2:1
4:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Pro Beroun 18:2
1. Daniel Pilař, 4. Lukáš Kešner, 5. Ondřej Večeř, 8. Ondřej Cvekl, 9. Jiří Hádek, 10. Jan Urban, 11. Ondřej Cvekl, 12. Jan Urban, 14. Ondřej Večeř, 14. Jan Urban, 14. Richard Hartmann, 15. Ondřej Večeř, 16. Jiří Šolta, 22. Lukáš Kešner, 37. Ondřej Cvekl, 39. Ondřej Večeř, 41. Jiří Hádek, 43. Mikoláš Malý - 25. Filip Verner, 34. Lukáš Rada; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Erich Kellermann; vyloučení: 1 + Jan Urban 5 + ČK1:4; využití: 3:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Matěj Fišer ? - Jan Valachovič ?; po třetinách: 12:0, 2:1, 4:1;
45:00
42:10
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Mikoláš Malý, asistoval Ondřej Cvekl (18:2).
41:50
Vyloučen hráč Jan Valachovič družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za hra na zemi.
40:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek, asistoval Lukáš Kešner (17:2).
40:00
Vyloučen hráč Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minut za hrubost.
40:00
Vyloučen hráč Filip Verner družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
Vyloučen hráč Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání.
38:18
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Jiří Hádek (16:2).
36:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Richard Hartmann (15:2).
33:50
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Lukáš Rada, asistoval Daniel Kozler (14:2).
30:00
30:00
24:07
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Filip Verner, asistoval Lukáš Rada (14:1).
21:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Jan Urban (14:0).
15:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Šolta, asistoval Ondřej Cvekl (13:0).
15:00
15:00
14:52
Vyloučen hráč Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
14:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Jiří Šolta (12:0).
14:06
Vyloučen hráč Filip Verner družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za sekání.
13:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Daniel Pilař (11:0).
13:17
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban, asistoval Jaroslav Gabriel (10:0).
13:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Matěj Slaba (9:0).
12:40
Vyloučen hráč Filip Verner družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.
11:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban bez asistence (8:0).
10:12
09:18
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban, asistoval Jiří Šolta (6:0).
08:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek, asistoval Jan Rott (5:0).
07:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Cvekl bez asistence (4:0).
04:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Jan Rott (3:0).
03:26
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Jaroslav Gabriel (2:0).
03:02
Timeout Florbal Pro Beroun
00:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Richard Hartmann (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Pro Beroun: brankář: Jan Valachovič; hráči v poli: Pavel Pilnáček, Lukáš Rada, Martin Jelínek, Daniel Kozler, Filip Verner