1:2
2:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians 6:3
5. Jiří Curney, 8. Daniel Šebek, 15. Jakub Gruber, 26. Tomáš Chroust, 45. Mikuláš Komárek, 53. Martin Tokoš - 7. Matyáš Krebner, 29. Ondřej Kawulok, 32. Jakub Buršík; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 20 - Radovan Michajlovič 13; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:0;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 3 Daniel Šebek; hosté 41 Matěj Pěnička
60:00
Střely v 3. třetině(celkem): domácí 5(19); hosté 3(23)
60:00
59:32
Filip Forman musí pro míček až na svou obrannou polovinu.
59:01
Šárka netrefuje v palebné pozici, míček v rohu sbírá Krzyžanek.
58:22
Tomašík vypíchl míček, ale jeho snažení dopředu ihned zastavil Zezulka.
57:29
Timeout FbŠ Bohemians
57:29
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
57:29
Bohemka se chystá na hřiště v šesti, Michajlovič na střídačce.
56:59
Daniel Šebek zpět na hřišti, poslední nepřesný pokus v přesilovce vyslal Malič.
55:46
Gruber chvíli kontroloval balónek, ale už hrají opět Bohemians.
54:59
Vyloučen hráč Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
54:59
Jestli chce ještě Bohemka dnes uhrát nějaké body, tak by už nutně potřebovala využít přesilovku.
54:15
Obrovský zmatek na hřišti, míček putuje ze strany na stranu. Žádná větší šance.
52:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Daniel Šebek (6:3).
52:45
Tokoš sebral míček, který se k němu odrazil na středu hřiště. Nic nevymýšlel, prostě vypálil a ono to vyšlo.
52:08
Zakonov dostal náhru od Komárka, ale Michajlovič hbitým přesunem zasahuje.
50:00
Pěnička v další šanci, tentokrát ani netrefuje branku.
49:13
Čihák sestřelil Tomáše Chrousta, snad se v závěru zápasu nikdo nezraní..
48:17
Daniel Šebek nepustil míček v souboji proti dvojici protihráčů.
46:29
Krebner z těžké pozice nedokázal zamířit na svatyni Bauera.
45:16
Buršík uklidňuje hru. Zaváží míček zpět, odevzdává a sám odchází střídat.
44:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Jan Řehoř (5:3).
44:21
Řehoř vypíchl míček obránci a nabídl ho Komárkovi, domácí univerzál trefuje pod víko.
43:41
Krbec vybíhá na hřiště, poslední střelu přesilovky měl na svědomí Tomašík, ale nezamířil mezi tři tyče.
42:57
Curney běží pro míček až k Bauerovi a zakládá další útok.
41:41
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
41:41
Bína se cpal před branku a Krbec si pomohl nedovoleně.
40:54
Pěnička dostal skvělý pas od Filipa Formana, ale z velkého úhlu trefil jen boční síť.
40:22
Vojtíšek dal hůl do střely Daniela Šebka, která by asi mířila na branku.
40:00
40:00
Boleslav sice šla do třígólového vedení zásluhou Tomáše Chrousta, ale poté snižili Kawulok s Buršíkem. Do třetí dvacetiminutovky je tedy rozdíl ve skóre pouze jedna branka.
40:00
Střely v 2. třetině(celkem): domácí 5(14); hosté 15(20)
40:00
39:17
Bauer kryje už několikátý pokus Pěničky, ten patří mezi nejpilnější střelce dnešního zápasu.
37:56
Curney padá v rohu. Rozhodčí nepíská, protože kontakt byl opravdu minimální.
36:52
Na Pěničku zírala prázdná branka, ale na poslední chvíli mu do střely vložil hůl Tomašík.
36:19
Tomašík rozvlnil pouze boční síťku.
35:23
Komárek proletěl kolem mantinelu až před branku, s jeho pokusem ale neměl Michajlovič větší problémy.
33:27
Rozehrávku zakončuje Krzyžanek, ale nepřesně.
32:54
Tomčo málem navštívil střídačku Boleslavi.
31:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík bez asistence (4:3).
31:42
Obrovská hrubka Tomašíka, kterou famózní střelou na vzdálenější tyčku trestá Buršík.
30:48
Růžek zkusil střelu z velkého úhlu, Bauer chytá.
29:23
Filip Forman využil zaváhání Tokoše, ale netrefuje zařízení.
28:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Pavel Čihák (4:2).
28:51
Kawulok vytáhl míček skoro od vlastní branky a skvěle si ho pokryl tělem. Bauera nachytal na přední tyči.
27:55
Tokoš opouští trestnou.
27:47
Bauer vyhazuje přes půlku, ale Boleslav ubrání nejspíš i třetí hru ve čtyřech.
27:15
Zakonov připisuje blok proti ráně Pěničky.
25:55
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
25:55
Tokoš zbytečně oslabuje Boleslav, rozhodčí si na něj dávají velký pozor.
25:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Řehoř (4:1).
25:23
Mohlo to být 3:2, kdyby Pěničkův projektil neskončil na tyčce. Místo toho to je 4:1, Tomáš Chroust byl při zakončení přesnější.
25:11
Tokoš si před odchodem na střídačku neodpustil něco k rozhodčímu a je důrazně napomenut.
25:00
Boleslav ubránila i své druhé oslabení, Tokoš na palubovce.
24:07
Zezulkův pokus likviduje Bauer.
23:42
Pěnička pouze do tyčky.
23:00
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
23:00
Filip Forman nastartoval na vlastní půlce a Tokoš ho zastavil u mantinelu pouze za cenu vyloučení.
22:25
Růžek prozkoušel Bauera, domácí brankář obstál.
21:39
Šárka povalil Natova na zem.
20:35
Tomašíka našel Daniel Šebek, boleslavská sedmička ale branku netrefila.
20:00
20:00
Skóre zápasu otevřel Curney, na jeho branku poté odpověděl Krebner. Bolku opět poslal do vedení Daniel Šebek a zatím poslední gól zaznamenal Gruber.
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 9; hosté 5
20:00
19:58
Tokoš odpaluje míček až k Michajlovičovi.
18:36
Boleslav ubránila početní výhodu hostujícího celku.
18:11
Teď Krzyžanek poslal na mantinel Čiháka a Bohemka stále na míčku.
17:55
Krzyžanek blokuje Šárkův pokus.
16:57
Forman natáhl ke střele, která zazvonila na tyčce.
16:36
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
16:36
Tlak Bohemky ukončen faulem Tadeáše Chrousta.
16:20
Tomčo vyběhl od mantinelu a zakončil z velké blízkosti, Bauer vyráží.
16:03
Curney těžkou přihrávku od Natova nezalepil.
15:21
Filip Forman dvakrát zajel do Tomašíka a zápas se začíná přiostřovat.
14:47
Řehoř při kličce přidržel hokejku protihráče, rozhodčí pozorný.
14:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Petr Krzyžanek (3:1).
14:04
Ukázková rána tahem od Grubera končí v šibenici.
12:02
Krzyžanek neobral Šárku čistým způsobem, rozehrávka pro Bohemians z rohu u Bauera.
10:59
Šárka zkusil bekhendem ohrozit Bauera. Skákavý míček sice šel na branku, ale sotva se k ní dostal.
09:43
Obrovská šance a v ní Tadeáš Chroust! Komárek ho našel na středu, Chroust vypálil do bloku. Míček se k němu odrazil zpět a z dorážky útočník málem prostřelil brankáře, ten nakonec našel míček pod sebou.
08:55
Postupné založení útoku Bohemce nevyšlo a hraje Komárek.
07:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Patrik Suchánek (2:1).
07:37
Zásluhou Daniela Šebka se Boleslav dostává opět do nejtěsnějšího vedení.
06:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Šebek (1:1).
06:34
S dlouhým pasem od Patrika Šebka si neporadil Gruber ani Krzyžanek. Kulatý nesmysl se dostal až ke Krebnerovi, který prokázal šikovnost a doklepl za Bauera.
06:04
Zakonov vytáhl míček dopředu a tam byl faulován. Balónek pro Boleslav, k rozehrávce se staví Curneyho pětka.
05:02
Filip Forman na hřišti, to rádi vidíme.
04:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (1:0).
04:08
Tomašík ze středu hřiště sehrál na Curneyho, ten si vyběhl od mantinelu a přesně zamířil.
03:30
Bránící Filip Forman si špatně došlápl a hra se přerušuje, to by byla pro hostující tým obrovská ztráta..
03:13
Vyloučen hráč Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
03:13
Daniel Šebek se cpal do šance a Vojtíšek mu znemožnil zakončit, uvidíme první přesilovku zápasu.
01:40
Curney vyslal dělovku na Michajloviče, ten si připisuje úspěšný zákrok.
00:48
Tokoš dostal míček v palebné pozici, ale netrefil tak, jak by určitě chtěl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Jan Malič, Filip Forman, Jakub Buršík, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jan Natov, Jakub Gruber, Jakub Bína, Jiří Curney
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi domácím týmem z Mladé Boleslavi a hostujícím celkem Bohemians. Přeji příjemnou zábavu!
00:00
Týmy se v sezóně ještě nepotkaly, druhý vzájemný zápas se bude hrát v Praze v neděli. Bohemka hraje ve velké formě, nedávno dokázala porazit jak Chodov, tak Vítkovice. Dnes nás tedy čeká velmi zajímavé utkání.