1:4
3:3
- : -

TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FBK Rožnov p/R 4:9
29. Petr Káňa, 41. Jan Klecker, 49. Filip Karban, 54. Jakub Skýpala - 2. Josef Viktořík, 8. Josef Viktořík, 21. Josef Viktořík, 23. Josef Viktořík, 30. Patrik Pícha, 35. Josef Viktořík, 42. Patrik Hegar, 57. Patrik Hegar, 58. Patrik Pícha; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Eliáš ? - Vlastimil Camfrla ?, Jakub Jasný ?; po třetinách: 0:2, 1:4, 3:3;
60:00
57:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha, asistoval Ondřej Smékal (4:9).
56:45
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Josef Viktořík (4:8).
56:10
Vyloučen hráč Filip Karban družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
53:33
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
53:33
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jakub Skýpala, asistoval Adam Polách (4:7).
48:37
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Lukáš Böhm (3:7).
45:38
Vyloučen hráč Jan Ondryáš družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
41:34
40:08
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jan Klecker, asistoval Filip Karban (2:6).
40:00
40:00
39:43
Vyloučen hráč Lukáš Böhm družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:45
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
34:49
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (1:6).
34:49
Vyloučen hráč Martin Vašenda družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
34:26
32:54
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Jasný družstva 1. FBK Rožnov p/R
29:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Pícha, asistoval Pavel Barabáš (1:5).
28:02
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa, asistoval Radek Lacina (1:4).
22:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Richard Plandor (0:4).
20:32
20:00
20:00
18:03
Vyloučen hráč Miroslav Kasl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
07:29
01:18
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Žitník, Daniel Šichtař, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal, Daniel Slovák