1:3
- : -
TJ Turnov

Floorball Club FALCON - TJ Turnov 5:7
19. David Janáček, 28. Vojtěch Řádek, 35. David Janáček, 37. Matěj Dalibor, 58. Jakub Škrdla - 10. Jan Bobek, 27. Richard Šelbický, 33. Štěpán Pohl, 39. Vojtěch Palatínus, 41. Antonín Palatínus, 47. Tomáš Vitásek, 48. Antonín Palatínus; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Filip Jirman ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Floorball Club FALCON Vojtěch Šícha - Vyrovnaný zápas na obě strany, škoda našich přesilových her. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí TJ Turnov Antonína Palatínuse: Skvělý zápas pro naše mladé družstvo, kde jsme spálili obrovské množství šancí a dlouhou dobu tak drželi vyrovnaný stav. Těší mě, že jsme vydrželi hrát pořád stejně a nakonec si došli pro zasloužené vítězství. Děkujeme soupeři za dobrý test, který nám ukázal na čem dál pracovat.
57:51
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Petr Nejedlý (5:7).
47:39
Timeout Floorball Club FALCON
47:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (4:7).
46:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (4:6).
45:59
Vyloučen hráč Jonáš Mellan družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
41:37
Vyloučen hráč Lukáš Hlavnička družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
40:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Vojtěch Palatínus (4:5).
40:00
40:00
38:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (4:4).
36:37
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Matěj Dalibor bez asistence (4:3).
34:39
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Jakub Ších (3:3).
32:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Pohl, asistoval Filip Dědek (2:3).
27:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (2:2).
26:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Richard Šelbický, asistoval Antonín Palatínus (1:2).
21:45
Vyloučen hráč Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Martin Tůna (1:1).
16:00
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za držení.