4:2
11:2
- : -

Start98 Kunratice - TJ Sokol Jaroměř 17:8
14. Ivan Pergler, 19. Martin Fenik, 21. Ivan Pergler, 23. Mikuláš Plášek, 27. Jan Novotný, 35. Jan Diviš, 50. Martin Fenik, 50. Mikuláš Plášek, 50. Jan Diviš, 50. Jan Novotný, 51. Mikuláš Plášek, 53. Jan Kerzel, 56. Patrik Chládek, 58. Jan Novotný, 59. Patrik Chládek, 59. Jan Diviš, 59. Jan Novotný - 4. Daniel Škeřík, 7. Petr Hofman, 8. Petr Jiřička, 12. Jiří Hofman, 28. Daniel Škeřík, 32. Petr Hofman, 44. Daniel Kroupa, 57. Jiří Hofman; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 19 - Dušan Völgyi 23, Šimon Špaček 7; po třetinách: 2:4, 4:2, 11:2;
60:00
Střely po třetí třetině Domácí 22 Hosté 7
60:00
Komentář domácího trenéra: Po hororovém vstupu do zápasu jsme se probrali a hráči začali hrát to co po nich chceme a přidali na důrazu a uklidnili hru na míčku. Od půlky druhé třetiny jsme byli lepším týmem. To co se stalo ve třetí třetině muselo šokovat všechny přítomné. Chválíme kluky za to, že zápas odmakali až do konce. Do sezóny je stále ovšem stále spousta práce před námi. Díky rozhodčím a soupeři.
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Po vyrovnaných dvou třetinách přišel náš katastrofální výpadek ve třetí třetině. Doufáme že to v sezoně už neuvidíme děkujeme soupeři i rozhodčím a divákům
60:00
59:59
Konec třetí třetiny.
58:55
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval Martin Brhlík (17:8).
58:55
Domácí střílí další branku.
58:28
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Jan Diviš, asistoval Vojtěch Bečka (16:8).
58:28
Domácí dávají druhou branku do prázdné branky.
58:00
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Ivan Pergler (15:8).
57:20
Hosté odvolávají brankáře a zkouší hru v šesti.
57:05
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval Sebastian Maxa (14:8).
57:05
Domácí střílí další branku a vrací se do šesti brankového vedení.
56:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Tomáš Hejzlar (13:8).
56:21
Hosté snižují vedení domácích na pět branek.
55:59
55:59
52:01
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Jan Kerzel, asistoval Sebastian Maxa (12:7).
52:01
50:39
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Patrik Chládek (11:7).
50:39
Domácí dávají rychlé dvě branky a vedou o čtyři branky.
49:52
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval Martin Fenik (10:7).
49:27
Timeout TJ Sokol Jaroměř
49:27
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Jan Diviš, asistoval Otakar Prášek (9:7).
49:27
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
49:27
Domácí dávají neuvěřitelné tři branky po sobě.
49:27
Hosté střídají brankáře.
49:16
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval David Jirásek (8:7).
49:00
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Jan Novotný (7:7).
48:30
Domácí neproměňují další šanci.
47:00
Domácí se snaží napadat rozehrávku hostů.
46:20
Domácí neproměňují šanci.
44:35
Hosté vyčkávají s míčkem na své polovině.
43:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Daniel Škeřík (6:7).
43:24
Hosté využívají přesilovou hru a posouvají se do vedení.
42:19
Vyloučen hráč Sebastian Maxa družstva Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:57
Vyloučen hráč Jan Kerzel družstva Start98 Kunratice na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Vojtěch Výborný (5:6).
31:41
Hosté využívají přesilovou hru a vrací se do vedení.
31:03
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:03
Hosté si zahrají první přesilovou hru.
29:56
Hosté hrají v plném počtu.
27:56
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
27:56
Domácí hrají další přesilovou hru.
27:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Škeřík, asistoval Petr Hofman (5:5).
27:32
Hosté dlouho nezahálejí a srovnávají stav utkání.
26:31
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval Adam Kulík (5:4).
26:31
Domácí využívají přesilovou hru a posouvají se do vedení.
25:01
Vyloučen hráč Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
20:47
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Patrik Chládek (3:4).
20:47
Domácí střílí další branku a snižují vedení hostů na jednu branku.