Malík (9:4).
34:06
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Jan Hloušek, asistoval Antonín Pertlík (8:4).
33:03
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Filip Janouch (8:3).
30:00
30:00
29:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Řehák (7:3).
28:25
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Jan Hloušek, asistoval Martin Hrycej (6:3).
25:08
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Richard Lučan (6:2).
24:48
23:40
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Pánek, asistoval Filip Kozák (5:1).
23:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Suk, asistoval Kristián Malík (5:0).
22:26
Vyloučen hráč Richard Lučan družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za zdržování hry.
21:35
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík bez asistence (4:0).
17:23
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Manek (3:0).
15:00
15:00
13:33
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Vladislav Kučera bez asistence (2:0).
13:05
Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:58
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Petr Husťák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů TBC Horoměřice: brankář: Martin Král; hráči v poli: Pavel Knol, Antonín Pertlík, Michal Pánek, Richard Lučan, Tomáš Podskalský