1:0
0:4
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK BIVOJKY LITVÍNOV 2:6
19. Alžběta Kopřivová, 32. Jana Vostrá - 18. Laura Vytrhlíková, 20. Nela Havlínová, 42. Veronika Kundertová, 43. Karolína Slavíková, 45. Karolína Slavíková, 50. Lenka Svobodová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Ondřej Horažďovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Anna Urbanová 17 - Sandra Rampasová 20; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostů (Vadim Všetula): Nádhera s tak silným soupeřem. Po první třetině nás od vyššího skóre ubrala domácí skvělá golmanka. Ve druhém dějství jsme byli svědky národopisné soutěže O zbojnickou valašku, takže to byla slušná sekaná. I Polreich by měl z ní radost. Třetí třetina super přesilovka....a výhra. Díky týmu a naší golmance. Po tolika letech v bráně a famózní. Míru zdar a covidu ne.
60:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): V dnešním zápase se projevila těžká přetrénovanost. Budeme muset ubrat tréninkové dávky. Soupeřkám gratuluji k zasloužené výhře a děkuji jim za fér utkání. Na shledanou v lepším století.
60:00
59:59
Střely v poslední třetině - 8:9
53:20
Slavie má nyní více ze hry, zatím se jí ale nedaří vstřelit branku, která by ji dostala zpátky do zápasu.
49:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Karolína Slavíková (2:6).
45:28
Vyloučen hráč Lucie Černochová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
44:05
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Nela Havlínová (2:5).
43:02
Vyloučen hráč Karolína Raslová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
42:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková bez asistence (2:4).
41:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová bez asistence (2:3).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 10:4
40:00
31:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jana Vostrá bez asistence (2:2).
30:00
Zatím sledujeme vyrovnaný zápas , obě družstva předvádějí bojovný výkon .
20:00
20:00
Střely - 4:10
20:00
19:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová z trestného střílení (1:2).
18:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Jitka Jedličková (1:1).
17:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýna Střihavková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Ondřej Horažďovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Sandra Rampasová; hráči v poli: Klára Svobodová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková, Nela Havlínová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Michaela Mašková, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová, Eliška Mrázová