3:3
2:1
1:0

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 6:5p
19. Eliška Mrázová, 25. Michaela Urbanová, 30. Anna Alexandra Suková, 40. Anna Alexandra Suková, 44. Eliška Mrázová, 47. Andrea Košťálová - 5. Lenka Čiháková, 21. Tereza Suková, 27. Tereza Suková, 30. Denisa Ulčová, 43. Lenka Čiháková; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 18 - Květa Hronová 35; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:1, 1:0;
55:00
Střely: Chomutov - 1, Slavia - 3
55:00
Komentář trenéra hostí (Miroslav Moro) : Moje hráčky nechaly na hřišti úplně všechno. Zasloužily si vyhrát.
55:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček) : Výkon a nasazení družstva byl lepší, než v lize, což považuji za pozitivní. Rovněž bojovnost , díky které jsme dokázali zápas otočit se cení. Nicméně jsme soupeřkám nabídli většinu branek na podnosu - vzadu nás sráží individuální chyby, vepředu potom nízká produktivita - šancí bylo rozhodně více než na 6 gólů.
55:00
Komentář trenéra domácích 2/2: Děkuji za zápas a přeji dobrou cestu domů. My se budeme opět po roce chystat na Chodov, pokud nám to plukovník nezatrhne... .
46:39
46:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Ivana Drugdová (6:5).
46:39
Přečíslení vyřešily domácí na výbornou a vítězí!
45:00
45:00
Střely: Chomutov - 6, Slavia - 12
45:00
43:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Mrázová, asistoval Jana Vostrá (5:5).
43:35
V 6 dokázaly Slávistky proměnit hned první šanci!
43:32
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
42:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Simona Chodurová (4:5).
42:53
Chomutov využívá přesilovku
42:03
Vyloučen hráč Michaela Mašková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
41:37
Timeout Florbal Chomutov
39:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Eliška Mrázová (4:4).
39:11
Po kuriózní nahrávce dokázala Suková vyrovnat a 6 minut před koncem je stav utkání 4:4
30:20
Ze začátku třetí třetiny dvě velké šance Chomutova. Valečková je ale neomylně chytá
30:00
30:00
Střely: Chomutov - 11, Slavia - 20
30:00
29:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Sára Bobková (3:4).
29:39
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat!
29:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Denisa Ulčová, asistoval Barbora Suková (2:4).
29:26
Krátce před koncem druhé části se povedlo Chomutovu navýšit vedení
26:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Viktorie Schoberová (2:3).
26:41
Mela před domácí brankou poslala hosty do vedení
24:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Urbanová, asistoval Eliška Mrázová (2:2).
24:53
Rychlostí světla se míček vyslaný Urbanovou dostal až do chomutovské branky!
23:34
Vyloučen hráč Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:47
Zákrok Valečkové teď slávistky opravdu podržel!
20:06
20:06
Chybu v rozehrávce dokázali hostí potrestat a opět vedou
19:42
Zazvonila tyč chomutovské branky
18:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Mrázová, asistoval Kateřina Mašková (1:1).
05:59
Zatím se většina hry odehrává na polovině Chomutova, kde se Slávistky snaží skórovat
04:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Eliška Šidlochová (0:1).
04:34
Nešťastně odraženým míčkem navyšují hosté skóre
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Květa Hronová; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Eliška Šidlochová, Lenka Čiháková, Tereza Suková, Viktorie Schoberová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Michaela Urbanová, Anna Alexandra Suková, Michaela Mašková, Andrea Košťálová, Lenka Přerostová