2:1
5:0
- : -

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 9:3
8. Jiří Kratina, 20. Filip Forman, 23. Matyáš Krebner, 40. Matěj Pěnička, 41. Patrik Šebek, 46. Matyáš Krebner, 51. Matěj Pěnička, 56. Viktor Kopecký, 58. Jakub Buršík - 4. Matěj Boček, 14. Jakub Renčín, 25. Radek Hanák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Ondřej Matiášek 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 5:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: Bohemians - 9, Black Angels - 12
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Pajera: Pro nás určitě zajímavý zápas. Bohužel se nám během prvních dvou třetin moc nedařilo zakončení, takže když se to sečetlo se zbytečnými góly do šatny a neproměněným nájezdem, tak jsme bohužel do třetí třetiny prohrávali místo toho, abychom vedli. Pak už se hodně riskovalo a je z toho toto skóre. Díky soupeři za hodně kvalitní start letošní soutěže a díky divákům, kteří nás přišli podpořit.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky 1. část: První třetina byla celkově ospalejší. Nepovedlo se nám dostat Blacky pod tlak, a proto se diváci nemohli moc bavit. Od 2. třetiny jsme byli aktivnější, vytáhli jsme pressing a celkově jsme utkání rozběhali. V této části utkání měli Blaci hodně brejkových situací, které dokázali vyřešit. Nakonec se F1 trochu rozjela a ve 3. třetině odskočila soupeři na přijatelný rozdíl.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky 2. část: Určitě musíme pochválit brankáře, který nás celý zápas držel a inkasovat jenom 3 góly je pro nás v prvním zápase velice pozitivní. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
57:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík bez asistence (9:3).
57:08
Ani hra 4 na 2 ve prospěch Black Angels nekončí proměněným gólem.
55:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Buršík (8:3).
55:48
Hosté zkoušejí hru bez brankáře. To se jim ale nevyplácí a padá gól.
54:02
2 minuty! To je doba, kterou se většinou drželi na míčku Black Angels.
52:36
Hra se odehrává převážně na polovině domácích, kde jsme mohli vidět také několik nebezpečných situací pro Bohemians
50:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (7:3).
50:39
Bohemians již obhajují pozici favorita zápasu a odskakují o 4 góly
48:20
Zdá se, že Bohemians mění taktiku a snaží se střílet z každé pozice místo kombinací.
47:04
Když Filip Forman nasadí tempo, je těžké ho jen tak dohnat. Proto opět sprint z obranného pásma končí střelou, ale pouze do Matiáška.
46:53
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jan Hněvkovský.
46:30
Hra se zrychluje. Je vidět, že hosté si nechtějí nechat utéct mezi prsty svůj první superligový a zároveň televizní zápas.
45:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jan Malič (6:3).
44:38
Nyní jsme viděli fair-play gesto od Baumana, který se i přes nepříznivý vývoj pro Black Angels přiznal, že tečoval míček, který končí v outu
44:18
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
44:18
Boj o míček, který měl Matiášek pod kontrolu, končí faulem na Cabejška, kterého poslal k zemi Boček M.
42:44
Boček udělal chybu, za kterou ho málem potrestal Krebner, když útočil sám na bránu. Klička do backhandu končí za bránu
41:04
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Kryštof Krbec (5:3).
39:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (4:3).
39:30
Zřejmě vidíme poslední střídání na straně Bohemians, které končí úspěšně!
37:55
Ze souboje o míček v podání Zezulky a Bočka J. vychází úspěšněji hostující hráč
36:34
Neklan nyní úplně sám před Michajlovičem! Špatně ale zpracoval přihrávku od Hněvkovského a nic zásadního se tedy neděje
35:09
Faul Tomáše Hanáka na Šebka u mantinelu končí volným úderem pro domácí
34:04
Bohemians dobře kombinují, ale nedaří se jim pořádně vystřelit.
32:13
Black Angels v přečíslení 2 na 1 v podání Bočka J. a Renčína. Proměněný gól jim překazuje Pěnička
31:06
Cabejšek na zemi a hra se přerušuje. Ovšem to vypadá, že je vše v pořádku a Cabejšek odchází po svých.
30:25
Buršík našel volného Kopeckého před hostující bránou, který se trefuje jen do rukou Matiáška
29:38
Opět spolupráce Formana a Pěničky končí prudkou střelou, kterou Matiášek vyráži
28:21
Dobisík nyní zabránil šanci Bočka střílet přímo z velkého brankoviště.
26:24
I po vydřených šancích Bohemians končí většina střel na hostující bránu vedle
24:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Tomáš Hanák (3:3).
24:14
Oba týmy začínají více napadat, a proto můžeme vidět a větší četnost faulů.
22:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Filip Forman (3:2).
22:28
Bohemians zřejmě hrají raději hru 5 na 5, aby se mohli prosadit. Matyáš Krebner po nahrávce střílí!
21:57
Bohemians hrají aktivně na polovině Black Angels, ale Matiášek zatím nemá moc práce s chytáním střel
20:21
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
20:21
Na úvod 2. třetiny zde máme vyloučení opět na straně hostí, který bránil hráče Bohemians v rohu.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Bohemians - 7, Black Angels - 7
20:00
19:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman bez asistence (2:2).
19:52
Po výhozu Matiáška na soupeřovu polovinu se míčku ujímá Forman, který protlačil balon až do brány Black Angels.
18:38
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
17:19
Black Angels se zatím daří úspěšně zabraňovat většině přihrávek Bohemians a vytváří si tak nebezpečné akce
15:38
Dvě sedmičky v akci! Šebek chtěl z otočky ohrozit svatyni Matiáška, ale střelu tečuje Boček a míček končí v outu
13:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (1:2).
13:55
Útok Buršíka a Kopeckého překazuje Boček a Black Angels se dostávají do brejku a střílí gól!
13:13
Tomčo se nyní snažil několikrát dorazit míček za Matiáškova záda, ale neúspěšně
11:25
Zatím můžeme vidět velmi vyrovnané utkání, kde se hra přelévá nahoru dolu a žádný z týmů výrazně nevyčnívá
07:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jiří Kratina, asistoval Matyáš Krebner (1:1).
07:45
Král hledá Nachtmanna před Michajlovičovou bránou. Nachtmann trefuje pomalou backhandovku, což Bohemians moc neohrožuje
07:19
Krebner našel křižnou přihrávkou Kratinu a ten střílí první gól Bohemians v této sezóně!
05:14
Forman si obehrál hostujícího hráče ve svém obranném pásmu a prosadil se na soupeřovu polovinu. Vysílá nebezpečnou střelu ze středu hřiště, ale míjí
04:13
Kuncman skvěle našel z hostující rohu Kopeckého před bránou. Kopecký přestřeluje
03:20
Matiášek chtěl nyní vyslat dlouhou přihrávku na Baumana, tomu se trefuje do nohy, čehož využívá Šebek ke střele
03:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (0:1).
02:02
Black Angels jsou zatím opatrní v napadání, ale to se jim vyplácí. Na středu hřiště si počkali na Cabejškovu chybu.
01:00
První minutu zápasu ovládl na míčku hostující tým
00:01
Úvodní buly zápasu pro Black Angels
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Daniel Ludvík, Jan Pícha, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Kryštof Krbec, Patrik Šebek, Filip Forman, Jan Malič, Matěj Pěnička
00:00
Dobrý den vážení diváci, vítáme vás u online přenosu televizního utkání Livesport Superligy mužů, kde se jako domácí představí FbŠ Bohemians a jako hosté Black Angels. Zápas můžete sledovat také na ČT4 sport.