1:1
2:3
- : -

Panthers Praha B - Floorball Club FALCON 5:6
9. Vojtěch Zdrubecký, 10. Vojtěch Marek, 28. David Förster, 35. Vojtěch Zdrubecký, 45. Vojtěch Zdrubecký - 4. Matyáš Bočan, 10. Jakub Veselý, 26. Matyáš Bočan, 38. Adam Stehlík, 41. Jakub Hrubeš, 44. Matyáš Bočan; rozhodčí: Tomáš Tóth - Martin Preclík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexandre Bouazra ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:3;
45:00
44:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval David Pech (5:6).
44:42
Vyloučen hráč David Zelinka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
44:42
Vyloučen hráč Šimon Štěpan družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
43:21
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Matyáš Bočan, asistoval Jakub Veselý (4:6).
40:59
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hrubeš, asistoval Jakub Hejzlar (4:5).
37:11
Timeout Panthers Praha B
37:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Adam Stehlík, asistoval Šimon Štěpan (4:4).
34:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Zdrubecký, asistoval David Förster (4:3).
30:00
30:00
27:22
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Förster, asistoval Jonáš Molčík (3:3).
25:01
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Matyáš Bočan bez asistence (2:3).
21:27
Vyloučen hráč Vojtěch Marek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Marek, asistoval Jakub Petr (2:2).
09:09
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Veselý, asistoval Vojtěch Horák (1:2).
08:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Zdrubecký bez asistence (1:1).
03:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON: brankář: Matěj Soufflet; hráči v poli: Šimon Štěpan, Jakub Hejzlar, Kryštof Pospíšil, Adam Stehlík, Filip Ouředníček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Alexandre Bouazra; hráči v poli: Matyáš Kandravý, Vojtěch Marek, Jakub Petr, David Zelinka, Matěj Jurníček