6:1
6:1
- : -

FBC DDM Kadaň - BK REAL ROUDNICE n/L 14:6
9. Lukáš Mock, 10. Miloš Šulc, 17. Jakub Solar, 19. Lukáš Mock, 27. Lukáš Mock, 29. Jakub Solar, 29. Marek Pokorný, 30. Daniel Jäschke, 32. Michal Kolitsch, 36. Erik Štěrba, 38. Jakub Solar, 39. Michal Šnábl, 40. Miloš Šulc, 43. Marek Pokorný - 5. Jaroslav Gabriel, 10. Jiří Hádek, 13. Ondřej Večeř, 14. Ondřej Cvekl, 20. Daniel Pilař, 33. Daniel Pilař; rozhodčí: Erich Kellermann - Lukáš Pekárek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček ? - Václav Nejman ?; po třetinách: 2:4, 6:1, 6:1;
45:00
44:47
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za sekání.
42:07
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Michal Kolitsch (14:6).
39:55
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Erik Štěrba (13:6).
38:53
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Michal Šnábl, asistoval Daniel Jäschke (12:6).
38:43
Trestné střílení družstva FBC DDM Kadaň neproměnil Marek Pokorný.
37:22
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Miloš Šulc (11:6).
37:03
Vyloučen hráč Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
36:02
Vyloučen hráč Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra rukou.
35:03
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Jakub Solar (10:6).
32:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař bez asistence (9:6).
31:11
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Michal Kolitsch, asistoval Petr Chládek (9:5).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Petr Chládek (8:5).
28:23
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Marek Pokorný, asistoval Miroslav Hanzlíček (7:5).
28:13
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Miloš Šulc (6:5).
26:21
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Lukáš Mock bez asistence (5:5).
21:26
Vyloučen hráč Dominik Šebek družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za sekání.
19:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař bez asistence (4:5).
18:13
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Lukáš Mock, asistoval Michal Kolitsch (4:4).
16:32
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Dominik Šebek (3:4).
15:00
15:00
13:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Jiří Šolta (2:4).
12:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Ondřej Cvekl (2:3).
12:06
Vyloučen hráč Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za sekání.
09:56
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek, asistoval Jaroslav Gabriel (2:2).
09:27
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Miloš Šulc bez asistence (2:1).
08:58
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil Lukáš Mock, asistoval Petr Chládek (1:1).
04:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jiří Hádek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Lukáš Mock, Michal Šnábl, Petr Chládek, Michal Kolitsch, Daniel Jäschke