1:2
1:2
0:0

1. FBK Rožnov p/R - TJ Slovan Havířov 7:6pn
1. Daniel Šichtař, 5. Pavel Barabáš, 15. Josef Viktořík, 20. Josef Viktořík, 24. Ondřej Smékal, 41. Josef Viktořík, N Richard Plandor - 11. Petr Řezáč, 14. Matěj Erbs, 30. Matěj Erbs, 40. František Kyc, 46. Matěj Erbs, 54. Jan Daubner; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Marek Obšivač 24 - Jan Říman 22; po třetinách: 4:2, 1:2, 1:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Lukáš Hrubý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Richard Plandor a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Michal Kozelský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Josef Viktořík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Matěj Erbs a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Patrik Hegar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč František Kyc a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Pavel Barabáš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Petr Řezáč , ale gól nevstřelil.
70:01
Utkání zhodnotil trenér hostů, Václav Komačka: "Dnes jsme byli dvě třetiny horší, parametre měli pouze poslední třetina. V prodlouženi jsme měli velký tlak, tam jsme měli rozhodnout. Nájezdy jsou již loterie.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Máme tady samostatné nájezdy kde golmani i hráči ukáži co v nich je
70:00
V prodloužení byli aktivnější hosté v poměru 2:4 a celkově na střely domácí lehce předčili 28:30.
70:00
70:02
Za domácí tým se vyjádřil kapitán, Pavel Barabáš: "Kluci k zápasu přistoupili odpovědně a poctivě. Ještě si musíme vyhodnotit jak moc jsme byli dobří nebo jestli to bylo tím, že nás soupeř podcenil a nechal hrát. Každopádně musíme kluky za výkon pochválit, ale zároveň musíme zůstat na zemi. Děkuji soupeři za dobré, tvrdé a férové utkání. A naším fanouškům za podporu."
60:00
Ve třetí třetině byli střelecky úspěšní hosté v poměru 7 ku 11.
53:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Daubner, asistoval Matěj Erbs (6:6).
47:26
Vyloučen hráč Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
46:14
Havířov rozehrává z rohu
45:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Erbs, asistoval František Kyc (6:5).
43:24
Smékal doslova letí pro míček
42:23
míček od Barabáše po mantinelu až na Burýška
40:56
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (6:4).
40:56
Viktořík vstřelil hatrick
40:00
40:00
Druhá část vyzněla střelecky smírně, 8:8.
40:00
39:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Matěj Erbs (5:4).
29:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Erbs z trestného střílení (5:3).
23:26
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Daniel Šichtař (5:2).
20:00
20:00
V první části domácí přestříleli hosty v poměru 11:7.
20:00
19:56
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Pícha (4:2).