1:1
4:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - ASK Lovosice - LFP 7:3
1. Jan Urban, 5. Ondřej Večeř, 23. Ondřej Cvekl, 31. Richard Hartmann, 36. Jaroslav Gabriel, 43. Daniel Pilař, 44. Ondřej Večeř - 6. Ondřej Hozák, 29. Tomáš Ultsch, 39. Jan Kocourek; rozhodčí: Erich Kellermann - Lukáš Pekárek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Matěj Fišer ? - Jakub Rudiš ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1;
45:00
43:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Marcel Holíček (7:3).
42:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař z trestného střílení (6:3).
38:29
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Matěj Čapek (5:3).
36:30
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
35:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Matěj Slaba (5:2).
30:28
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Marcel Holíček (4:2).
30:00
30:00
28:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Jan Kocourek (3:2).
26:56
Vyloučen hráč Marcel Holíček družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
22:18
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Daniel Pilař (3:1).
20:10
Vyloučen hráč Mikoláš Malý družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:39
Vyloučen hráč Jaromír Mareš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za držení.
08:36
Trestné střílení družstva BK REAL ROUDNICE n/L neproměnil Richard Hartmann.
07:47
05:38
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Hozák, asistoval Pavel Vodenka (2:1).
04:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Jiří Šolta (2:0).
00:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban, asistoval Jiří Šolta (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jakub Rudiš; hráči v poli: Jan Kotán, Tomáš Ultsch, Pavel Vodenka, Ondřej Hozák, Ladislav Čermák