1:1
4:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Kunratice 8:1
14. Jakub Matula, 15. Tomáš Foret, 20. Rostislav Riger, 31. Václav Černoch, 43. Jakub Matula, 45. Jakub Matula, 54. Václav Černoch, 56. Jakub Matula - 33. Richard Marek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Daniel Chrást 35 - Martin Petr 16; po třetinách: 3:0, 1:1, 4:0;
57:43
Hosté se snaží a bojují. Domácí s tím však nemají větší problém.
57:03
Ojojoj. Frajeřina hráče hostí (moc se omlouvám ale nestihl jsem si všimnout. kterého) teď zvedla ze sedadel i fans domácích.
55:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Pollak (8:1).
55:38
Neskutečný. Matula chytl slinu a přidává další zářez.
55:02
Černochův útok na hattrick, golman hostí si alespoň částečně spravil chuť.
53:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Jakub Matula (7:1).
53:42
Matulovi jeho snaha ještě nevyšla, Černochovi obtočení brány už ano.
50:32
Chrást přímo libově. Stejně by se dala hodnotit i akce hostí.
49:05
Kdyby to dnes Černochovi lepilo jak mu to nelepí, dal teď tak pátý gól.
46:18
Vyloučen hráč Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:18
Dvořák si zařádil a teď si odpočine.
44:50
Pro Start tohle musí být opravdu kruté, protože opravdu nehrají špatně.
44:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Václav Černoch (6:1).
44:47
Být to fotbal, je to ofsajd jako kráva, ale víte co, nejsme. Matula tváří v tvář golmanovi jednoruč zakončuje a zapisuje hattrick!!! To je plejer!!!
42:57
42:57
Černoch i přes faul ve vápně nepadal a našel Matulu, který nekompromisně zavěsil.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 4:16
40:00
39:40
Dvě obří šance Gulls. Ani z jedné nezapršelo, stejně jako z přesilovky hostí.
37:45
Vyloučen hráč Lukáš Vrtěl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
35:18
Bouška sice sprinterský souboj prohrál, ale zahrál čistý balón.
32:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Richard Marek, asistoval Filip Kříž (4:1).
32:12
Silou vůle, ale i to se počítá.
30:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Daniel Chrást (4:0).
30:42
Dlouhý Chrástův výhoz a Černoch s notnou dávkou štěstí nastavuje rozdíl na numero 4.
30:12
Vyloučen hráč Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:52
Závar před bránou dojácích jak černá díra.
29:08
Obrovská příležitost Startu, kterou ke dnu poslala až Chrástova noha.
27:45
Bouška je žhář, jinak se to napsat nedá. vyřešil to sice dobře, ale dva metry před zařízením netrefit o metr? Ehm.
24:14
Hala nyní oplakává Kryštofa Indrucha, který v bolestech skáče ze hřiště.
23:41
Vrtěl teď z ničeho vymyslel hostům šanci jak vrata. Stav se ale nemění.
21:24
To se dávááá!!! Vrtělovi sice přihrávka přišla tak, že Dvořákovi T sjela střela, ale i tak...prázdná brána.
20:28
Čáry máry Kuba Matula. Skákavý balonek mezi třemi prostě trefím na počkání.
20:00
20:00
Asi se sluší říct, že vedení domácích 3:0 je hezu, ale že by úplně na tuty odpovídalo průběhu, to spíš ne.
20:00
Střely v první třetině: 11:9
20:00
19:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Rostislav Riger, asistoval Lukáš Vrtěl (3:0).
19:41
Vrtělův dlouhý pas vyrazil golman hostí pouze na hokejku Rigera a ten posílá domácí do tříbrankového trháku.
19:23
Nebezpečný brejk hostí pouze vedle.
17:42
Ulmanova odkopu někde u hlavy si prostě rozhodčí všimnout museli.
17:09
Žůrkova raketa těsně vedle.
14:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Rostislav Riger (2:0).
14:27
Ťukec, že si z toho i ozvučení haly sedlo na zadek.
13:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Adam Bouška (1:0).
13:55
"Jsem moc v úhlu, jsem moc v úhlu, ale stejně ti to dám po víko!" Kuba Matula dává první gól za Gullivery!!!
11:09
Suchomel s Ulmanem 2 na 1. Největší šanci dosavadního dění však golman hostí chytá.
10:01
Zatím to je jak na tenise. Zleva doprava.
07:30
Riger teď na nic nečekal a překvapil všechny v hale. Po jeho přiťuknutí Dvořák vedle.
06:57
Bouška hasí, co zapálil. Odpuštěno.
06:28
Černoch ze strany sám sebe dotlačil k tomu, že šla střela do bloku. Třeba příště.
05:36
Já jsem Tomáš Foret a vezmu vám míček. Děkuji.
04:49
Prvních pět minut jasně pro hosty. Pollak teď zblokoval tutovku.
03:55
Těžká šichta pro Chrásta, který musel řešit velký závar před svojí bránou. Stav se nemění.
02:45
Sekaná Patrika Pollaka - 25 korun.
02:01
První opravdu zajímavou záležitostí budiž finta Suchomela, který hraje během pěti hodin druhé utkání.
00:01
Přátelé hezký podvečer z VUT, kde dnes Gulliveři vítají pražský Start.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Martin Brhlík, Patrik Chládek, Ivan Pergler, Vojtěch Doleček, Sebastian Maxa
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Patrik Pollak, Michal Šmíd, Adam Bouška, Václav Černoch, Jakub Matula