1:1
4:1
- : -

Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS 8:3
3. Ondřej Riebauer, 14. Matyáš Bachmaier, 19. Michal Skuhrovec, 37. Marek Pixa, 46. Marek Pixa, 58. Matěj Stůj, 59. Ondřej Riebauer, 60. Michal Skuhrovec - 20. Matěj Boček, 33. Vojtěch Novotný, 47. Marek Nachtmann; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Oskar Blaha 31 - Daniel Pfeifer 30; po třetinách: 3:1, 1:1, 4:1;
60:00
59:59
Končí nám třetí třetina v poměru střel 16:8 pro Kladno.
59:59
Komentář trenéra hostů Petra Pajera: tato soutěž se nám v této hale moc nedaří.. V půlce zápasu jsem cítil, že by se to mohlo zlomit na naší stranu, ale naše přesilovka nás vrátila zpátky do podprůměrného výkonu. Soupeř dnes vyhrál zcela zaslouženě.
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Pazdery: Soupeř dnes přijel v oslabené sestavě s juniorem v brance a bylo to znát, i přesto nás místy předčili v nasazení, herní odvaze a koncentraci. Díky dobrému závěru a kvalitnímu výkonu našeho brankáře ze zápasu nebylo drama, které jsme málem způsobili obrovskou laxností ve finálním řešení. Snad se do neděle poučíme, doléčíme šrámy a zvládneme dobře vstup do sezony.
59:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Miroslav Šnajdr (8:3).
58:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Michal Skuhrovec (7:3).
57:06
A mezi střelce se dnes zapisuje i Matěj Stůj.
57:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj, asistoval Vojtěch Pfaur (6:3).
56:26
Kladno svou přesilovku nevyužívá a hosté se tak v klidu vrací do plného počtu.
54:23
Pět a půl minuty před koncem základní hrací doby dostávají domácí do své režie čtvrtou početní výhodu.
54:22
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
53:00
Nepříjemný pád zády na florbalku si nyní prožil Ondřej Riebauer, hráči se však naštěstí nic nestalo a v zápase pokračuje dál.
51:55
Na dnešní pohárové utkání se přišlo podívat 125 diváku, děkujeme za podporu.
50:50
Marek Pixa je dnes velmi hladový po gólech, dnes má na kontě již dva a před malou chvílí měl na čepeli svoji třetí branku.
49:38
Bachmaier nedal soupeřovi jinou možnost, než faulovat a sudí tento zákrok posoudil jakožto hodný dvouminutového trestu. Kladno bude zahrávat svou třetí přesilovou hru.
49:37
Vyloučen hráč Marek Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:09
I přes nepříznivý stav se tým Black Angeles nevzdává a bojuje dále.
46:58
Nachtmann snižuje stav zápasu na 5:3 a hosté tak mají mnoho času na srovnání skóre.
46:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Nachtmann bez asistence (5:3).
45:30
Kladno využívá svou početní výhodu a zvyšuje svůj náskok na 5:2.
45:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Ondřej Riebauer (5:2).
44:07
Domácí se vracejí do plného počtu a Black Angeles tak svoji třetí přesilovou hru nepromněňují.
44:01
Kladno bude mít k dispozici svou druhou přesilovou hru v tomto utkání.
44:00
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
42:08
Black Angeles budou mít k dispozici třetí početní výhodu tohoto utkání.
42:07
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
41:25
Oba týmy vstoupili do poslední třetiny velmi energicky a třetí třetina je zatím velmi vyrovnaná.
40:01
Finální úvodní buly vyhrává domácí Kladno.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel 9:12 pro Black Angeles.
38:00
Black Angeles svoji přesilovou hru nevyužívají a Kladno se tak po dvou minutách vrací do plného počtu hráčů.
37:14
Black Angeles se svojí druhou přesilovou hrou zatím nenakládají vůbec dobře, když ve své početní převaze inkasovali branku na 4:2.
36:14
Pixa s Bachmaierem jsou v tomto zápase opravdu ve formě, Pixa se dvěma body a Bachmaier se třemi patří k nejlepším hráčům utkání.
36:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Pixa, asistoval Matyáš Bachmaier (4:2).
36:00
Black Angeles bude rozehrávat svoji druhou přesilovozu hru v tomto utkání, uvidíme zda jí promění.
35:59
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
Bachmaier je v dnešním utkání velmi viditelným hráčem, když už se po několikáté ocitl v gólové šanci.
33:05
Black Angeles využívají svojí početní výhodu a oba týmy jsou tak v přesilových hrách stoprocentní.
32:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Kopecký (3:2).
32:30
Kladno je v přesilových hrách zatím stoprocentní, uvidíme jak si povedou Black Angeles.
32:01
Budeme svědky druhé přesilové hry v tomto zápase, tentokrát v režii Black Angeles.
32:00
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:30
Black Angeles se snaží prolomit soupeřovu obranu, ale jejich taktické změny zatím moc nepomáhají.
28:21
Ondřej Fous je poslední ze čtveřice mladých juniorů, kteří čekají na svou šanci. Na rozdíl od jeho vrstevníků on ještě příležitost nedostal, a netrpělivě na ni čeká.
26:18
Kladenští florbalisté mají zatím ze zápasu více požitku a je to vidět i na jejich náladě a nasazení.
25:05
Novák se z nádherné pozice rozhodl raději přihrát a zhatil tak krásnou akci.
23:00
Marek Pixa v obrovské šanci trefuje brankáře Black Angeles a další bod si tak nepřipisuje.
21:49
Filip Ulmann teď ostře zakročil proti soupeřovi, který tak proráží ohraničení hracího pole.
21:01
Oba týmy mají chuť dávat góly a dávají to jasně najevo.
20:01
Začíná nám druhá třetina dnešního utkání, a úvodní buly vyhrává Kladno.
20:00
20:00
19:59
Končí nám první třetina v poměru střel 13:14 pro Black Angeles.
19:20
Black Angeles se v závěru první třetiny trošičku zklidňují a snižují na 3:1.
19:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Filip Neklan (3:1).
18:27
Kanonýři vstoupili do zápasu velmi úspěšně a po necelých devatenácti minutách vedou na domácí půdě o 3 branky.
18:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Marek Pixa (3:0).
18:06
Pixa se nyní dostává do zápasu, jeho střela však končí pouze branky po soupeřově bloku.
16:24
Po infarktovém okamžiku se domácí tým mohl znovu uklidnit, protože Bláha likviduje nejen střelu za střelou, ale i soupeřovi nájezdy.
16:23
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jan Hněvkovský.
14:06
Po druhém obdrženém gólu se Black Angeles ženou do útoku, ale brankář Bláha odmítl střelu hostů pustit za svá záda.
13:54
Třetí ze čtyř mladých juniorů na kladenské soupisce se nám konečně ukázal, a také se prosadil. Matyáš Bachmaier si připisuje bod na své konto.
13:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Ondřej Riebauer (2:0).
11:59
Jan Lang se po soupeřově zákroku nepříjemně sklouzl po podlaze. Soudě podle výrazu hráče nadšený nebyl.
10:45
Další mladá puška se ukázala v akci, tentokrát Filip Molhanec, který svou příležitost také neproměňuje.
08:40
Kladno je zatím v zápase aktivnějším celkem a je vidět, že soupeře z vyšší soutěže se nezaleklo.
06:54
Novák v další obrovské příležitosti znovu pálí vedle.
03:52
Chybu ve střídání Black Angeles nedokázal Novák včas vystihnout a další velké šance se tedy alespoň prozatím nedočkáme.
02:25
Domácí po necelých 20 vteřinách využívají početní výhody a Ondřej Riebauer tak posílá domácí celek do vedení.
02:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Filip Ullmann (1:0).
02:06
Netrvalo dlouho a po dvou minutách hry budou domácí hrát přesilovou hru.
02:05
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
01:20
Zápas se nám rozjíždí v poněkud intenzivním tempu, a hráč domácích Mirek Šnajdr již stihl zlomit hůl.
00:01
Zápas nám začíná, a úvodní buly vyhrává tým Black Angeles.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Filip Neklan, Daniel Ludvík, Matěj Boček, Matouš Burian, Jan Hněvkovský
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Tomáš Svačinka, Matyáš Bachmaier, Jan Lang, Ondřej Riebauer, Marek Pixa