3:1
1:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - SK Meťák České Budějovice 5:3
19. Jan Morávek, 31. Adam Severin, 33. Adam Severin, 37. Matyáš Kouba, 44. Adam Severin - 4. Jakub Jiráček, 9. Jakub Jiráček, 24. Ondřej Vondra; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Hanousek 16 - Matěj Grimbosch 37; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:0;
60:00
59:59
střely domací: 12, střely hostí: 6
59:59
Komentář trenéra družstva hostí: Nepovedená přesilovka ve druhé třetině, nás vyvedla z dobře rozehraného zápasu a následní třetí a čtvrtý inkasovaný gol. Do hry jsme se dostali až ve třetí třetině.
59:59
Komentář trenéra domácí: Utrápené vítězství. Spálili jsme šancí tak na tři zápasy. Děkujeme soupeři za dvojzápas.
58:48
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:23
Timeout SK Meťák České Budějovice
55:26
Vyloučen hráč Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
49:32
Vyloučen hráč Ondřej Marischka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
43:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin bez asistence (5:3).
40:00
40:00
39:59
Střely domácí 16, střely hostí: 6
36:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Jiří Dědič (4:3).
32:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Jan Morávek (3:3).
30:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin, asistoval Daniel Chvosta (2:3).
25:56
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:39
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Vondra z trestného střílení (1:3).
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 14, střely hostí: 7
18:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Morávek, asistoval Tomáš Brzobohatý (1:2).
13:55
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:42
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Jiráček, asistoval Lukáš Čipera (0:2).
04:08
Vyloučen hráč Jáchym Peprný družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
03:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Matěj Grimbosch; hráči v poli: Jan Tomaško, Jindřich Zettner, Ondřej Marischka, Martin Eliáš, Matěj Hladík
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Lukáš Tinavský, Jiří Dědič, Ondřej Veselý, Matyáš Kouba, Vojtěch Míchal