4:3
5:2
- : -

Kralupy Wolves - Florbal Team Sokol Nebušice 11:6
1. Vladislav Kučera, 7. Adam Kozel, 16. Filip Janouch, 19. Lukáš Carvan, 25. Jan Řehák, 29. Kristián Malík, 31. Jan Řehák, 35. Adam Kozel, 40. Lukáš Carvan, 41. Jakub Manek, 45. Filip Janouch - 3. Milan Černil, 24. Milan Černil, 28. Michal Smutný, 28. Michal Marek, 34. Michal Smutný, 34. Michal Smutný; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 2:3 + Michal Marek 5; využití: 0:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Kocián ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 2:1, 4:3, 5:2;
44:52
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Filip Janouch, asistoval Jakub Manek (11:6).
43:08
Vyloučen hráč Jan Chlumský družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Milan Kocián (10:6).
39:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Jan Řehák (9:6).
38:21
Vyloučen hráč Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání.
34:37
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel, asistoval Jan Řehák (8:6).
33:38
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Juraj Lupač (7:6).
33:21
Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
33:21
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný bez asistence (7:5).
31:47
Vyloučen hráč Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
31:22
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
30:40
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jan Řehák, asistoval Lukáš Carvan (7:4).
30:00
30:00
28:25
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Jiří Horský (6:4).
27:51
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Marek, asistoval Jan Chlumský (5:4).
27:45
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Milan Černil (5:3).
24:11
23:38
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Jakub Rok (4:2).
18:05
15:35
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Filip Janouch, asistoval Jiří Horský (3:1).
15:00
15:00
14:57
Vyloučen hráč Milan Černil družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:31
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil Vladislav Kučera.
06:16
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Adam Kozel bez asistence (2:1).
05:30
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 5 minut za hra vysokou nohou.
02:20
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil, asistoval Michal Smutný (1:1).
00:48
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Vladislav Kučera, asistoval Adam Kozel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice:
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Adam Kocián; hráči v poli: Vladislav Kučera, Jan Suk, Adam Kozel, Jan Řehák, Lukáš Carvan