8:1
5:4
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice B 15:6
2. Hynek Mošna, 10. Filip Štědrý, 21. Hynek Mošna, 23. Pavel Šimeček, 27. Pavel Šimeček, 27. Jakub Mikolášek, 33. Filip Blažek, 35. Filip Blažek, 35. Ondřej Baroch, 39. Pavel Šimeček, 43. Jan Žák, 48. Filip Štědrý, 52. Ondřej Baroch, 58. Pavel Šimeček, 60. David Pilík - 17. Jindřich Hrdý, 24. Jakub Vojáček, 46. Václav Strouhal, 49. Václav Strouhal, 55. Marek Fučík, 60. Lukáš Svintek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Václav John; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jiří Cisler 11 - Vojtěch Kačer 41; po třetinách: 2:1, 8:1, 5:4;
60:00
Střely na branku: domácí - 16, hosté -8
60:00
Komentář Marka Fučíka: S pěti debutanty sympatický výkon a vstup do sezóny. Plzeň nám ve druhé třetině ujela o parník a o zápase bylo rozhodnuto. Díky týmu za nasazení, určitě máme na čem stavět. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí při boji o postup.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): V první třetině to byly dostihy se vším všudy. Zbytek zápasu se pořád hrálo rychle, nahoru dolů, ale už to mělo nějaký řád. Díky soupeři za sympatický výkon a aktivní pojetí hry!
60:00
59:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Jindřich Hrdý (15:6).
59:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Tomáš Váňa (15:5).
58:24
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
57:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (14:5).
54:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Martin Vacek (13:5).
51:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jáchym Kellar (13:4).
48:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Strouhal, asistoval David Řehoř (12:4).
47:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (12:3).
46:31
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
45:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Strouhal bez asistence (11:3).
45:00
Tentokrát Strouhal na Cislera vyzrál. Proběhl mezi obránci , objel domácího gólmana a zakončoval do odkryté branky.
42:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Tomáš Váňa (11:2).
35:19
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
34:46
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
34:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (9:2).
34:46
Do Budějovické branky teď létá jeden gól za druhým.
34:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jakub Mikolášek (8:2).
32:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Konrady (7:2).
32:17
Domácí teď moc nepouštějí jihočechy do hry.
26:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (6:2).
26:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Tomáš Váňa (5:2).
26:47
Šimeček poslala míček k tyčcce pod přesouvajícím se Kačerem.
23:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Šimon Perek (4:2).
23:09
Ani ne půl minuta přesilové hry stačila hostujícímu Vojáčkovi na to, aby se golově prosadil.
22:41
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:41
Budějovice si zahrají první přesilovou hru zápasu.
22:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (4:1).
22:00
Po Mošnovi se podařilo míček procpat do branky Budějovic i Šimečkovi.
20:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna bez asistence (3:1).
20:53
Vstup do druhé třetiny se lépe povedl domácím.
20:00
20:00
střely na branku: domácí - 19, hosté - 5
20:00
16:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jindřich Hrdý bez asistence (2:1).
16:07
Hrdému se z úhlu podařilo přehodit míček přes vytaženého Cislera.
14:54
Fučík míří nad břevno plzeňské branky.
13:47
Míček jen tak tak neskončil v brance domácích.
11:52
Strouhal se dostal sám před Cislera, ten ale ukryl míček pod nohou.
09:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval David Pilík (2:0).
09:26
Rychle využitá přesilová hra Plzně. Pilík zaměstnal svou střelou jihočeského golmana, ten jen vyráží před sebe. Štědrého střela už hladce prošla do odkryté branky.
09:12
Vyloučen hráč Jan Gucko družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:38
Řehoř jen těsně míjí slavistickou branku.
06:38
Bíca z trestné lavice je zpět na hřišti.
04:38
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
02:23
Další velká šance Plzně, Váně našel Šimečka, Kačer v bráně Budějovic má ale dobrý postřeh a vyráží míček do rohu. Chvíli poté i zazvonila tyčka hostující branky, skore zatím zůstává beze změny.
01:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Konrady (1:0).
01:17
Faulovaný Konrady ve výhodě našel Mošnu a ten se trefuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Marek Fučík, Jan Gucko, Martin Vacek, Jakub Vojáček, Šimon Perek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Štědrý, David Pilík, Jan Žák, Pavel Šimeček, Tomáš Váňa