2:1
1:0
- : -

IBK Hradec Králové B - FBK Jičín POHODA TEAM B 5:5
1. Eliška Buchalová, 6. Martina Luštincová, 16. Martina Luštincová, 21. Iva Čečotková, 45. Eliška Buchalová - 10. Jana Kořínková, 11. Karolína Exnarová, 11. Kateřina Rozsypalová, 13. Kateřina Rozsypalová, 16. Markéta Šudová; rozhodčí: Martin Trnka - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kateřina Koucká 14 - Tereza Chlumská 12; po třetinách: 2:4, 2:1, 1:0;
45:00
44:16
Je vyrovnáno!
44:01
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Pavla Soukupová (5:5).
43:38
Timeout IBK Hradec Králové B
41:23
Situace na hřišti se vyhrocuje. Hradecká brankářka již podruhé podržela svůj tým a zmařila Jičínu šance na zvýšení skóre.
41:22
Trestné střílení družstva FBK Jičín POHODA TEAM B neproměnil Kateřina Rozsypalová.
41:22
Vyloučen hráč Vlasta Tomečková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
39:43
To jsou nervy. Obrácená výhoda. Hradec na míčku, ale střela končí za mantinelem.
36:10
Jičín zkouší a kombinuje, ale Hradec již postavil před svojí brankou nedobytné hradby.
34:24
Obrovská šance pro první lajnu domácích. Bohužel nevyužitá. Zkoušíme dál!
30:34
Oba týmy naplno bojují o 3 body do tabulky. Střílí se z každé situace. Kanonáda na hřišti pokračuje.
30:00
30:00
Stav střel v druhé třetině 4:5.
30:00
29:20
V posledních minutách se ukazuje vysoké tempo zápasu. Hradec se drží vpředu a okupuje branku soupeřek.
26:43
Jičín to dnes rozhodně nemá lehké! Hradecké holky bojují jako pravé lvice!
25:43
Tempo zápasu nepolevuje. Holky se perou o každý míček. Je jen otázkou času, kdy uvidíme další gól.
23:46
Skvělý zákrok domácí brankařky! Hradec je pro tuto chvíli zachráněn.
23:45
Trestné střílení družstva FBK Jičín POHODA TEAM B neproměnil Michaela Dvořáková.
23:43
Trable před domácí brankou zajistily Jičínu trestné střílení. Nájezd pojede Míša Dvořáková.
22:55
Šance zatím vyrovnaně na obou stranách hřiště.
20:37
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Iva Čečotková, asistoval Emanuela Žďárská (4:5).
20:36
Nevadí! Výběh, oblouček a míček je v brance.
20:00
Hradec Králové jde do přesilovky. Drží se před brankou soupeře, ale nevyužívá. Jičín opět v plné sestavě.
17:55
Vyloučen hráč Šárka Chlumská družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za sekání.
16:43
A další gól! Na Pohodu proměňuje Jičín. Hradec postrádá nedůraz před vlastní brankou.
15:43
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Markéta Šudová, asistoval Kateřina Rozsypalová (3:5).
15:36
Hradec nastupuje do nové třetiny s čistou hlavou a rychle dohání Jičín 3:4.
15:35
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Martina Luštincová, asistoval Eliška Buchalová (3:4).
15:00
15:00
Střely po první třetině 5:9
15:00
14:51
První lajna pálí na kasu Jičína o sto šest, brankářka ale nepouští nic zadarmo.
13:20
Jičín prozatím úspěšnější.
12:59
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Kateřina Rozsypalová bez asistence (2:4).
12:56
Hradec se nenechává zastrašit a vrací hru opět a útočnou polovinu.
10:59
Proměněný samostatný nájezd Rozsypalové, Jičín se dostává do vedení.
10:57
10:07
Jičín začíná postupně vystrkovat růžky a ukazovat herní zkušenosti. Během chvíle srovnává na 2:2.
10:06
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Karolína Exnarová bez asistence (2:2).
09:09
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil Jana Kořínková, asistoval Karolína Exnarová (2:1).
05:54
Marťa Luštincová nenechává nic náhodě a přesnou střelou proměňuje protiútok. Posouvá tak svůj tým do vedení o 2 branky.
05:53
03:25
Pohoda Team ustál přesilovku a jsou opět v plném počtu.
01:25
Vyloučen hráč Karolína Exnarová družstva FBK Jičín POHODA TEAM B na 2 minuty za sekání.
00:21
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (1:0).
00:21
Jako první otevírá skóre domácí tým. Eliška Buchalová zajišťuje náskok 1:0.
00:15
Obě strany zahajují utkání ve vysokém tempu.
00:01
Poslední slova trenéra, pokřik a jdeme na to!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín POHODA TEAM B:
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Kateřina Koucká; hráči v poli: Markéta Součková, Pavla Soukupová, Anna Miholová, Eliška Buchalová, Martina Luštincová