1:0
1:5
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice 3:9
16. Ondřej Vondra, 21. Ondřej Vondra, 58. Filip Pírka - 5. David Camrda, 14. Adam Severin, 17. Jan Morávek, 18. Matyáš Kouba, 45. Jan Poncar, 46. Jiří Dědič, 50. Ondřej Veselý, 52. Adam Severin, 58. Jan Poncar; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Lukáš Teska; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch 37 - Kryštof Ernst 32; po třetinách: 1:4, 1:0, 1:5;
60:00
59:59
Komentář hostů J. Kratochvíla: Trochu kostrbatý rozjezd do sezony. Jsme rádi za výhru, v neděli se těšíme na odvetu.
59:59
Komentář domácích O. Maxy: První zápas byl o sbírání zkušeností. Do poloviny zápasu jsme se soupeřem drželi krok. V poslední třetině jsme již fyzicky nestačil.
57:42
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Filip Pírka, asistoval Matěj Grimbosch (3:9).
57:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Poncar, asistoval Karel Uhlíř (2:9).
53:47
Utkání sleduje 58 diváků.
51:22
Timeout SK Meťák České Budějovice
51:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Matyáš Kouba (2:8).
49:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Matyáš Kouba (2:7).
45:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Ondřej Veselý (2:6).
45:46
Vyloučen hráč Jindřich Zettner družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:50
Stav utkání na střely je 29:32.
44:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Poncar, asistoval David Camrda (2:5).
40:00
40:00
29:39
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
22:23
Stav utkání na střely je 14:15.
21:59
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:16
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Vondra z trestného střílení (2:4).
20:16
Trestné střílení proměnil hráč s číslem 69 Ondřej Vondra z týmu domácích.
20:00
20:00
17:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Jiří Dědič (1:4).
16:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek, asistoval Daniel Chvosta (1:3).
15:45
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Vondra, asistoval Jáchym Peprný (1:2).
13:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Daniel Chvosta (0:2).
04:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Lukáš Tinavský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Matyáš Kouba, Vojtěch Míchal, Lukáš Tinavský, Jiří Dědič, Ondřej Veselý
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Matěj Grimbosch; hráči v poli: Ondřej Vondra, Lukáš Čipera, Jakub Jiráček, Martin Kořenský, Jáchym Peprný