1:1
- : -
Orel Orlice

Orel Orlice - Spartak Pelhřimov 6:3
3. Jan Skalický, 5. Petr Doleček, 8. Jan Skalický, 21. Jan Knězů, 36. František Majvald, 48. Daniel Baláš - 7. Dan Kalina, 29. Jan Knězů, 49. Kryštof Smejkal; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 1:5; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Roman Doleček 15 - Zdeněk Tvrdý 26; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Jana Kotena: soupeř byl efektivnější v zakončení. My jsme se velice těžko prosazovali do zakončení. Z naší strany malý důraz jak v obranné činnosti, tak i v koncovce. Soupeře jsme na hřišti ničím moc nepřekvapili. Děkuji soupeři za utkání a gratulujeme k postupu.
60:00
59:59
Máme tu konec. 6:3. Letohrad postupuje do třetího kola.
59:59
Střely ve třetí části 9:8.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Petra Adamce: Dobře odehrané utkání s dobrým blokováním střel. Mrzí nás zatím mizerné přesilovky, ale zapracujeme na tom. Děkujeme soupeři i divákům za utkání
59:35
Petr Doleček sám na brankáře, ale Tvrdý likviduje !!!
59:00
Poslední minuta základní hrací doby ...
58:34
Trocha emocí kvůli signalizovanému vyloučení, ale všechno dohodnuto ... pokračujeme 5 vs 5.
57:30
Se závěrem přesilové hry velká šance Majvalda (LET), ale mimo ...
57:14
Hraje se půli hostů ...
55:30
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:30
Únik Skalického (LET) likviduje brankář, následný tvrdý faul Vlacha (PEL) a další přesilovka Letohradských.
53:39
Utkání sleduje 19 velmi napnutých diváků ... děkujeme !!!
53:00
Sedm minut do konce normální hrací doby ...
52:24
Pelhřimov střílí o 106, ale jen do obránců Letohradu nebo mimo branku ...
51:01
Hosté nyní drží Letohrad v obranném pásmu ...
50:00
Švec (LET) dává branku. Ale s pomocí vysoké hole ... stále 6:3!
49:30
Domácí pod tlakem ...
48:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Kryštof Smejkal, asistoval Jan Knězů (6:3).
48:34
Přesilovkový ťukec hostů končí brankou Smejkala.
48:20
Fair play gesto hostů. Rozhodčí se chystali vylučovat na 5:3, ale přiznali, že šlo o míček. Počet hráčů zůstává neměnný!
47:32
Vyloučen hráč Tomáš Kulhánek družstva Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:32
Kulhánek (LET) nedovoleně blokuje hokejku hostů a Ti si vyzkouší první přesilovku.
47:09
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Daniel Baláš, asistoval Petr Doleček (6:2).
47:09
Trestný úder, Petr Doleček si dvakrát vyměnil míček s Dan Balášem a Tvrdý loví po šesté ..
47:02
Domácí kontrolují míček, dalo by se říci, že i utkání ...
46:40
I čtvrtá přesilovka bez využití ...
44:36
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
44:36
Jan Skalický prošel celé hřiště, byl faulován a domácí si zahrají další přesilovku ...
43:10
Švec vyslal Kubelku (LET), ale brankář Tvrdý zasáhl ...
41:59
Stejný problém má nyní Letohrad.
40:56
Hosté to ještě nevzdávají, ale nemohou se dostat ke střele ...
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině jsme viděli tři branky a třináct střel (10:3).
39:40
Hosté dohrávají na míčku, ale daleko od branky Letohradu.
38:00
Domácí nyní neúnavní. Buší do hostů, jako manžel na manželku, když se vrací z hospody.
35:48
Branku družstva Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (5:2).
35:48
František Majvald doráží střelu Jana Skalického a rázem je to o tři kusy ...
35:30
Velká šance Švece (LET), ale brankář Tvrdý má ruce všude ...
35:12
Diváci, kteří si i v této kruté době našli cestu do haly, jsou napnutí jako kšandy!
34:15
Oba týmy v pěti ...
33:08
Pelhřimov (Vlach) v oslabení do protiúkoku, ale golman Doleček úprk likvidiuje.
31:58
Vyloučen hráč Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra rukou.
31:58
Tomáš Kocián (PEL) zachránil šanci domácích rukou a Letohrad si zahraje třetí přesilovku.
31:50
Střela Bárty (LET) nad ...
30:20
Smejkal (PEL) prokloužil celé hřiště, ale šance skončila vysokou holí.
28:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Tomáš Kocián (4:2).
28:31
Pelhřimovský Jan Knězů zasouvá i do druhé branky ... 4:2.
27:46
Pelhřimov znovu kontroluje míček.
26:58
Střelu Jana Skalického krotí golman Tvrdý hrudí.
26:01
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
26:01
Další přesilovka domácích. Nejprve hostující Ladislav Běhounek nevyužil velkou šanci, poté si pomohl faulem.
25:24
Letohradský Kubelka vybojoval míček a Marek Švec svoji pumelici otřel o tyč.
24:50
Žlutomodří stále na míčku ...
22:59
Hosté na míčku v útočném pásmu. Letohrad nedovoluje žádnou střelu.
20:55
Vlastní branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů (4:1).
20:55
Nahrávku Martina Nováka zpoza branky si sráží do vlastní svatyně Jan Knězů (PEL).
20:20
Druhou třetinu načínají útokem hosté.
20:00
20:00
19:59
První třetina je minulostí. Stav 3:1. Střely 13:8.
19:52
Pelhřimov dohrává s míčkem na svých holích ...
19:20
Po přesilovce ... v pěti na obou stranách!
18:28
Obrovský tlak Letohradu, ale Tvrdý napětkrát úspěšný.
18:00
Letohrad toho v přesilovce zatím moc nevymyslel, Pelhřimov kontroluje míček, a dokonce si vytvořil velkou šanci, ale střela šla mimo.
17:15
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:15
Pelhřimovský Žák byl nyní pokárán. Za vražení na hrazení dostal dvouminutovou poznámku!
15:20
Brankář Tvrdý vyslal Vlacha (PEL), ale Doleček opět exceluje ...
14:26
Domácí brankář se několikrát pěkně zapotil ...
12:44
Kocián střílí ze strany, ale míjí branku ...
10:43
Máme to nahoru dolu, ale něco tomu chybí ... střely!
08:41
Další velká šance Pelhřimova, ale stále 3:1.
08:20
Utkání dostává obrátky. Nejprve šel sám Hendrych (PEL), poté Petr Doleček (LET). Vždy se vyznamenal brankář.
07:24
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (3:1).
07:24
Opět v hlavní roli domácí Jan Skalický. Jeho průnik a následnou přízemní střelou zastavuje až síť ...
06:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Dan Kalina, asistoval Václav Fučík (2:1).
06:55
Dan Kalina přesnou střelou snižuje.
06:40
Velká šance Hendrycha (PEL), ale brankář bezchybný.
05:57
Pelhřimov kombinuje za brankou Letohradských ...
04:50
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Maxim Kubelka (2:0).
04:50
Petr Doleček (LET) z dorážky nedává šanci Tvrdému ... 2:0.
03:55
První šancí hostí, ale Doleček na místě.
02:57
Branku družstva Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Jiří Skalický (1:0).
02:57
Jan Skalický (LET) prošel středem hřiště a jeho táhlá střela končí za zády brankáře.
01:29
Letohradský Doleček běžel ze strany sám, ale technická střela končí na vrchu branky.
01:15
První střela zápasu, připsal si ji Letohrad, ale brankář hostí na místě.
00:32
Na míčku hosté ...
00:01
Utkání začalo ...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích Orel Orlice:
00:00
Dobré odpoledne, Vážení příznivci kvalitního florbalu! Vítejte u zápasu 2. kola Poháru Českého florbalu mezi týmy FBC Letohrad a Spartak Pelhřimov.
00:00
Utkání je reprízou loňského druhého kola, kdy se z vítězství a následného postupu radoval domácí celek Zápas tenkrát dospěl až do nájezdů (7:6pn).
00:00
Hostující celek, účastník Národní ligy – východ (loni 8. místo po ZČ), do druhého kola proklouznul ze skupiny M. V ní se utkal s mužstvy Litomyšle (4:4), HAGA Pardubice (6:1), FBK Piráti Sokol Chrudim (7:2), FTC Vysoké Mýto (3:8) a postoupil ze třetího místa.
00:00
Domácí tým do druhého kola postoupil z druhého místa skupiny L, když zdolal FBC Pitbulls Kolín 10:6, ASK Bystřice n/P 11:2, remizoval s FBŠ Všestary 4:4 a těsně prohrál s SK Jihlava 2:3.