1:1
2:1
- : -

FBC Intevo Třinec - Florbal Torpedo Havířov 4:2
11. Lucie Mišúnová, 32. Lucie Mišúnová, 41. Petra Bieleszová, 44. Zuzana Wojnarová - 36. Klára Kuřítková, 57. Karolína Šablaturová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 26 - Martina Schoupalová 27; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:1;
60:01
Komentář trenéra domácího týmu Martina Czeczotky: Holky dneska podaly výborný výkon, až na proměňovaní šancí. Havířov perfektně držela jejich golmanka. Díky soupeři za zápas.
60:01
Komentář trenéra hostujícího týmu Dennise Martinka: Z naší strany povedený zápas, který rozhodly naše chyby v obraně, 2 náhodné goly soupeře a neproměňování šancí z naší strany. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na další.
60:00
59:59
Střely domácích: 8 Střely hostujících: 7
58:54
Timeout Florbal Torpedo Havířov
56:56
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Alexandra Hegingerová (4:2).
56:20
Třinec stříli a trefuje helmu golmanky.
52:06
Oba týmy si vytvářejí šance ale bez gólů.
49:40
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:37
Vyloučen hráč Michaela Schindlerová družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
46:20
Mišúnová sama před brankou ale trefuje vedle.
43:45
Třinec si vytváří lepší šance na gól než Havířov.
43:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Karolína Franková (4:1).
40:54
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Adéla Šibrová (3:1).
40:54
Dobrá nahrávka Šibrové na střed Bieleszová zametá do brány.
39:20
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
37:11
Bieleszová netrefuje prazdnou bránu.
35:45
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Klára Kuřítková bez asistence (2:1).
31:45
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Klára Hrobařová (2:0).
31:45
Hrobařová krásnou přihrávkou od pravého mantinelu tzv. 20 nad zem nachází před bránou Mišúnovou, která uklízí do odkryté brány.
29:45
Hra se přelívá na obě strany.
27:34
Po přesilovce se hráčka hostů vydala do úniku, ale neohrozila třineckou bránu.
25:33
Vyloučen hráč Michaela Schindlerová družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
23:45
Mišúnová ohrozila branku Havířova, ale bez gólů.
12:38
Szwanczarová dvěma zákroky likviduje šance hostů.
10:25
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (1:0).
10:20
Mišúnová po sólové akci, kdy ji balónek utekl těsně před golmankou, míček doplácla.
06:45
Vidíme sérii malých přestupků na obou stranách, ale rozhodčí to nechávají bez povšimnutí.
04:34
Schoupalová chytá střelu Wojnarové.
04:00
Wojnarová nenapadnou střelou ohrozila bránu Haviřova.
03:15
Martynková netrefuje prázdnou bránu.
01:34
Třinec zatlačil Havířov v obranném pásmu bez žádné šance.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým FBC Intevo Třinec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Hana Brůžková, Kateřina Szotkowská, Vendula Šimonová, Alexandra Hegingerová, Karolína Šablaturová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Adéla Šibrová, Sabina Zoubková, Anna Szücsová, Klára Hrobařová, Lucie Mišúnová