0:2
2:4
- : -

FBC Lions Mladá Boleslav - TJ Sokol Koberovy 3:7
9. Václav Herčík, 41. Zdeněk Kvapil, 45. Zdeněk Kvapil - 11. Lukáš Hlava, 16. Dominik Reczai, 23. Tomáš Jiránek, 32. Tomáš Zeman, 36. Adam Kuršel, 39. Jan Haloun, 42. Leoš Kopáček; rozhodčí: Milan Baloun - Michal Kolář; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Doležal ? - Ondřej Brunclík ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:4;
45:00
44:28
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Zdeněk Kvapil, asistoval Vojtěch Dittrich (3:7).
41:29
Trestné střílení družstva FBC Lions Mladá Boleslav neproměnil Jiří Havel.
41:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Jan Haloun (2:7).
40:56
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Zdeněk Kvapil, asistoval Vladimír Peteřík (2:6).
39:14
Vyloučen hráč Václav Herčík družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za blokování hokejky.
38:11
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Haloun, asistoval Adam Kuršel (1:6).
35:01
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Kuršel bez asistence (1:5).
31:24
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Zeman, asistoval Jonáš Zakouřil (1:4).
30:00
30:00
27:58
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání.
22:12
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tomáš Jiránek bez asistence (1:3).
15:37
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Adam Buriánek (1:2).
15:00
15:00
10:18
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (1:1).
08:41
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Mario Cedrych (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Adam Buriánek, Jakub Čejchan, Tadeáš Hradil, Dominik Reczai, Lukáš Hlava