1:3
- : -
FBC Liberec

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec 2:7
27. Jiří Juhaňák, 55. Adam Hemerka - 6. Jan Baudisch, 17. Tomáš Dlesk, 22. Tomáš Dlesk, 29. Jan Světlík, 49. Lukáš Kořínek, 51. Patrik Rozkovec, 54. Lukáš Lhota; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Filip Kuhn 14, Ondřej Kolajta 2 - Daniel Mück 18; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 9, hosté - 9.
58:59
Nagy střílí gól do šibenice brány, bohužel do té futsalové za mantinelem...
58:55
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
58:55
Brom střílí zápěstím, Mück chytá.
57:37
Kolajta si připisuje zákrok a ihned sprintuje na střídačku.
56:44
Hemerka po vykroužení střílí vedle Mückovi brány.
55:45
Nagy ze středu těsně vedle Mückovi brány.
54:14
Domácí to ještě nevzdávají a hrají v šesti.
54:08
Ondráček žabkou na Hemerku, a ten trefuje tenisovým bekhnedem na zadní tyč.
54:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Luděk Ondráček (2:7).
53:13
Takhle si Kolajta svůj superligový debut za Hattrick asi nepředstavoval, první střela na bránu a hned gól, nutno dodat, že když je střelec osamocen ve velkém brankovišti, tak s tím často gólman nic nezmůže.
53:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Jan Světlík (1:7).
51:55
Dobrý tlak domácí první lajny, ale furt tomu chybí góly.
50:12
Hosté opět ukázali domácí, jak může ten florbal být vlastně jednoduchej sport, když se ti zrovna daří. Další obtočení kolem tyče vyhání Kuhna z brány.
50:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (1:6).
50:11
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
48:52
Hosté po jednom z brejků trestají, nejdříve trefil Stránský tyčku, a poté nahrál Dlesk Kořínkovi, a ten dokázal s trochu štěstí dorazit balonek.
48:51
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
48:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Tomáš Dlesk (1:5).
48:34
Kořínek se vytočil z poza brány, ale balonek za Kuhna zasunout nedokázal.
47:42
Domácí v posledních minutách tlačí, ale vyložené šance si nevytváří.
47:05
Brom zastavil útok hostů a snažil se vysunout Hronka, ale vše zastavila připravená obrana hostů.
46:25
Chyba ve střídání domácích, kterou málem potrestal Stránský, ale tyčka Kuhnovi brány byla proti.
44:22
Střela Juhaňáka do tyčky Mückovi brány.
44:16
Slušná přesilovka domácích, ale bohužel bez gólu.
42:34
Z aktivity Kůry vznikl faul Balatky a domácí si zahrají přesilovku.
42:33
Vyloučen hráč Adam Balatka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
40:01
Opět vidíme rošády v sestavě domácích do druhého útoku naskakuje Horák a Hronek namísto Vlacha a Nagyho.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 5, hosté - 9.
40:00
V druhé třetině se nám zvedla úroveň předváděné hry od obou týmů. Domácí se trefili jednou po dělovce Juhaňáka a za hosty se prosadili Dlesk a Světlík.
40:00
38:41
Kořínek vyslal jedovku od půlící čáry, ale Kuhn byl pozorný.
36:35
Nagy střílí, Mück chytá.
35:05
Kostka střílel jen do bloku Baudische.
33:08
Brejk domácích zvláštním zákrokem stylem "pokud zalehnu balonek, tak vy nemůžete dát gól" ukončil hostující brankář Mück.
31:51
Dlesk se vykroužil do středu a trefil bližší tyčku Kuhnovi brány.
31:22
Dobrá sehrávka hostů končí na pohotové přesunu Kuhna.
30:16
Kůra si nejprve ideálně neporadil s nahrávkou na bekhend, a poté tahal za záchranou brzdu.
30:15
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
28:55
Domácí se sice ubránili, ale těsně po konci přesilové hry vstřelili hosté svůj čtvrtý gól v zápase.
28:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík, asistoval Martin Čermák (1:4).
28:15
Lhotova střela prosvištěla kolem Kuhnovi brány.
27:42
Dva bloky Nagyho proti střelám Lhoty drží domácí obranu.
26:53
Ondráček se snažil vypíchnout balonek, ale bohužel trefil hokejku, a tak uvidíme první přesilovku hostů.
26:52
Vyloučen hráč Luděk Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
26:29
Juhaňák natáhl po nahrávce od Hemerky a vymetl pavučinky v Mückově bráně.
26:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Adam Hemerka (1:3).
26:20
Druhá přesilovka domácích už vypadá výrazně zajímavěji.
25:49
Vyloučen hráč Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:15
Vlach našel Juhaňáka před Libereckou bránou, ten ale nedokázal usměrnit balonek mezi tři tyče.
24:06
Dleskova točená střela zaplavala těsně okolo horního růžku Kuhnovi brány.
23:25
Balatka střílel nejdříve z úhlu mimo, a poté do připraveného bloku domácích.
21:46
Ukázkové nedáš - dostaneš, brejk hostů proměňuje Dlesk a domácí prohrávají již o tři góly.
21:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Šimon Stránský (0:3).
21:38
Dobrý brejk domácích nedokázal zakončit Ondráček.
20:56
I v druhé lajně vidíme změny útok je nyní ve složení Brom, Nagy a Vlach, což znamená, že domácí stáhli hru na dvě formace.
20:21
Kárníka vychytal Kuhn, Rozkovec pak střílel nad bránu.
20:01
V domácí první lajně vidíme změnu, když Leška nahradil Coufal, ale co se nemění je úspěšnost Sládečka na buly, ten opět vyhrál.
20:00
20:00
Střely po první třetině: domácí - 6, hosté - 5.
20:00
První třetina je za námi a úspěšnější v ní byly hosté, když vedou po brankách Baudische a Dleska 2:0. Celkově jsme ale příliš krásných florbalových akcí neviděli a sledujeme spíše boj.
20:00
19:25
Domácí třetí lajna opět pod tlakem soupeře, ale tentokrát vše ustála bez obdrženého gólu.
17:32
Lhota střílel, sice z úhlu, ale sakra nebezpečně.
16:32
Domácí se v posledních minutách osmělili a začali si vytvářet převahu, tu ale nedokázali využít, naopak Liberec se prosazuje. Po nahrávce Stránského se do horního rohu Kuhnovi brány trefuje Tomáš Dlesk.
16:31
15:25
Horák po nahrávce od Broma střílel těsně vedle.
14:25
Hezký protiútok hostů zakončoval Balatka, ale výborným zákrokem se vyznamenal Kuhn.
12:25
Nához Sládečka skončil až na pravé ruce Mücka.
11:05
Hosté se v podstatě bez problémů ubránili a už hrají v pěti.
10:07
Nagy střílí vysoko nad a rozehrávat tak budou opět hosté.
09:42
Domácí přesilovka je zatím nepřesná a pomalá...
09:05
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:11
Hosté jsou nyní aktivnějším týmem a domácí se ne a ne dostat do útočného pásma.
07:23
Balatka vyprášil pouze Horákův blok.
05:43
Nahrávka do rohu na Dleska, ten z jedničky sklepnul na Baudische, a ten se prosazuje střelou nad zadní nohu Kuhna.
05:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Tomáš Dlesk (0:1).
05:15
Po úvodní trochu zběsilé pasáži se hra nyní uklidnila a hra je se ve výrazně pomalejším tempu.
03:15
Sládeček střílel po protiútoku, Mück pozorný.
01:35
Dva bekhendy Balatky, první do bloku, druhý chytá Kuhn.
00:37
Brom po standartce střílí do boční síťky.
00:29
Ondráček se snažil o první střelecký pokus, ten ale skončil na bloku hostující obrany.
00:01
První buly Sládeček vs. Rozkovec úspěšně vyhrál domácí obránce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Petr Kološ, Jan Světlík, Lukáš Lhota, Patrik Rozkovec, Jakub Kárník
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: David Sládeček, Matěj Kostka, Šimon Leško, Luděk Ondráček, Adam Hemerka
00:00
Dobrý den, vítejte u textového online přenosu z druhého kola Livesport superligy, ve kterém se utká domácí Hummel Hattrick Brno a hostující FBC Liberec. Oba týmy vstupují do utkání s bilancí jedné prohry, když Hattrick podlehl v minulém kole Vítkovicím 3:5 a Liberec prohrál s FBC Ostrava 3:7, a tak bude zajímavé sledovat, kdo ukořistí první body v letošním ročníku.