7:0
- : -
FBK Jičín

FBK Jičín - Kralupy Wolves 11:2
10. Tomáš Valkoun, 25. Tomáš Valkoun, 26. Bohumil Plíšek, 28. Petr Dlouhý, 32. František Novák, 33. Bohumil Plíšek, 38. Petr Dlouhý, 42. Petr Dlouhý, 43. Tomáš Valkoun, 44. Michal Schreier, 45. Martin Petrgál - 14. Lukáš Carvan, 17. Jakub Manek; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 0:5 + Lukáš Carvan ČK1 + 5 + Jakub Manek ČK1; využití: 7:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Petr Líbal ? - David Kozel ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 7:0;
45:00
44:49
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Martin Petrgál, asistoval Jan Klamrt (11:2).
43:16
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Michal Schreier, asistoval Martin Petrgál (10:2).
42:48
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Michal Schreier (9:2).
41:58
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Valkoun (8:2).
41:41
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
41:41
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves do konce utkání.
41:41
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 5 minut za nesportovní chování.
41:41
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva Kralupy Wolves do konce utkání.
40:34
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:29
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Ondřej Kabelka (7:2).
32:46
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Jan Klamrt (6:2).
31:24
Branku družstva FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Petr Dlouhý (5:2).
30:00
30:00
29:37
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:45
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Tomáš Valkoun (4:2).
27:17
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
25:24
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Bohumil Plíšek, asistoval Ondřej Kabelka (3:2).
24:20
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval František Novák (2:2).
23:56
Vyloučen hráč Vladislav Kučera družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
16:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Petr Husťák (1:2).
15:00
15:00
13:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Adam Kozel (1:1).
09:54
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Marcel Jeřábek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Jan Řehák, Adam Kozel, Lukáš Carvan
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Daniel Taneček, Jan Klamrt, Tomáš Valkoun, František Novák, Ondřej Kabelka