1:4
- : -
Orel Orlice

FBC Pitbulls Kolín - Orel Orlice 6:10
10. Jan Janeček, 10. Jindřich Smejkal, 13. Filip Pletka, 14. Martin Chyba, 15. Jan Vobořil, 45. Filip Pletka - 4. Jiří Skalický, 10. František Majvald, 12. Maxim Kubelka, 12. Vítězslav Malínský, 28. Vojtěch Marek, 29. Jan Skalický, 32. Jan Skalický, 35. František Majvald, 43. Jan Skalický, 45. Maxim Kubelka; rozhodčí: Petr Kadlec - Jaroslav Štolc; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Lepší 14 - Daniel Jiruška 13; po třetinách: 5:4, 0:2, 1:4;
45:00
44:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Martin Chyba (6:10).
44:12
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jakub Doleček (5:10).
42:58
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (5:9).
35:44
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
34:14
Branku družstva Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (5:8).
34:06
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
31:15
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (5:7).
30:00
30:00
28:48
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Daniel Jiruška (5:6).
27:36
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Adam Šubert (5:5).
15:00
15:00
14:55
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Vobořil, asistoval Jan Janeček (5:4).
13:06
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval David Vokál (4:4).
12:08
11:20
Vlastní branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Vítězslav Malínský (2:4).
11:19
09:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Martin Chyba (2:2).
09:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Janeček, asistoval Martin Chyba (1:2).
09:12
Branku družstva Orel Orlice vstřelil František Majvald bez asistence (0:2).
03:48
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval František Majvald (0:1).
02:51
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.